Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

Sveikos

Gotte, nu saunuole 4u.gif kiek laiko truks kursai bigsmile.gif

Giega, grazi suknia mirksiukas.gif jau nusipirkai bigsmile.gif
Kokios grazios vietos rolleyes.gif

Limcamca, kaip sunaus koja g.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios.
Gotte kaip fainai.Dziaugiuosi uz tave.O kas per fotografe,jeigu nepaslaptis?
Limcamca kaip maziaus koja?
Nova,kur pradingai?
Giega,o tu kokia liudininke busi,ar seip valgytoja?
As sukneliu sakiau nepirksiu.
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 05 24, 23:00)
Gotte, nu saunuole  4u.gif  kiek laiko truks kursai  bigsmile.gif

Dvi dienas, pirmą dieną fotografavimas lauke ir viduje. Antrą dieną retušavimas.
Ne Londone bus, apie 40 mylių už Londono.

QUOTE(I.Elija @ 2016 05 25, 08:13)
Gotte kaip fainai.Dziaugiuosi uz tave.O kas per fotografe,jeigu nepaslaptis?

fotografė viena iš tų kurį yra mano dievas biggrin.gif Magdalena Berny, garsi visame pasaulyje savo "dreamy" stiliaus vaikų portretais, man labai patinka šviesa jos portretuose, retušas wub.gif
Magdalena

aš tiek svajojau apie jos kursus!!! ir pagaliau!!! tikiuosi neteks nusivilti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gerai, mano zuikis, aciu panos 4u.gif

GOTTE, o jus buve ten Monkeyland'e, paskui tanku muziejus idomus toks?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 25, 10:40)
GOTTE, o jus buve ten Monkeyland'e, paskui tanku muziejus idomus toks?

uj ne, kur čia yra, išmeta man Afriką biggrin.gif
Atsakyti
BEZDZIONES - jos ten labai naturaliai, labai dideliame plote, tai kai kuriu gali nepamatyti, jei mazyte ir kur i medi ilipusi. Bet, musu vaikams patiko, visai idomu buvo.
TANKAI - sitame viduje nebuvom, nes pataupem pinigu biggrin.gif apvaziavom aplink, tai vyrai labai susizaveje buvo. Manau idomu.
Papildyta:
Jeigu jus nakvotumet, ir nesiorientuotumet vien i Durdle Door (na, ten uztenka viena karta pamatyti), tai butu rekomendaciju, pvz Corfe pilis, Chesil beach pamatyti. Kelias vaziuoti juo - fantastinis! Uzvaziuotumet i Portland. Pas mane FB foto aukstai, aukstai ant kalno, kur olimpiniai ziedai. Tai ten fantastika, nemoku apsakyti koks grozis wub.gif Ir butinai seafood pavalgyti turit.
Atsakyti

LAbukas

QUOTE(I.Elija @ 2016 05 25, 07:13)

Giega,o tu kokia liudininke busi,ar seip valgytoja?
As sukneliu sakiau nepirksiu.

Siaip valgytoja biggrin.gif
As ir buciau nieko nepirkus,jei nieko grazaus uz padoria kaina nebuciau radus..Turiu tu sukneliu,bet norejos naujos..Tuo labiau,kad man dar vienos vestuves rugpjuti sveicias mirksiukas.gif Ir dar-MB reke,kad jis tikrai nieko naujo nepirks,kad turi ir marskiniu,ir svarku,o gavos,kad viska nauja susipirko lotuliukas.gif O man tai abidna lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man ir verkiant reikejo kazko naujo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 25, 11:10)
BEZDZIONES - jos ten labai naturaliai, labai dideliame plote, tai kai kuriu gali nepamatyti, jei mazyte ir kur i medi ilipusi. Bet, musu vaikams patiko, visai idomu buvo.
TANKAI - sitame viduje nebuvom, nes pataupem pinigu  biggrin.gif apvaziavom aplink, tai vyrai labai susizaveje buvo. Manau idomu.
Papildyta:
Jeigu jus nakvotumet, ir nesiorientuotumet vien i Durdle Door (na, ten uztenka viena karta pamatyti), tai butu rekomendaciju, pvz Corfe pilis, Chesil beach pamatyti. Kelias vaziuoti juo - fantastinis! Uzvaziuotumet i Portland. Pas mane FB foto aukstai, aukstai ant kalno, kur olimpiniai ziedai. Tai ten fantastika, nemoku apsakyti koks grozis  wub.gif Ir butinai seafood pavalgyti turit.

ačiū ačiū ačiū 4u.gif thumbup.gif išsisaugojau visą info smile.gif

QUOTE(giega @ 2016 05 25, 11:19)
As ir buciau nieko nepirkus,jei nieko grazaus uz padoria kaina nebuciau radus..Turiu tu sukneliu,bet norejos naujos..Tuo labiau,kad man dar vienos vestuves rugpjuti sveicias mirksiukas.gif Ir dar-MB reke,kad jis tikrai nieko naujo nepirks,kad turi ir marskiniu,ir svarku,o gavos,kad viska nauja susipirko lotuliukas.gif O man tai abidna lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Man ir verkiant reikejo kazko naujo lotuliukas.gif

bet jūs abu su vyru shopingo vergai lotuliukas.gif jūs kiek važiuojat shopintis, tai mūsų šeima gal 10x mažiau biggrin.gif bet užtai rūbų mes tikrai neturim daug...reiktų eit į kokį balių būtų ragai. aišku mes kitus dalykus perkam, kas ant ko pamišęs vienu žodžiu ax.gif
Atsakyti
Tuos tankus ir mes apvaziavom,bet kai veinai dienai tripa pasidare buvom,tai nejom ju is arciau ziuret biggrin.gif


KAd vaziuojam i shopingus,tai dar nereiskia,kad istisai perkam lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar cia kiekviena savaitgali vaziavom,nes va intensyviai ieskojau ka apsirengt i vestuves biggrin.gif Ir praktiskai tik paskutinej pardej radau kazka patinkancio biggrin.gif MB ir teko viska keist,nes jis svorio nemazai numete,per pilva net 15cm,tai patikek-visi marskiniai kaip maisai..Nori nenori teko pirkt naujus...O kaip gaila keliu senu doh.gif DAr pries naujus metus pirkos tokius fainus ir gana nemazai sumokejo doh.gif
Svarkai ir jau 3 nupirkti lotuliukas.gif 2 intiku uzsakiau,viena grazinom,kita pasiliko..VAkar nesem i TKMAxxa kelnias priduot,uzmate dar veina svarka,tas dar grazesnis,nei pasiliktas,tai ir ta pirko lotuliukas.gif DAbar reik nest ana pasilikta svarka..O gali but,kad vel ras ka grazesnio lotuliukas.gif Juk TKMAxxe rubai kasdiena keicias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 05 25, 11:35)
KAd vaziuojam i shopingus,tai dar nereiskia,kad istisai perkam lotuliukas.gif 

mes važiuojam visi kartu tik laaaabai retais atvejais doh.gif tikrai reiktų dažniau...aš aišku viena pati kai būnu ir lėkiu kažkur su reikalais tai užlekiu trumpam perbėgu TKMAXX, bet aš nemoku pirkti, man niekas nebūna gražu arba būna gaila pinigų... doh.gif nemėgstu savo tos charakterio savybęs, nes per ją neturiu ką apsirengt doh.gif
Atsakyti
Elija, nepradingus tik darbais uzsikrovus mirksiukas.gif pasuksiu vakare mirksiukas.gif

Atsakyti
Heida,o tu turi el-skaitykle?Kazkada TB sudejo man knygas..Bet ta mano skaitykle sugedo nepataisomai,tai va nusipirkau Kindla..Ir dabar sitam vel visiskai nebesigaudau g.gif Lygtai ir ikelia knyga,bet kur ja ikelia,kuriam gale susirast g.gif Vel reikia pagalbos..
Atsakyti