Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

Laba ryta.
Pas mus vyresnes mokykla streikuoja, tai nuejo egzamina issilaikys ir pareis, neatsauke egzaminu, tik pamokas.
Mrs. Patranka, Simkab, tai jusu vaikai vienmeciai, jau i vidurines iseina, ir kaip ju nuotaikos? Nori, nerimauja?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 07 04, 22:24)
O as niekada nesu bandzius linziu  ax.gif  pripratau prie akiniu ir nesiskundziu  ax.gif  vis stipresniu ir stipresniu jau reikia  doh.gif 

Ir mes kotraktus atnaujinam su ta pacia kompanija. Nauja tel pasiimam ir ar paliekam ta pati plana ar nauja pasiimam. Jauciu ir as kitais metais naujo tel neimsiu, tik gal plana pasikeisiu  rolleyes.gif  mes ir su troike.

Sveikos visos.
Linzes ir as pabandziau tik pries du metus.Dabar isikisu jas i metus 2 kartus ipatingom progom,kad ant nuotrauku atspindziu nebutu.Kisu jas i aki po pusvalandi viena.Nezinau,ar cia tik man taip nesigauna,ar cia linzes kitokias reikia pirkti,nes jos man vis prie pirsto lieka prilipusios. doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 07 05, 09:15)
Laba ryta.
Pas mus vyresnes mokykla streikuoja, tai nuejo egzamina issilaikys ir pareis, neatsauke egzaminu, tik pamokas.
Mrs. Patranka, Simkab, tai jusu vaikai vienmeciai, jau i vidurines iseina, ir kaip ju nuotaikos? Nori, nerimauja?

Taip,mano mažylis baigia primary...nieko jis nepergyvena,jį visada masina naujovės...

Nu va,oras taisosi...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 07 05, 10:54)
Taip,mano mažylis baigia primary...nieko jis nepergyvena,jį visada masina naujovės...

Nu va,oras taisosi...

Na turbut musu su patranka vaikai vienodo amziaus, maniskei 11. Džiaugiasi sofija jau per eidama i vidurine, tik biski nerymauja del tu visu brexitu...

Oras tai nesiprasi kas per ar tai saule šviečia ar ne...
Atsakyti
Labas,

Mano abi panos neina siandien i mokyklas del streiko.

QUOTE(Heida @ 2016 07 04, 22:46)
Paziurejau googlej, labai ispudingai atrodo, ypac tas krioklys  bigsmile.gif  ten vadinasi Virginia Water Lake? Nesupratau tik ar mokama, raso tik parkingo kainas, gal neradau  g.gif

Taip ir vadinasi, ten didziule teritorija vaikscioti gamtoje. Nemokama, tik uz parkinga.
Maniskes prie krioklio

QUOTE(I.Elija @ 2016 07 05, 12:27)
Sveikos visos.
Linzes ir as pabandziau tik pries du metus.Dabar isikisu jas i metus 2 kartus ipatingom progom,kad ant nuotrauku atspindziu nebutu.Kisu jas i aki po pusvalandi viena.Nezinau,ar cia tik man taip nesigauna,ar cia linzes kitokias reikia pirkti,nes jos man vis prie pirsto lieka prilipusios. doh.gif .

reikia kad kas pamokytu isideti 4u.gif mane optikoje moke ir tai kol ranka atkaliau, dabar net neziuredama i veidrodi galiu isideti ir issiimti.
Atsakyti
Laba,

Maniškių abiejų streikas unsure.gif

Apie kokį krioklį Heida kalbi? Nerandu, ką praleidau g.gif
Atsakyti
Maniškiui 11 irgi suėjo...
Kažkada linzes spalvotas dar lt nešiojau,tik nesuprantu kam,nes mano akys ir taip ryškai žalios😂,taip ir neišmokau deramai jų įsidėt,kankynė man🙊🙈
Atsakyti
Sveikos

Del ko mokyklos streikuoja g.gif £ mokytojai daugiau nori biggrin.gif

Simkab, kaip laikaisi?

Tai kada tas meetas bus biggrin.gif planavom po mano gryzimo mirksiukas.gif as jau kita vaziavima panuojuos, o kaip meeto nera taip nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simkab @ 2016 07 05, 14:28)
biski nerymauja del tu visu brexitu...

Mergaite nerimauja ar tu? As galvoju sakyt vaikams ar ne apie tai kad gali jas kazkas uzsipult jog jos ne angles. Siaip jos viska zino, nes gi kalbam, komentuojam, aptariam bendrai, bet nekalbejom konkreciai kad ir joms taip gali atsitikt. Nenoriu isgasdint, kazkiek manau kad truputi perdeda zurnalistai ta tema g.gif
QUOTE(gotte @ 2016 07 05, 14:32)


wub.gif labai grazu, kaip is pasakos wub.gif
QUOTE(Limcamca @ 2016 07 05, 14:37)
Apie kokį krioklį Heida kalbi? Nerandu, ką praleidau  g.gif

Apie ta kur Gotte buvo savaitgali, Virginia Water.
Atsakyti
Gotte, nuostabi foto wub.gif kokios tavo panos jau dideles mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

Linzes nuo kokiu 20m nesioju, tai uzsimerkus galiu isidet biggrin.gif Bet pradzioj visko buvo, keldavaus pusvalandziu anksciau, kad isidet...

Reik uzsiseivint Gottes kriokliu parka, grazu bigsmile.gif

Meetas. As dabar pirmad laisva. Savaitagaliai dazniausiai kur nors sveciuose... Bet siaip gana anksti baigiu darba, va siandien 14:30 jau namie buvau, tai galina i vakara mirksiukas.gif Vnz kaip visada- siulykit, as prisiderinsiu.
Atsakyti
Giega, o kaip savaitgaliais, nereikia dirbt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 05 liepos 2016 - 19:55