Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 4😊

QUOTE(lauraz5 @ 2019 07 05, 09:08)
uoj man iki Jusu "lygio" dar toli sviecia biggrin.gif mes mastom dar tik apie ilgalaike globa ir tikrai nemastom globoti "dideliais" kiekiais smile.gif kadangi nera galimybes biologiniams vaikams tai dar tik einam kelia link globos pirmajam smile.gif
Patirties jokios smile.gif todel ir viskas idomu smile.gif


Tie vaikučiai dažniausiai turi įvairių somatinių susirgimų,yra pažeisti,jautrios psichikos.Auginti juos reikia daug žinių ir kantrybės.Jau nekalbu apie besąlygišką meilę.Gerai pagalvokite,ar pajėgsite.Nenoriu jūsų atkalbėti,ketinimai geri.Jei pasiryšite-linkiu visokeriopos sėkmės nelengvame globos kelyje 4u.gif Bus sunku-bandysime padėti ir palaikyti wub.gif Apie kokio amžiaus vaikiuką galvojate?Ar jau domėjotės,kaip viskas vyksta iki vaikas pasieks namus?O jei pasiūlys du vienos šeimos vaikus?(Mes ieškojom sesės dukrai,gavom dvi+brolį-širdis neleido atskirti)
Atsakyti

kaip gaila, kad šio skyriaus temos tokios nutilę :) pripažinsiu, kad ir pati ilgai forume nesilankiau... Gal yra kokios FB grupės, kur aktyviau bendraujama būtų? nes nejau neaktualu tokios temos. Mes su vyru prieš kelis metus apsisprendėme įvaikinti, perėjom procedūras, vat dabar laukiame eilėje... Atrodo ir lūkesčių per didelių neiškėlėme, bet eilė kol kas labai ilga. 

Atsakyti