Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Loram, ačiū Tau. 

Bet jis šiaip nealpinėja, išskyrus tą kartą prieš 4 metus ir prieš 2 metus silpnumas, bet nenualpo, nes paguldžiau, daviau vandens, pulsas nekrito žemiau 60. Beje, įdomus sutapimas - abu epizodai buvo ligos/sekančią dieną po ligos metu, kai karščiavo ar viduriavo. Kaip suprantu, čia skysčių netekimas prisideda irgi. Nors įpratęs pastovia gerti, be gertuvės nevaikšto.

O asistolijos būna ortostatinio mėginio metu, kai išprovokuojama. Darė triskart - pirmą kartą - 6 s asistolija, antras normalus, trečias - 15 s :(

Aš vaikystėje/ jaunystėje irgi alpinėdavau, bet niekas netyrė. Ortostatnis irgi nedarytas. Brolis mano ir dabar, kai serga, būna, kad tūlike nugriūva. Reiktų ir jam išsitirti.

Važiuojam dar į Santariškes šią savaitę.

Atsakyti
QUOTE(ciurka @ 2019 04 08, 17:52)

oi tai cia dar ir Jusu visa seima reik tirti BŪTINAI Santariskese pasakykit, kad ir Jums, ir broliui taip būna, gali iki genetikų prieiti
Atsakyti

Labai ačiū, Loram :)

Atsakyti

Sveiki 🌺 .. 🙄 Praeita meta dariausi holteri, 622 skilvelines ekstrasistoles uzfiksuotos.. Vaistu jokiu nedave..Kazkaip praejo jos. Dabar vel tas pats.. Vartosi siedele, ta pati beda grizo.. Elektrolitų norma.. Laukiu vizito pas kard. , bet tik uz mėnesio eile.. Gal kas pakomentuos, ka pagert, kaip pastiprinti sidele iki vizito..Taip nemaloniai jauciasi tie stabtelejimai.. 😶

Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2019 04 30, 14:47)
<p>Sveiki 🌺 .. 🙄 Praeita meta dariausi holteri, 622 skilvelines ekstrasistoles uzfiksuotos.. Vaistu jokiu nedave..Kazkaip praejo jos. Dabar vel tas pats.. Vartosi siedele, ta pati beda grizo.. Elektrolitų norma.. Laukiu vizito pas kard. , bet tik uz mėnesio eile.. Gal kas pakomentuos, ka pagert, kaip pastiprinti sidele iki vizito..Taip nemaloniai jauciasi tie stabtelejimai.. 😶</p>



Man labai tiko toks papildas Rami širdis. Aišku rezultatas prades jaustis po keliu dienu.
Pabandykit, tikrai nepakenks.
Atsakyti

Aciu labai 🙏 Pabandysiu nusipirkti. Gal nors kiek aprims.. Neaisku nuo ko uzeina, neaisku nuo ko praeina  🙄

Atsakyti

Sveiki, kardiolitos klinikoje man nustatė t dantelio depresija ramybės ir krūvio metu. siunčia toliau pas aritmologus del aukšto pulso. bet paskutiniu metu pulsas susitvarkęs. dabar beliko ta bėda su ekg . gal kažkam taip buvo ir gal atradot nuo ko taip? gal kažko trūksta? ar tai nepavojinga? nes kardiologė per daug neakcentavo to.. gal Loram kažką galėtumiet pakomentuoti apie tai?

Atsakyti
QUOTE(Kristinaaaax @ 2019 05 02, 15:38)
<p style="text-align:right;">Sveiki, kardiolitos klinikoje man nustatė t dantelio depresija ramybės ir krūvio metu. siunčia toliau pas aritmologus del aukšto pulso. bet paskutiniu metu pulsas susitvarkęs. dabar beliko ta bėda su ekg . gal kažkam taip buvo ir gal atradot nuo ko taip? gal kažko trūksta? ar tai nepavojinga? nes kardiologė per daug neakcentavo to.. gal Loram kažką galėtumiet pakomentuoti apie tai?
</p>

per mažai duomenų
Šiaip pirma mintis - tai hipertrofija pvz del kraujospūdžio padidėjimo
Atsakyti

Daugiau duomenų:

Ekg: sinusinis ritmas ŠSD 82k/min. intraskilvelinio laidumo sutrikimas T(-) v3 -v4 bei T (+-) V5-V6 repoliarizacijos sutrikimas. PR 158 ms , QRS 76 ms , QTc 384 ms - be išėminiu pakitimu. 

Širdies echoskopija : Gera KS sistolinė funkcija. KS IF 65 proc., be lokaliu hipokineziu. KS diastolinė funkcija nesutrikusi. Širdies ertmės , vožtuvai ir sieneles normos ribose.

Velogeometrija : testas neigiamas. fiz krūvio tolerancija gera. MET- 8,2 . Kruvis nutrauktas pasiekus submaksimalu ŠSD . maksimalys kruvis 150 W  ET - 4' 14" .Pasiektas ŠSD 162k/min. Hemodinamikos realcija į krūvį hipertenzinė. AKS 124/68. --> 148/76 mmHg. Miokardo rezervas vidurinis, DSR -2. Stebimi T (-) V1-V6 kurie išliko viso tyrimo metu. ST nekito. Koronarinio nepakankamumo požymiai neišryškėjo. Ritmo sutrikimu neregistruota. Atsistatymas 5' , AKS 102/62 mmHg st. 

Atsakyti

 Dalintis
© 2002-2019 Supermama.lt
Išsaugotas turinys
<p>Sveiki. Loram, labai tikiuosi Jusu pagalbos. Pries kelis men. i cia rasiau apie savo tachikardijos priepuolius. Tada patarete kreiptis pas aritmologus. Na, ten man nieko konkretaus nepasake, tik kad kruvio testas po atliktos veloergometrijos geras, nusiunte dar prakonsultuoti pas elektrofiziologa, o ten nusprende, kad ko gero ekstrasistoles ir tachikardijos del mano jautrumo. Pries kelias dienas, vel staigiai sukilo spaudimas iki 190/90,pulsas 120,issikvieciau GP, padare EKG, pasake, kad stebima aritmija, o priemime pasake, kad nieko panasaus,bet del viso pikto padare kraujo tyrimus. Troponinas T &lt;3,Kreatininas 74,2,Kalis 3,83,Natris 140,3.Pasake, kad taip gali buti del kalio trukumo ir kad su sirdim nieko nera, bet vel liepe konsultuotis pas kardiologa...Ar galima is atliktu tyrimu atsakymu tikrai buti ramiai, kad su sirdim viskas tvarkoj? Tai kodel tada vel siuncia pas kardiologus? As visa nerime ir jauciu, kad pati sau tuos priepuolius issauksiu, nes pastoviai visa laika tik apie tai ir galvojuprisegu EKG daryta GP, ar tikrai ji nieko blogo nerodo? Dekui, Loram, is anksto ir laukiu Jusu atsakymo</p>
Atsakyti

Nemoku cia ikelti nuotraukos🤔

Atsakyti

Lyg ir ikeliau

https://www.part.lt/...81c15d24387.jpg

Atsakyti