Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Sveikos,
Gal kas nors kėlėsi keltu į kitas salas iš Maljorkas? Pvz Ibiza, Menorca?
Ar vietoje pirkoje bilietus, ar iš anksto, internetu?
Atsakyti
Kaip suprantu niekas neskrenda antradienį į Maljorką. Lėktuvas mano vienoooooooooos.Smagių VELYKŲ.
Atsakyti
Niekas neskridote? O aš jau ir parskridau.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2019 05 01, 23:41)
Niekas neskridote? O aš jau ir parskridau.

Tai pasidalinkite ispudziais:)
Atsakyti
O įspūdžiai tokie:oras buvo visą savaitę šaltesnis nei LT. Bet aš nemėgstu karščio ir vandenyje nemirkstu,tai man buvo gerai.Buvome vieną dieną kalnuose La Trapa-ėjome beveik visą dieną.Buvome botanikos kaktusų sode. Buvome El Mago,keliavome traukinuku į SOLLER miestelį,buvome Cuevas del Drach (Drakono urvai) ,kur vyksta pasirodyms (laivelis plaukia,muzika groja.)Aplankėme Sant Salvador šventykla,buvome Mondrago pakrantėje.po Palmą pasivaikštinėjome. Gyvenau Santa Ponsa miestelyje. Tik labai gaila,kad nepatekau į tą vietą dėl kurios skridau į Maljorką.Šeštadienį buvo uždarytas kelias link Sa Calobros-vyko dviratininkų varžybos.
Atsakyti

Ar patiko traukinukas?

Mes ką tik grįžom, tai traukinuko neėmėm, labai jau daug neigiamų atsiliepimų. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 03 gegužės 2019 - 11:14
QUOTE(Limcamca @ 2019 05 03, 11:14)
<p>Ar patiko traukinukas?</p>
<p>Mes ką tik grįžom, tai traukinuko neėmėm, labai jau daug neigiamų atsiliepimų. </p>


Sveiki.Man tai patiko traukinuku važiuoti,vaizdai gražūs. Tokia lengva pramoga.Dar ir tramvajumi pavažiavome.O ką JŪS aplankėte,kur buvote? Ar pirmą kartą Maljorkoje?
Atsakyti
Kas čia peikia traukinuką, man tai labai smagu buvo juo prasivažiuot. biggrin.gif Po išvykos į Sa Calobra, visos tos įspūdingos dienos, labai gerai buvo. Aišku, jei ne po ekskursijos, o speciailiai tik juo važiuot, tai gal ir nėra kažkas tokio. smile.gif
Atsakyti

Sveiki.Man tai patiko traukinuku važiuoti,vaizdai gražūs. Tokia lengva pramoga.Dar ir tramvajumi pavažiavome.O ką JŪS aplankėte,kur buvote? Ar pirmą kartą Maljorkoje?

Mes neėmėm, nes atsiliepimai buvo, kad norint gauti vietą prie lango, reikia gan anksti ateiti, ir tiesiog sėdėti pusantros valandos užsiėmus vietą. Ir turistų gausa, gadina įspūdį. Tai, susilaikėm. 

Oi, aplankėm daug, mes su auto, tai mums lengviau viską apvažiuoti. 

Įspūdingiausia vieta apelsinų-citrinų giraitė. Grožis  :wub:​ 

Atsakyti

Mes neėmėm, nes atsiliepimai buvo, kad norint gauti vietą prie lango, reikia gan anksti ateiti, ir tiesiog sėdėti pusantros valandos užsiėmus vietą. Ir turistų gausa, gadina įspūdį. Tai, susilaikėm. 

Oi, aplankėm daug, mes su auto, tai mums lengviau viską apvažiuoti. 

Įspūdingiausia vieta apelsinų-citrinų giraitė. Grožis  :wub:​ 

 


Limcamca, o kurioje vietoje radote tą giraitę? Ar tiesiog ten jų ne viena? Ruošiamės birželio vidury skrist, pagaliau akyse truputį prašviesėjo dėl kelionės maršrutų po salą :)

 

Pagal atsiliepimus atmečiau urvus (esam matę Kretoj), kelionę traukinuku, Tramuntaną, kaip varginančią ir serpantinus - esam toj pačioj Kretoj atsivažinėję, tad likau prie pietinės Maljorkos - Porto Cristo su zoo, Kaktusų parko, norų bokštelių paplūdimio, Cala Figuera miestelio.  Cala Dore gyvensim. Dar palėksim iki Dragoneros ir Valdemosos. Sostinę atmečiau, pagal visus youtubus ir aprašymus - mūsų devynmetei nusibos mirtinai, o ir mums ar kaži patiks. Gal yra dar kas nors, kas paliko įspūdį vaikams? Deja, bet mūsų kelionės pasiteisina tik tada, jeigu dukra kas antram žingsnyje nezyzia, kad jai nuooboduuu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JN: 05 gegužės 2019 - 16:38
QUOTE(JN @ 2019 05 05, 17:32)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Limcamca" data-cid="72426213" data-time="1557053119">
<div>
<p>Mes neėmėm, nes atsiliepimai buvo, kad norint gauti vietą prie lango, reikia gan anksti ateiti, ir tiesiog sėdėti pusantros valandos užsiėmus vietą. Ir turistų gausa, gadina įspūdį. Tai, susilaikėm. </p>
<p>Oi, aplankėm daug, mes su auto, tai mums lengviau viską apvažiuoti. </p>
<p>Įspūdingiausia vieta apelsinų-citrinų giraitė. Grožis  wub.gif​ </p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Limcamca, o kurioje vietoje radote tą giraitę? Ar tiesiog ten jų ne viena? Ruošiamės birželio vidury skrist, pagaliau akyse truputį prašviesėjo dėl kelionės maršrutų po salą smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Pagal atsiliepimus atmečiau urvus (esam matę Kretoj), kelionę traukinuku, Tramuntaną, kaip varginančią ir serpantinus - esam toj pačioj Kretoj atsivažinėję, tad likau prie pietinės Maljorkos - Porto Cristo su zoo, Kaktusų parko, norų bokštelių paplūdimio, Cala Figuera miestelio.  Cala Dore gyvensim. Dar palėksim iki Dragoneros ir Valdemosos. Sostinę atmečiau, pagal visus youtubus ir aprašymus - mūsų devynmetei nusibos mirtinai, o ir mums ar kaži patiks. Gal yra dar kas nors, kas paliko įspūdį vaikams? Deja, bet mūsų kelionės pasiteisina tik tada, jeigu dukra kas antram žingsnyje nezyzia, kad jai nuooboduuu biggrin.gif</p>



Jau kaip Jus suprantu, pas mus sunus toks pats zyzlys, bet jam nenuobodu, siaip zyzia, kad kur eiti reikia, po pirmos lankytinos vietojs jis pareiskia, kad daugiau is masinos nelips, sedetu visas atostogas viesbuti ir jam gerai butu.
Tai Jum patarciau iki Sa Calobros nevazuoti, nes kelione labai vargina, o patikti turetu miestelis su pilimi (nepamenu pavadinimo), kurioje yra lankytinas peledu kambarys, jas galima paglostyt, bet cia tokia smuklmenele, dar labai fainas Zoo Safaris, bet vazuokit su savo masina, ne autobusiuku, gyvunai lenda pro masinos langus, tikrai smagu.
Saip Maljorka is tu salu, kuri patiko musu sunui ir zyze pakankamai mazai, o vat per paskutines atostogas Corfu saloje, buvo sakutes, iskyrus viena diena kai nuomavomes laiveli ir su juo plaukiojom, o visos kitos dienos asaru pakalnes, kad reikia kazkur vazuoti, bet mum tiesa pasakius taip pat nieko ten ispudingo nebuvo verysad.gif
Atsakyti

Vaje :) Radau! Capdepera tas miestukas  :) Ačiū Jums labai!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JN: 06 gegužės 2019 - 08:24