Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

Ar ant saulės iškepėt? biggrin.gif

Skaitau, Oskarą Pistorijų vistik nuteisė 6 metus kalėjimo už draugės nužudymą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 06, 17:53)
Ar ant saulės iškepėt?  biggrin.gif

Skaitau, Oskarą Pistorijų vistik nuteisė 6 metus kalėjimo už draugės nužudymą  unsure.gif

Dar mažai gavo⚡
Buvau lidle,nusipirkau dar du BUXUS🌞Mano raganės abi kotais vysta,apačioj lapai gelst pradėjo,Nžn ką daryt...
Atsakyti
Labas rytas

Panos, eina lauk venos verysad.gif kojos tokios sunkios, patinusios. Tikriausiai vaistai nepades, reiks operuot unsure.gif Patranka, tu turejei bedu su kojom g.gif

Savaitgali ora ir mano tel grazu rodo rolleyes.gif varysim prie juros rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

KAip tik pries pora dienu buvau GP del venu...MAn jos jau senai biski islindusios,bet kol neskaudejo,tol niekur ir nesikreipiau...Bet dabar vis pamaudzia..Gal dar labiau issiplete,o gal kad pasportuoju intensyviau g.gif Vnz laukiu dabar siuntimo i ligonine,ziuresiu ka ten sakys-ar tik kosmetine,ar jau rimciau...
Drauge LT su lazeriu dares,bet pas ja tai labai ziauriai jau buvo...


Glinglin,ar dar nepabegai biggrin.gif
Atsakyti
labutis,

aciu kad priemat friends.gif

istorija trumpai turbut tokia:
vyras anksciau atvaziavo apsiziurejo ir stai mes dabar su vaikais bandome isikabinti /kolkas tai mottingham / o veliau ziuresime kaip cia patiks ir tiks ax.gif
nuomojames namuka, taip vaikuciai 3 ir visi labai laukti. zoosodo dar neparsivezem kadangi cia sunku su tiek chebros ishkart apsigyventi tai tikiuosi po truputi parsitempti bent dali

o apie raganes jeigu shneketi tai arba ash maishau arba maciau jas pravaziuojant didziule kruva ziedu -negalejau patiketi kad taip ragane cia gali zydeti galingai. lietuvoj tikrai jos taip neveshi schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 07, 08:14)
Labas rytas

Panos, eina lauk venos  verysad.gif kojos tokios sunkios, patinusios. Tikriausiai vaistai nepades, reiks operuot  unsure.gif  Patranka, tu turejei bedu su kojom  g.gif 

Savaitgali ora ir mano tel grazu rodo  rolleyes.gif  varysim prie juros  rolleyes.gif

Taip,man dešnėj koja operuota venos,bet aš lt operavaus,pas uošvenės pažystamą ...o čia uk tai man rodos NETA operavos...
Ilgai nelauk,negalima.

Glinglingas,pas mane jos bujoja,bet va pradėjo gelsti apačioj lapai...trąšas pirksiu.

Labas rytas visoms!🌞
Atsakyti
Vsio, darausi app pas GP

Giega, o pas tave jos guziukais eina, ar smulkiais rezginiais tokiais g.gif

Atsakyti
Labas dienas

QUOTE(*nova* @ 2016 07 07, 09:59)
Giega, o pas tave jos guziukais eina, ar smulkiais rezginiais tokiais  g.gif

pas mane tai guziukai. Nedaug, dar tik pora. Bet reikia suprasti jau einu link to pamažu doh.gif

O tai kas blogiau - guziukai ar rezginiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2016 07 07, 10:11)
Labas dienas
pas mane tai guziukai. Nedaug, dar tik pora. Bet reikia suprasti jau einu link to pamažu doh.gif

O tai kas blogiau - guziukai ar rezginiai? g.gif

Pamenu daktaras man sako: va kaip tvarkingai/laiku atėjai,o nelaukei kada vynuogės jau kabo..o tai gotte išvis atsargiai,nes tu daug bėgioji..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 07, 08:59)
Vsio, darausi app pas GP

Giega, o pas tave jos guziukais eina, ar smulkiais rezginiais tokiais  g.gif

PAs mane 3 guziukai...KAzkada LT buvau,tai toks pasakymas-kas islindo,to nebesukisi doh.gif Ir nieko daugiau nepasiule...Dar per mazai islinde buvo,kad operacija daryt,tai tik tepaliukais tept..O tie tepaliukai nieko nepadejo...

Ziuresim ka angliski gyd pasakys biggrin.gif
Anksciau man neskaudejo visiskai,nu tik kad nelabai grazu buvo...bet dabar vis pamaudzia...


JAu namie.Patinka man tas darbukas biggrin.gif Dar drasiai speju kur prie juros nulekt,i koki Southenda ar Shoeburryness biggrin.gif Tik kad va dujas pajungineja i nama,reik laukt.
Atsakyti
Tai jus dar be duju sedit?
Atsakyti
Dar biggrin.gif Buvo parasyta,kad iki 7d...Tai siandien turi jau pajungt.Keicia visa skaitliuka...Praarde trinkeles...TAi musu dar senai detos,o va kaimynai visai nesenai susidejo trinkeles..Dabar dujas keicia,iskilnojo jas doh.gif Atgal,kad ir sudejo,bet jau taip lygiai,graziai,kaip buvo,nebesigavo..

Siam be duju dar galiu isgyvent biggrin.gif KAva kavos aparatas daro,indus indaplove plauna,valgyt tai lauke ant griliaus,tai namie ant elektrinio griliaus issikepdavom...MAudytis i gyma nueidavom biggrin.gif Visai isgyvenama biggrin.gif
Atsakyti