Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

QUOTE(zazu @ 2016 05 22, 18:56)
Liūdna istorija  verysad.gif Užjaučiu...
Apkabinu  console.gif
Kalbėjom kurią dieną su vidurinėle (6 metų) ir ji išsikalbėjo, kad jai vis dar liūdna, kad netekom broliuko... Ir kai abi jau gerai ašarojom apie broliuką bekalbėdamos, ji mus abi paguodė sakydama, kad broliukas tikrai naktimis atskrenda pas mus, paglosto visiems galvas, pasako, kad mus myli ir skrenda atgal į dangų mūsų laukti... Ir mes būtinai su juo ten ir susitiksim... Kadanors... smile.gif

cray.gif cray.gif cray.gif
Mano vaikai tai taip ir nesuzinojo, nespejom pasakyti. Isvis zinojo tik keli artimiausi zmones, vyrui buvo bloga nuojauta. O as tikejau, kad viskas bus gerai. Matyt, save itikinau.

Kad laikas gydo, tai tikra tiesa, pati kazkada jau tai isgyvenau. Tik dabar tas laikas taaaip letai eina, dienos tokios ilgos.
Atsakyti
QUOTE(zazu @ 2016 05 22, 18:56)
Liūdna istorija  verysad.gif Užjaučiu...

O pas mus tai, taip, priežastys liko neaiškios. Aš pati jaučiausi gerai, jokių ligų, streso irgi nebuvo. Buvom spėję gi jau ir pas genetikus aspilankyti, tai iš ten irgi tik geras žinias parsinešėm - jokių pakitimų tam laikui nėra, viskas, ko reikia tinkamai išsivystę, kraujo tyrimai irgi visi geri (dėl tų galimų apsigimimų). Žodžiu, tikrai nebuvo prie ko kabinėtis... O vieną dieną ėmė ir pasirodė šviežias kraujas. Nulėkiau pas savo gydytoją, kuris konstatavo, kad vaiko širdelė jau nebeplaka ir pasirodęs kraujas ne priežastis, o pasekmė, to, kas įvyko... Naktį prasidėjo sąrėmiai, paryčiui ligoninėje ir pagimdžiau... Taip netikėtai viskas ir baigėsi.
Po poros savaičių gavom histologinio tyrimo atsakymą. Chrorioninėje plokštėje, virkštelėje ir dangaluose uždegiminės infekcijos nėra, vaisius be matomų išorinių ir vidinių vystymosi ydų. Taigi, reziumė - priežastis, kodėl vaikelis nustojo vystytis, liko neaiški... Mano gydytojas bandė guosti, kad, matyt, taip turėjo būti, matyt, vis tik buvo kažkas, kas nebūtų leidę vaikeliui išgyventi, todėl gamta ir susitvarkė... Ir visai nesvarbu kad 13 sav. buvom pas genetikus ir jokios patologijos jie nematė, kad visi daryti tyrimai buvo puikūs...

Dėl planavimo net nežinau ką atsakyti...
Birželį keliaujam pas genetikus, pažiūrėsim ką jie pasakys, o tada ir nuspręsim... Bet aš nesakau ne smile.gif
Apkabinu  console.gif

Kalbėjom kurią dieną su vidurinėle (6 metų) ir ji išsikalbėjo, kad jai vis dar liūdna, kad netekom broliuko... Ir kai abi jau gerai ašarojom apie broliuką bekalbėdamos, ji mus abi paguodė sakydama, kad broliukas tikrai naktimis atskrenda pas mus, paglosto visiems galvas, pasako, kad mus myli ir skrenda atgal į dangų mūsų laukti... Ir mes būtinai su juo ten ir susitiksim... Kadanors... smile.gif

wub.gif
Atsakyti
Dieve kokiu baisiu dalyku nutinka... Man sleptis rurbut reiketu su savo 6 savaitemis... Bet liudna ir skauda vis tiek sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2016 05 23, 10:39)
Dieve kokiu baisiu dalyku nutinka... Man sleptis rurbut reiketu su savo 6 savaitemis... Bet liudna ir skauda vis tiek sad.gif

Tikrai nereikia sleptis, zinau, kaip liudna.. verysad.gif
Mes cia visos tam, kad kazkaip palaikytume viena kita. 4u.gif Kai matau, kad kitos jau po truputi atsigauna, tikiu, kad atsigausiu ir as. Geri dalykai dar pries akis.
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2016 05 20, 20:00)
Man tie du mėnesiai dabar kaip amžinybė atrodo..Rodos norisi dabar kuo greičiau, bet jaučiu, kad atėjus laikui bus labai neramu.
Labai linkiu, kad ir pas jus vaikelis ateitų.

Man įdomu, kiek laiko po abrazijos tęsiasi kraujavimas? Man pakraujavo tik tą dieną, kitą šiek tiek patepė ir viskas.Dabar ir galvoju, ar čia viskas gerai, ar kaip tik reikėtų sunerimt?

Aš po ambrazijos kraujavau daugiau nei savaitę.
Laikykis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheSparkle: 24 gegužės 2016 - 15:28
QUOTE(TheSparkle @ 2016 05 24, 14:28)
Aš po ambrazijos kraujavau daugiau nei savaitę.
Laikykis.


As po valymo daugiau ar maziau kraujavau/tepliojau apie 6 savaites. Tuomet savaite pertrauka ir prasidejo menesines, kad galvojau, jog nukraujuosiu. Visoms labai skirtingai organizmas reaguoja.
Atsakyti
Labas visoms. Labai gaila, bet nutiko ir mūsų šeimai nelaimė ir paliko mus žirniukas 9-ą savaitę. Skaudu, buvo taip lauktas ir planuotas. Visos svajonės dužo, atrodo vis dar netikiu, kad taip nutiko ir taip noriu pabusti iš šito košmaro. Deja...
Atsakyti
QUOTE(Lorii @ 2016 05 29, 20:45)
Labas visoms. Labai gaila, bet nutiko ir mūsų šeimai nelaimė ir paliko mus žirniukas 9-ą savaitę. Skaudu, buvo taip lauktas ir planuotas. Visos svajonės dužo, atrodo vis dar netikiu, kad taip nutiko ir taip noriu pabusti iš šito košmaro. Deja...

Užuojauta... console.gif
Nuoširdžiai linkiu, kad laikas, kai norisi/reikia visa tai išliūdėti, neužtruktų...
Atsakyti
Sveikos,
Jau suzinojau savo nelaimiu priezastis, buvo prasidejes placentos uzdegimas, kraujagysliu uzdegimas ir uzsikimsimas. Tai jau buvo pakenke ir vaikui. verysad.gif
Vis galvoju, kodel kraujo tyrimai nieko nerode, kodel per echo nieko nemate?
Bendrai, tai dabar tokia savijauta, lyg viskas butu nutike ne man, kaip koks kosmariskas sapnas, kuris palieka bloga savijauta ir liudesi.
Papildyta:
QUOTE(Lorii @ 2016 05 29, 21:45)
Labas visoms. Labai gaila, bet nutiko ir mūsų šeimai nelaimė ir paliko mus žirniukas 9-ą savaitę. Skaudu, buvo taip lauktas ir planuotas. Visos svajonės dužo, atrodo vis dar netikiu, kad taip nutiko ir taip noriu pabusti iš šito košmaro. Deja...

Stiprybės verysad.gif
Atsakyti

Norėjau paklausti gal rekomenduotumėt kur kreiptis dėl pirminės apžiūros ir konsultacijos - kokius tyrimus galėčiau pasidaryti prieš planuojant nėštumą po nesivystančio?
Gyvenu užsienyje ir šeimos gydytojas tiesiog sako bandyt ir jokių tyrimų neskyrė, bet aš noriu pasidaryt kiek įmanoma daugiau tyrimų, nes to košmaro antrą kartą nenoriu išgyventi.
Planuoju vasarą būti Vilniuje, tai ieškau informacijos kur galėčiau kreiptis dėl konsultacijos ir tyrimų. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Lorii @ 2016 05 31, 14:48)
Norėjau paklausti gal rekomenduotumėt kur kreiptis dėl pirminės apžiūros ir konsultacijos - kokius tyrimus galėčiau pasidaryti prieš planuojant nėštumą po nesivystančio?
Gyvenu užsienyje ir šeimos gydytojas tiesiog sako bandyt ir jokių tyrimų neskyrė, bet aš noriu pasidaryt kiek įmanoma daugiau tyrimų, nes to košmaro antrą kartą nenoriu išgyventi.
Planuoju vasarą būti Vilniuje, tai ieškau informacijos kur galėčiau kreiptis dėl konsultacijos ir tyrimų. Ačiū!

Manau, kad visose privačiose klinikose be problemų paskirs tyrimus. Aš pati eisiu i BAKa arba Northway klinika g.gif
Atsakyti
Nors praejo jau beveik 4 men vis dar vakarais migdydama dukryte buna kad apsizliumbiu... nezinau, nors leido planuot po 2 mm ir galvojau kad tik bus galima tai iskart ir pulsim, bet tiesa sakant dabar bijau. ir noriu ir bijau, o kas jeigu vel... sako reikia isgyt ne tik fiziskai bet ir psichologiskai, bet kiek gi tam reikia laiko? gal vis tik kazkiek dar palaukt ir susigyvent (jei is vis imanoma su tuo susigyvent)....

del gydytojo.... kol kas mano prioritetiniam sarase gydytojas Sklierius. Nesu buvus, bet kelios drauges neseniai pas ji gimde, tad sakiau reiks isbandyt, paziuret ar auros sutampa ir koks jo poziuris ir nuomone apie mano nelaimes... nes kazkaip dauguma gydytoju pas ka lankiausi nuraso tai kaip atsitiktinumui (nors man paciai visai nepanasu i atsitiktinuma toks velyvas persileidimas nubegus vandenims kai nebuvo absoliuciai jokiu komplikaciju).
Atsakyti