Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

Rytas

Kas čia visiems su tom kojom doh.gif
Limcamca & Nova tikiuosi abiems daug geriau, pirmas 24h jokio ibuprofeno, kuo daugiau ilsėtis, koja turėtų būt širdies lygyje ilsintis, šalti kompresai, ir jei galima apsieiti be tepalų tuo geriau smile.gif aš ir tik tokia žinovė, pora metu traumatologiniam tik tedirbau, bet man mus visi sulaužyti atvažiuodavo, po avarijų ar šiaip nelaimingų atsitikimų, sekmadieniais pamenu gražių futbolininkų dažnai sulaukdavom thumbup.gif

Tai kitur ta mūsų vasara, poryt iš lekiam į Cornwall, o saulytės nesimato unsure.gif
Atsakyti
Laba.
Puga, i kuria vieta vaziuojat Cornwall? Man ten labai patiko, nors tik Newquay tebuvom.
Pavaiksciojom carbotkej, jau taip nieko gero, rumunai pardavineja nuo gatves surinkta slamsta. Reik kuri sestadieni pavaziuot kur Limcamca rase, tik nebepamenu kur biggrin.gif
Dar laukia jautienos ir avienos kepsniai iskept ant bbq ir sekmadienis bus baigtas.
Atsakyti
Chigwell rise car boots sale taip vadinasi, atrodo. Draugai siandien buvo tame, kur prie musu, irgi sake siaubingas slamstas.

LT mire teta. Nu, kazkaip giltine isisuko i mano gimine, senaja karta sluoja verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Uzjauciu Limcamca, ateina toks laikas.
Atsakyti
Sveikos

Limcamca, uzuojauta del tetos mirties verysad.gif

Puga, jau geriau sunui su koja, dekui kad klausi. Siandien jau pora kilu praleke, sake neskauda jau. Vel treciadieni futbola zais su kolektyvu, labai jau atsilost nori biggrin.gif gali imesk i AZ savo tel, jei vel kokio med patarimo prireiktu mirksiukas.gif

Savaitgalis praleke labai greit, gal kad superinis buvo biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Limcamca 4u.gif 4u.gif

Nova,ka gero nuveiket?

Heida,o Duntono carbotkej buvot?Man gaila benzo iki jos vaziuot ax.gif Uztenka ir cia sito artimo...Nors jau pora metu kaip nebuvus,na neskaitant,kad pernai prekiaut vaziavom biggrin.gif

Puga,gero laiko jums 4u.gif Cornvalis wub.gif wub.gif Heida,o jus tada nepavazinejot aplink g.gif Mes esam iki Lands end nuvaziave,Penzase ir dar daug aplinkiniu miestuku...Nu nerealios ten vietos wub.gif


NA o as pagaliau ikirtau vestuvems suknele bigsmile.gif
https://cdnd.lystit....269-normal.jpeg

Vakar buvom Ashfordo outletuose,tai pirmoj/paskutnej pardej lotuliukas.gif Nes nuo Guess pradejau eit,bet pirma karta uzejus nemaciau as tos sukneles lotuliukas.gif Apejau visas kitas,ir kadangi nieko neradau,tai Guesse buvau bliuska,kelnias nuziurejus,na kaip paguodos priza lotuliukas.gif Nu ir antra karta uzmaciau ta suknele biggrin.gif Is pradziu spalva nelabai lipo,bet MB ikalbejo paismatuot ir viskuom ji man patiko cool.gif Nesiu siandien patrumpint,reik gerus 3cm nukirpt ir mastau kokia spalva nagus lakuot,irgi vakare eisiu manikiuru darytis...
Atsakyti
Laba.
Giega, grazi suknele, tokia gaivi spalva, liux.
Carborkej cia vietinej buvom.
Atsakyti
KAzkokia carbotke vakaruose buna,lygtai pirma menesio sekmadieni..Ziema vasara ir nesvarbu koks oras..PAtranka lygtai zino,apie kokia cia as sneku...Drauge irgi kazkada buvo,tai grizo apsvaigus,visko prisipirkus.Bet ten reikia anksti buti...O as tingiu savaitgaliais anksti keltis,taip niekad ir nebuvau ten lotuliukas.gif

O siaip tos carbotkes gal kaip ko reikia g.gif VA dukterecia nupirko visiskai nauja masinine kedute,su kainom su etiketem...DAr zaislu tokiu apynauju,nenudrengtu...O jei kokiems vyresniems vaikams,jau ziuret nieko ir nera...
Atsakyti
Vakaruose yra Chiswick car boots sale 4u.gif

Man irgi patiko suknele Giega 4u.gif nu va, super, jau turi kuom puostis. O plaukus irgi kelsi?

Puga, Cornvalyje visada silciau 4u.gif gero poilsio jums 4u.gif
Atsakyti
Oi kokia rami tema biggrin.gif

Plaukus noreciau sukelt,bet ne i kuoda,o taip palaidai...Ziuresim kas iseis is tokiu potrumpiu plauku biggrin.gif Nagu taip ir nenusprendziau kokia spalva lakuot,o jau tuoj pas manikiurininke reiks vaziuot lotuliukas.gif Na pas ja paderinsiu,ka ji turi...Kazkaip labiausiai linkstu prie ruzavos.


Cornvaly nevisada silciau lotuliukas.gif Buvom karta senai senai,kai Londoniskese apie 28-30 buvo,ten kiekviena ryta pliaupe ir tik apie pietus issigiedrydavo lotuliukas.gif NA bet tada daug apvaziavom,o pasimaudyt uztekdavo vakaru biggrin.gif
Papildyta:
Kam graziu apatiniu?Tik siandien nuolaidos.Turiu is ju,gana nebloga kokybe mirksiukas.gif

http://www.pabo.com/...amp;pageSize=80
Atsakyti
Sveikos

Limcamca 4u.gif kaip sūnus jaučiasi?

Nova, džiugu, kad taviškiui jau geriau thumbup.gif

Giega sukne superinė! Rožiniai nagai visai liuks turėtų žiūrėtis bigsmile.gif

Ką veiksit per vaikų atostogas? g.gif

Mes planuojam nulėkti iki Durdle Door, bet aplink visi viešbučiai užbookinti blink.gif Gal galit parekomenduoti dar į tą pusę kokių fainų vietų, miestelių, kur būtų galima su viena nakvyne aplankyti, pavažinėti aplink g.gif
Anyta penktadienį pas mus atskrenda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 23 gegužės 2016 - 22:07
QUOTE(giega @ 2016 05 23, 10:54)
KAzkokia carbotke vakaruose buna,lygtai pirma menesio sekmadieni..Ziema vasara ir nesvarbu koks oras..PAtranka lygtai zino,apie kokia cia as sneku...Drauge irgi kazkada buvo,tai grizo apsvaigus,visko prisipirkus.Bet ten reikia anksti buti...O as tingiu savaitgaliais anksti keltis,taip niekad ir nebuvau ten lotuliukas.gif

O siaip tos carbotkes gal kaip ko reikia g.gif VA dukterecia nupirko visiskai nauja masinine kedute,su kainom su etiketem...DAr zaislu tokiu apynauju,nenudrengtu...O jei kokiems vyresniems vaikams,jau ziuret nieko ir nera...

Taip,taip...tas turgus belekokio gerumo,o dar plius,nesvarbu koks oras bus jis veikia...
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2016 05 23, 17:30)
Oi kokia rami tema biggrin.gif

Plaukus noreciau sukelt,bet ne i kuoda,o taip palaidai...Ziuresim kas iseis is tokiu potrumpiu plauku biggrin.gif Nagu taip ir nenusprendziau kokia spalva lakuot,o jau tuoj pas manikiurininke reiks vaziuot lotuliukas.gif Na pas ja paderinsiu,ka ji turi...Kazkaip labiausiai linkstu prie ruzavos.
Cornvaly nevisada silciau lotuliukas.gif Buvom karta senai senai,kai Londoniskese apie 28-30 buvo,ten kiekviena ryta pliaupe ir tik apie pietus issigiedrydavo lotuliukas.gif NA bet tada daug apvaziavom,o pasimaudyt uztekdavo vakaru biggrin.gif
Papildyta:
Kam graziu apatiniu?Tik siandien nuolaidos.Turiu is ju,gana nebloga kokybe mirksiukas.gif

http://www.pabo.com/...amp;pageSize=80

Ne tik apatinių rūbelių ten yra cool.gif cool.gif
Atsakyti