Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 4😊

QUOTE(Elzė @ 2019 01 02, 20:08)
o kokio amžiaus pas į šeimą atėjo?

7 bet jau su toookia patirtimi, kaip seno dieduko cry.gif
Atsakyti
Sveiki, kaip mokama globos išmoka esant globojamo vaiko priežiūros atostogose iki vaikui sueis 2 metai? Ar vaiko priežiūros išmoka + globos išmoka, ar globos išmokos tuo laikotarpiu visai nemoka? Gal jau buvo apie tai kalbėta, bet neberandu...
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti

Ateikit į fb įtėvių ir globėjų grupę, ten aktyviau viskas vyksta ir informacijos gausite sočiai. Forumas beveik numiręs...

Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2019 01 16, 12:15)
<p>Ateikit į fb įtėvių ir globėjų grupę, ten aktyviau viskas vyksta ir informacijos gausite sočiai. Forumas beveik numiręs...</p>

Kaip konkreciai vadinasi grupė? Nerandu
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2019 01 16, 15:59)
Kaip konkreciai vadinasi grupė? Nerandu

Įtėvių ir globėjų bendruomenė "Augame meilėje" 4u.gif

Yra berods ir tik globėjų grupė, bet mes įvaikinę, tai neaktualu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgele: 16 sausio 2019 - 16:03
QUOTE(wonder @ 2019 01 16, 11:09)
Sveiki, kaip mokama globos išmoka esant globojamo vaiko priežiūros atostogose iki vaikui sueis 2 metai? Ar vaiko priežiūros išmoka + globos išmoka, ar globos išmokos tuo laikotarpiu visai nemoka? Gal jau buvo apie tai kalbėta, bet neberandu...
Labai ačiū už atsakymus  4u.gif

2017metais mokejo abi kartu, tai jeigu niekas nepasikeite turetumet gauti abi
Atsakyti

Ar cia vis kas yra!

Atsakyti

Sveiki,

esu Evelina Pranckutė, Vilniaus universiteto socialinės politikos IV kurso sudentė ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema: "Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo sistema Lietuvoje: paskatos globoti (rūpintis) ar įsivaikinti vaiką (-us) ir jų efektyvinimo metodai". 
Darbo tyrimo imtyje man trūksta vieno informanto (vienos šeimos ar vieno asmens), kuris šiuo metu globoja vaiką (-us) ir galėtų raštu atsakyti į kelis klausimus apie vaiko (-ų) globą, tiksliau savo, kaip globėjo asmeninę patirtį. 

Už pagalbą padovanosiu du pakvietimus į kino filmą! 
Jeigu kas nors sutiktų man pagelbėti ir sėkmingai baigti tyrimą, lauksiu asmeninių žinučių el. paštu - evelina.pranckute@gmail.com
Atsakyti

Pagalba rasta. Ačiū!

Atsakyti
QUOTE(elytelt @ 2019 03 24, 18:24)
<p>Ar cia vis kas yra!</p>

yra biggrin.gif
Atsakyti

Trūksta dar vieno informanto!  :help: Galbūt atsirastų norinti (-is) pasidalinti savo globos (rūpybos) patirtimi ir atsakyti į nesudėtingus klausimus? Dovanų du pakvietimai į kino filmą  :santa:​ 

Sveiki,

esu Evelina Pranckutė, Vilniaus universiteto socialinės politikos IV kurso sudentė ir šiuo metu rašau baigiamąjį bakalauro darbą tema: "Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo sistema Lietuvoje: paskatos globoti (rūpintis) ar įsivaikinti vaiką (-us) ir jų efektyvinimo metodai". 
Darbo tyrimo imtyje man trūksta vieno informanto (vienos šeimos ar vieno asmens), kuris šiuo metu globoja vaiką (-us) ir galėtų raštu atsakyti į kelis klausimus apie vaiko (-ų) globą, tiksliau savo, kaip globėjo asmeninę patirtį. 

Už pagalbą padovanosiu du pakvietimus į kino filmą! 
Jeigu kas nors sutiktų man pagelbėti ir sėkmingai baigti tyrimą, lauksiu asmeninių žinučių el. paštu - evelina.pranckute@gmail.com

Atsakyti
kaip gaila, kad mires forumas...padiskutuot ir paskaitineti nera kur unsure.gif
Atsakyti