Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo planavimas po abrazijos, persileidimo

Sveikos,

Visų pirma labai užjaučiu visas, kurioms nutiko nelaimės ir linkiu kuo greičiau atsitiesti po skaudžių netekčių... Mano istorija taip pat labai liūdna. Vaikelis buvo labai planuotas ir lauktas. Visą nėštumą viskas buvo gerai, nebuvo jokių komplikacijų. Tačiau vaikeliui gimus jam buvo rasta rimta liga ir jis išgyveno tik tris dienas... Širdies skausmas begalinis, bet suprantu,kad reikia vyti liūdnas mintis šalin ir toliau gyventi... Dabar mūsų su vyru planuose kitas vaikelis, kaip ir daugumai norisi pradėti kuo greičiau, tačiau dar laukia vizitas pas gydytoją. Baisu, kad leis pradėti dar negreit... Po kiek laiko jūs pradėjote planuoti vaikelius vėl?
Atsakyti
QUOTE(Upe1234 @ 2016 08 08, 15:28)
Sveikos,

Visų pirma labai užjaučiu visas, kurioms nutiko nelaimės ir linkiu kuo greičiau atsitiesti po skaudžių netekčių... Mano istorija taip pat labai liūdna. Vaikelis buvo labai planuotas ir lauktas. Visą nėštumą viskas buvo gerai, nebuvo jokių komplikacijų. Tačiau vaikeliui gimus jam buvo rasta rimta liga ir jis išgyveno tik tris dienas... Širdies skausmas begalinis, bet suprantu,kad reikia vyti liūdnas mintis šalin ir toliau gyventi... Dabar mūsų su vyru planuose kitas vaikelis, kaip ir daugumai norisi pradėti kuo greičiau, tačiau dar laukia vizitas pas gydytoją. Baisu, kad leis pradėti dar negreit... Po kiek laiko jūs pradėjote planuoti vaikelius vėl?

Baisu.. labai užjaučiu.
Spėju, kad lieps palaukti mažiausiai pusę metų. Turi organizmas atsigauti, hormonai susireguliuoti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Upe1234 @ 2016 08 08, 13:28)
Po kiek laiko jūs pradėjote planuoti vaikelius vėl?


Uzjauciu del netekties... verysad.png
Manau ankstyvas persileidimas ir tokia netektis nesulyginami siuo klausimu. Turbut galios rekomendacijos tokios, kaip ir po bet kurio gimdymo, atsizvelgiant i jusu tiek fizine, tiek psichologine bukle. Man nuo nesivystancio valymo jau praejo 4 menesiai, o leidimo planuoti dar negavau ir negausiu artimiausius 3men, nes organizmas visai isejo is rikiuotes..
Atsakyti
Upe1234 uzjauciu. 😐 Mums leido planuoti po pusmecio . Organiznui reikia atsigauti. Beto dareme tyrimus,ejome pas genetikus. Tai ir uzeme laiko.😐
Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2016 06 14, 11:21)
Baimė visada išliks, nes žinai, kas gali atsitikti... Man padėjo, tai kad draugėm išsipasakojau. O jos man savo istorijas... Viena pagimdė negyvą, po to turėjo nesivystanti 9 savaičių nėštumą, o kitai neišgelbėjo kai gimė 6 mėnesių. Abidvi pagimdė po metų antrą kūdikį. Jų vaikai dabar jau dideli ir sveiki.  Taip kad praeina mėnesiai ir jei noras didesnis už baimė - bandai dar kartą  4u.gif


planuok neplanaves, bet ten aukstai kazkas sedi ir atrodo juokiasi...
neplanavom, po 3 men uzkibo netyciukas. galvojau, o, gal tai kazkoks zenklas is auksciau... deja... 9sav nustojo vystytis, praejusi ketvirtadieni padare abrazija.
jau nezinau nei ko griebtis nei ka tirtis, atrodo visi tyrimai padaryti, duphastona vartojau ir vis tiek...
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2016 08 29, 14:20)
planuok neplanaves, bet ten aukstai kazkas sedi ir atrodo juokiasi...
neplanavom, po 3 men uzkibo netyciukas. galvojau, o, gal tai kazkoks zenklas is auksciau... deja... 9sav nustojo vystytis, praejusi ketvirtadieni padare abrazija.
jau nezinau nei ko griebtis nei ka tirtis, atrodo visi tyrimai padaryti, duphastona vartojau ir vis tiek...

Užjaučiu verysad.gif

O jūs genetinius tyrimus darytes?
Jei ne - pasiskaitykite, gal ką bendro rasite.
http://www.supermama...howtopic=505338
http://www.supermama...howtopic=911923
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s2002m: 01 rugsėjo 2016 - 15:49
O as po abrazijos ne tik, kad metus nebepastoju, bet ir gleivine visai nebeauga ir kiausintakis vienas uzako. Po poros sav einu pas vaisingumo speca tikiuosi dar imanoma mum padet verysad.gif. Si kart ir pati gydytoja pripazino, kad tai abrazijos pasekme unsure.gif . Skaudu netekt naujos gyvybes, bet dar skaudziau suzinot, kad gali daugiau nebepastot...
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2016 09 13, 15:05)
O as po abrazijos ne tik, kad metus nebepastoju, bet ir gleivine visai nebeauga ir kiausintakis vienas uzako. Po poros sav einu pas vaisingumo speca tikiuosi dar imanoma mum padet verysad.gif. Si kart ir pati gydytoja pripazino, kad tai abrazijos pasekme  unsure.gif . Skaudu netekt naujos gyvybes, bet dar skaudziau suzinot, kad gali daugiau nebepastot...

Siaubas blink.gif Gal su hormonais dar galima bus padėti unsure.gif

O aš lyg tai radau priežastis, kodėl nepastojau. Užsiėmiau grynai saviveikla, bet dėl rezultato ko nepadarysi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2016 09 13, 16:43)
Siaubas  blink.gif Gal su hormonais dar galima bus padėti  unsure.gif

O aš lyg tai radau priežastis, kodėl nepastojau. Užsiėmiau grynai saviveikla, bet dėl rezultato ko nepadarysi  blush2.gif

neisivaizduoju net kas daroma tokiu atveju, nes siaip mano visi hormonai tvarkoje. Eisiu pas daugelio isgirta Klima, ziuresiu ka patars. Dar viliuosi gal imanoma laparoskopijos pagalba ta uzakusia anga prapust ar pan, vienzo
O tu ka sau nustatei? Kokia saviveikla uzsiimineji ax.gif ?

Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2016 09 01, 17:49)
Užjaučiu  :verysad:

O jūs genetinius tyrimus darytes?
Jei ne - pasiskaitykite, gal ką bendro rasite.
http://www.supermama...howtopic=505338
http://www.supermama...howtopic=911923


Del genetiniu tyrimu rimtai diskutavom su ginekologe. Man genetike kai vaiksciojau su nestumu kur patyriau antra persileidima siule darytis kariotipa (nes mano mama turejo 5 persileidimus), bet tada nespejau... bet pasnekejus su ginekologe, ji taip kaip ir pasake, kad tas kariotipas tai kaip tikimybiu teorija. Net jei ir rastu chromosomu nesutapimus tai neaisku kas butu kai pastociau, taigi net jei butu blogas atsakymas nebutinai jis reikstu kad vaiku neturesiu, o tik tikimybe, tuo labiau kai vienas vaikas pas mus jau yra.
Dabar is tiesu pati sau pasidariau plana. Pakeiciau ginekologa, jis patare sulaukus antru mmm pasidaryt gimdos kaklelio tyrima. Tada eisiu pas rimta endokrinologa kad giliau paknaisiotu o po jo jei nieko neras tada jau nueisiu privaciai pasikonsultuot su genetike pas kuria lankiausi kai dukra nesiojau. tada ziuresim ka pasiulys ir gal bus kazkas aiskiau
Atsakyti
QUOTE(s2002m @ 2016 09 13, 18:43)
Siaubas  blink.gif Gal su hormonais dar galima bus padėti  unsure.gif

O aš lyg tai radau priežastis, kodėl nepastojau. Užsiėmiau grynai saviveikla, bet dėl rezultato ko nepadarysi  blush2.gif


man taip pat labai idomu kokia saviveikla uzsiemete?
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2016 09 13, 18:22)
neisivaizduoju net kas daroma tokiu atveju, nes siaip mano visi hormonai tvarkoje. Eisiu pas daugelio isgirta Klima, ziuresiu ka patars. Dar viliuosi gal imanoma laparoskopijos pagalba ta uzakusia anga prapust ar pan, vienzo
O tu ka sau nustatei? Kokia saviveikla uzsiimineji  ax.gif ?



QUOTE(etute @ 2016 09 13, 19:10)
man taip pat labai idomu kokia saviveikla uzsiemete?

Trumpai nesigauna parašyti, nes bus neaišku, kodėl taip dariau...
Prasidėjo viskas nuo to, kad negalėjau pastoti ir nagrinėjausi, kodėl pavyko prieš metus. Po abrazijos, tik pradėjus planuoti, pamačiau vaiduoklį, kuris nublanko verysad.gif Po to su stimuliacijomis ir kiaušintakio nepraeinamumu tikrinimu nemačiau 7 mėnesius nei vieno vaiduoklio. Ir grįžus iš atostogų pradėjo pykinti. Testas ryškus, beveik teigiamas, nors dar 4 dienos iki mėnesinių. Deja, sekančią dieną pradėjo blankti ir baigėsi vėl viskas mėnesinėmis. Nukeliavau sekantį ciklą pas ginekologą, o jis man vėl tik stimuliacijas siūlo... Kuri man, žinoma, nepadėjo. Tada supratau, kad lieka IVF arba knistis pačiai. Kažkur internete perskaičiau, kad jei po santykių griaužia - gali būti, kad rūgštingumas pakilęs ir spermatozoidai žūsta. Tada, aš ir prisiminiau, kad visus vaiduoklius ir teigiamą mačiau, kai myliukai buvo po maudynių baseine ar jūroje. Viename forume perskaičiau, kad nuo rūgštingumo padeda Natron (Natriumhydrogencarbonat). 1 nepilnas šaukštas sumaišytas su 1 l vandens ir palaikytas 15 minučių, ginekologas patarė tokiu skysčiu skalauti viduje porą valandų prieš tai. Taigi išbandžiau ir aš... Nuo jo pradėjo deginti viduje, po to porą dienų gleivės ėjo su kraujo gyslomis doh.gif Testai vėl rodė vaiduoklius, tik jie vėl blanko. Užsirašiau į VK, kur ginekologė man paaiškino, kad vaiduokliai - ne nėštumas, meluoja testai, ir vėl pasiūlė stimuliacijas... Tada teko ieškoti toliau, kodėl vaiduokliai dingsta, ir prisiminiau, kad per praeitą nėštumą gėriau antibiotikus, nes dantį operavo. Kažkur internete randu, kad antibiotikai prislopina imunine sistema, todėl mintis kirba, kad man praeitas nėštumas ir laikėsi dėl jų. Tiesa, pas mane nustatytas maisto netoleravimas daugelio produktų, kas rodo, kad imuninė sistema silpna. Ir kaip tik SM imuninėje temoje skaitau apie prednisolon vaistą, kuris naudojamas prislopinti imuninę. Pamaniau surizikuosiu, nes jei darysiuos IVF, teks jį vis tiek gerti. Kadangi pas imunologą be siuntimo patekti negaliu, o kainas privačiai pažiūrėjus Vokietijoje vos nenugriūvau - gavau vaistus per pažystamą. Forumuose randu, kad skiria nuo 5mg iki 20 per dieną stimuliuojantis, o jeigu imuninė liga - daugiau. Skiria toms, kurios persileido ne kartą, o ką daryti man, kai vaiduokliai - ne nėštumas. Tai nusprendžiau naudoti per vidurį 10mg iš ryto ir 5mg vakare. Ir kol kas yra rezultatas nestuke.gif Kol kas dar tik pradžia ir nežinau, kas laimės vaistai ar imuninė, bet manau pabandyti vertėjo prieš leidžiantis arkliškas vaistų dozes per IVF su neaiškiu sėkmės rodikliu.
Atsakyti