Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 4😊

kaip gaila, kad mires forumas...padiskutuot ir paskaitineti nera kur unsure.gif

Jei turite rimtų ketinimų įsivaikinti ar globoti, ateikite į FB grupę "Augame meilėje", grupė vienija žmones/šeimas, kurie globoja/įvaikino, ketina globoti/įvaikinti vaikučius. Temos įvairiausios, patarimų gausite, patirtimi pasidalins.

Labai suprantu jūsų nusivylimą, kai pereidinėjom visą procesą, visus SM forumus mintinai žinojau, taip skurdžiai informacijos radau.  

Atsakyti

Sveiki,

kviečiu visus globėjus, įtėvius ir budinčius globėjus, auginančius 6-11 m. vaikus, užpildyti anonimišką apklausą apie vaiko auginimą, santykius su artimaisiais bei vaikystėje patirtus sunkumus. Taip padėtumėte mums geriau suprasti globėjų ir vaikų bendravimo sunkumų priežastis ir atrasti geriausius sprendimo būdus, o taip pat padėtumėte man parašyti magistro darbą 1f642.png


Ačiū už pagalbą!

https://docs.google....x2AoTQ/viewform

Atsakyti
Sveiki, giminaitė susituoks su našliu auginančiu vaikutį .Ji nori ne įsivaikinti mažylį, o tapti jo oficialia globėja ( jos pačios vaikas 18- metis).Ar įmanomas toks variantas ,jei vyras 20 procentų darbingas ir jam sunku rūpintis vaiku, dėl ko ir ieškojo žmonos.Tėvystės teisės vyrui neatimtos,jam pačiam globos poreikis nenustatytas.
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2019 04 10, 11:25)
kaip gaila, kad mires forumas...padiskutuot ir paskaitineti nera kur unsure.gif
O jūs rašykite,klauskite...senbuvės ateina,pamato,kad niekas nevyksta ir vėl išeina 4u.gif
Atsakyti