Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

LENTELĖ


user posted image



first.gif volsebnica

second.gif Giedrute25

third.gif Okokionera
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 08:48)
Kaip atostogos?  bigsmile.gif


Pagal skaičiukus- sočios biggrin.gif
O jei rintai, tai liuks. Saulė, žydra jūra, gražios vietos. Daug eita, skanus maistas doh.gif
Vanduo man šaltokas, tai nesimaudžiau. Na kaip mūsų Baltijoj vasarą wink.gif Bet deginaus, lipau ant stogo- ten jakuzi: pamirksti, paguli prieš saulutę, dar sporto salė ( pasinaudojau lygiai vienąkart biggrin.gif )

QUOTE(*Elli* @ 2016 05 19, 08:51)


Hilde, kur atostogavai? 4u.gif


Kosta dorada. Salou buvom apsistoję, bet važiavom į Barseloną, Taragoną ir aplinkinius kaimukus

QUOTE(wicked @ 2016 05 19, 09:33)
atostogos tam ir yra cool.gif



Aha, pusė metš skaičiuoji kąsnius. o per 2 savaites viskas grįžta atgal. Žiaurus gyvenimas biggrin.gif

QUOTE(airv @ 2016 05 19, 10:02)


Ai, gi pasigirsiu, diržą jau reikia labiau susiveržti kelnes maunantis. Pirmas apčiuopiamas lieknėjimo rezultatas  biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(braske09 @ 2016 05 19, 10:12)

Pavelsiu, jei tik tai galės padėti console.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 05 19, 10:25)
Ai, vakar nusprendžiau, kad į koncertą neisiu, nes ten ir bus tas sezono uždarymas ar tai atidarymas su Adomaičiu ir t.t. O kadangi klube, tai visai be ryšio vienai eit. Šiandien FB išmeta notification'ą, kad L.J. atšaukė renginį laugh.gif nu ir teisingai, nėr čia ko koncertuot Kaune, kai aš negaliu neueit, atvažiuos, kai galėsiu  lotuliukas.gif 

laugh.gif
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 10:30)
Galvoju, ka eit valgyti... kazka gal pakepsiu- kiausinius kaip visada.

aš tai šįryt pusryčiavau taip: Finn Crisp duoniukai, pusė avokado ir kiaušinis, pipirai dar... irgi ilgai meditavau, ko noriu... kol FB pasitaikė tas puslapis su idėja, tai ir pasinaudojau cool.gif
QUOTE(Hilde @ 2016 05 19, 10:38)
Pagal skaičiukus- sočios biggrin.gif

dar ne pats blogiausias variantas irnesakyk.gif
tik taip - priaugti tai juokų darbas, va kad atsikratyti, jau reikia įdėti pastangų cool.gif
neteisinga, o kaip gi? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 09:30)
Galvoju, ka eit valgyti... kazka gal pakepsiu- kiausinius kaip visada. Siandien bus vakare diena- kai valgysiu picca.  Mes dabar kartu su drauge metam s iri kaip tik. Tai susitarem, sisndien toji diena "drakono" kai valgysim ka norime...


Negaila drakoniaut? smile.gif Tiek vargta, o pabusi su pliusu.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2016 05 19, 10:53)
Negaila drakoniaut? smile.gif Tiek vargta, o pabusi su pliusu.

tai nebūtina šeimyninę picą vienai sukapot biggrin.gif galima ir 20cm pasiimt ax.gif

man tai tokios dienos dar ne taip baisu, kaip paskui atitrūkimas, ir ėdimas visko iš eilės ir be saiko... bet aš čia sprendžiu pagal save biggrin.gif galiu kažko atsisakyt savaitei, dviem... tačiau paskui kai pasileisiu, tai saugokitės hihihi.gif todėl geriau dažniau su saiku, nei kad paskui be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 05 19, 10:02)

man tai tokios dienos dar ne taip baisu, kaip paskui atitrūkimas, ir ėdimas visko iš eilės ir be saiko... bet aš čia sprendžiu pagal save biggrin.gif galiu kažko atsisakyt savaitei, dviem... tačiau paskui kai pasileisiu, tai saugokitės hihihi.gif todėl geriau dažniau su saiku, nei kad paskui be jo biggrin.gif

aš tai vis laukiu penktadienio-vis prižadu sau, kad suvalgysiu tik kokią bandelę ir viskas.Bet... per pietus 2 bandelės, vakare pica, kepta duona, nu saiko nėra visai doh.gif jau nuo vakar vis galvoju, kaip čia save sutvardyt ir ką skanaus nusipirkt penktadieniui. biggrin.gif

kai saiko nėr-gal geriau visai tokių dienų neturėt g.gif (aš čia apie save biggrin.gif )
Atsakyti
Yra pas mane taip su ta drakono diena rolleyes.gif mes su drauge abi labai megstam fast fooda... ir pasizadejom sau, kad fast fooda valgysim tik kartu... patikekit ax.gif kiek jau kartu bucuau nusidejus jei ne mano sitas pazadas...
Tai mes jau kiek laiko plannavomes ta vakara kai susitiksim ir suvalgysim 1 30cm picca ant 2 su buteliuku svyturio balto... tai va toks cia ir drakodienis...
o rytoj bis eiline diena... kai vel normaliai valgysiu mirksiukas.gif
Bent jau taip suplanuota... nes kita savaite noriu pasiekti grazaus skaiciuko 100.
O kai as jau jo pasieksiu niekada daugiau nesversiu virs!!!!
NES NUUUU PAAANOS TIKRAI ATSIBODO VISUR BUTI STORIAUSIA! blush2.gif g.gif
Noriu buti grazi sau ir kitiems...juolab... niekada jus nepatiketumete, kad as tiek sveriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 12:37)
kita savaite noriu pasiekti grazaus skaiciuko 100.

per savaitę nori numesti virš 4kg??? blink.gif
Atsakyti
Labai patinka kaip meta svori Airv taip pomazu kas savaite ir taip iztikrintai wub.gif saunuole! thumbup.gif

Paskutines 2 sav intensyviai visos kartu numetem svorio drinks_cheers.gif kad taip ir toliau viskas butu.

Einu bandyti veet depiliacini krema ne esu bandziusi...paziuresim ar geras dalykas

Wicked- vakar prisidavimo diena man svorio parode daugiau pliusa... pasakojau kad sustojes buvo 2 dienom... o sian atsistojau ir visas tas pliusas dar su minusu tai sian ryte jau buvo 103.5... gal imanoma jei pasieksiu kokiu 100.9kg ar manai ne?
Cia gautusi per sav -2.6kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volsebnica: 19 gegužės 2016 - 11:46
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 12:37)

Bent jau taip suplanuota... nes kita savaite noriu pasiekti grazaus skaiciuko 100.



Net negalvok schmoll.gif
Tokiais kiekais svoris krenta raumenų sąskaita, o ne riebalų. Kitas dalykas, lėtai metant svorį, oda traukiasi kartu. Pagalvok, kas atsitinka su oda, kai svoris metamas per greit? Taip, ji tiesiog lieka kaboti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Volsebnica @ 2016 05 19, 12:44)
Wicked- vakar prisidavimo diena man svorio parode daugiau pliusa... pasakojau kad sustojes buvo 2 dienom... o sian atsistojau ir visas tas pliusas dar su minusu tai sian ryte jau buvo 103.5... gal imanoma jei pasieksiu kokiu 100.9kg ar manai ne?

gal ir įmanoma, tik ar protinga? žiūrint į ilgalaikį efektą g.gif
o Tu bandei kalorijas skaičiuot, kiek dabar suvalgai per dieną? g.gif

kur čia ta paslaptis, kad normaliai maitinantis per savaitę nukristų 3kg ir daugiau? bigsmile.gif visai visai nenusidėjus, gal ir sukrapštyčiau kilogramą...
Atsakyti
Iš savo patirties galiu pasakyt kad kai buvo skrandis sustojęs, visą dieną geriau vandenuką tik, blogavau, ir kitą dieną svarstyklės parodė +500g. biggrin.gif taip kad, man badavimas eina tik į pliusą biggrin.gif
Atsakyti