Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(glossi @ 2021 01 22, 16:49)
<p>O jums rytmonormas skirtas nuo tachikardijos?</p>


taip nuo paroksizminės tachikardijos, man jis ir permušimus sutvarko. Bet aš geriu pastoviai jau nemažai metų. Praėjusiais metais buvo užėję tokių keistų priepuolių, buvo užfiksuota ir prieširdžių virpėjimų, tai jau kelis mėnesius geriu maksimalią dozę. Nežinau su kuo tai susiję, bet kaip sakau, gal vaistų partija kokia brokuota buvo, nes jau tiek metų gana normaliai gyvenau, plius mane labiau permušimai kankina. Kalis magnis pas mane visada norma, bet vistiek vargstu. Pasiūlė man dar sudėtingesnę procedūrą nei RDA, kol kas atsisakiau, bet tenka gerti padidintą dozę. Gydytoja sakė pagerti kurį laiką, o paskui pagal savijautą gal galėsiu grįžti prie mažesnės dozės.
Vienareikšmiškai galiu sakyti, kad stresinė situacija provokuoja tuos priepuolius. Bet gi negyveni negyvenamoj saloj ir be problemų, visko būna, visko pasitaiko.m
Atsakyti

O kiek dabar rytmonormo geriat ir kiek anksčiau? 

Atsakyti
QUOTE(minta2 @ 2021 01 22, 19:30)
<p>O kiek dabar rytmonormo geriat ir kiek anksčiau? </p>


anksčiau gėriau 3 x 150 mg dienoj, dabar 3 x 300 mg, bandau mažinti - ryte pradėjau gerti 150 mg, o per pietus ir vakare po 300 mg. Kol kas daugiau nenoriu mažinti.
Bet jokiai būdais nenoriu niekam siūlyti saviveiklos. Tarkitės su gydytojais, man šis vaistas šiuo metu yra tobulas, nors pradžioj reikėjo po truputį pratintis. Kažkada ir verapamilis buvo gerai. Bet pagalvojus, labai norėčiau gyventi be vaistų. Bet čia jau iš fantastikos srities smile.gif
Atsakyti

taip nuo paroksizminės tachikardijos, man jis ir permušimus sutvarko. Bet aš geriu pastoviai jau nemažai metų. Praėjusiais metais buvo užėję tokių keistų priepuolių, buvo užfiksuota ir prieširdžių virpėjimų, tai jau kelis mėnesius geriu maksimalią dozę. Nežinau su kuo tai susiję, bet kaip sakau, gal vaistų partija kokia brokuota buvo, nes jau tiek metų gana normaliai gyvenau, plius mane labiau permušimai kankina. Kalis magnis pas mane visada norma, bet vistiek vargstu. Pasiūlė man dar sudėtingesnę procedūrą nei RDA, kol kas atsisakiau, bet tenka gerti padidintą dozę. Gydytoja sakė pagerti kurį laiką, o paskui pagal savijautą gal galėsiu grįžti prie mažesnės dozės.
Vienareikšmiškai galiu sakyti, kad stresinė situacija provokuoja tuos priepuolius. Bet gi negyveni negyvenamoj saloj ir be problemų, visko būna, visko pasitaiko.m

O kokia procedura siule? Ir kodel rda jau nebsesiulo?

Atsakyti

Kodėl nevartojat vaistų priepuoliui nutraukti?

Vartoju verapamili,daugiau nieko kardiologe nesiulo

Atsakyti
Sveikos merginos. Gal galite pasakyti ar nuo permušimu gali sustoti širdis? Gal Jus Loram galite atsakyti?
Atsakyti

Žiūrint, koks skaičius tų permusimu,bet jei iki 10000,tai daktarai sakys,kad ne.

Sveikos merginos. Gal galite pasakyti ar nuo permušimu gali sustoti širdis? Gal Jus Loram galite atsakyti?

Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2021 01 23, 20:11)
<p>Žiūrint, koks skaičius tų permusimu,bet jei iki 10000,tai daktarai sakys,kad ne.</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="AREANA" data-cid="72770842" data-time="1611405592"><div><p>Sveikos merginos. Gal galite pasakyti ar nuo permušimu gali sustoti širdis? Gal Jus Loram galite atsakyti?</p></div></blockquote><p></p>

O jei daugiau, tai sakys gali sustoti?
Atsakyti

O jei daugiau, tai sakys gali sustoti?
Kiek tas daugiau? Turėtų siūlyti rda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glossi: 23 sausio 2021 - 19:55
QUOTE(AREANA @ 2021 01 23, 14:39)
Sveikos merginos. Gal galite pasakyti ar nuo permušimu gali sustoti širdis? Gal Jus Loram galite atsakyti?

na, keistas klausimas. Jei toks kyla - siūlyčiau kreiptis psichologinės pagalbos. Bet siaip plačiai galvojant - gali, bet ne nuo pačio "permušimo", bet jo sukeltos "grandininės reakcijos" ir tam reikia tam tikrų pakitimų širdyje. Ir tas nuo kiekio nepriklauso
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2021 01 23, 21:04)
na, keistas klausimas. Jei toks kyla - siūlyčiau kreiptis psichologinės pagalbos. Bet siaip plačiai galvojant - gali, bet ne nuo pačio "permušimo", bet jo sukeltos "grandininės reakcijos" ir tam reikia tam tikrų pakitimų širdyje. Ir tas nuo kiekio nepriklauso

Mane kamuoja širdies permusimai jau 13 metu, t. y. nuo 25 metu. Buvau tada pas kardiologa, dare visus tyrimus, kraujo, skydliaukė nieki nerado. Po to savaime nustojo, po to vel atsinaujino po pirmo gimdymo ėjau vel pas kardiologa, kabino holteri, buvo apie 4000, jeigu gerai pamenu ekstrasistoliu. Kardiologas nieko neskyrė gyvenau toliau kol vel pradingo jos. Nebuvo apie 5 metus, dabar po antro gimdymo praėjo 4 metai ir vel atsinaujino. Labai įkyriai kiekvieną dieną permusineja pora mėnesių. Bet ir tie 4 metai buvo labai nepaprasti, dau nervu, streso. Bet įdomiai tai, kad kai darau kardio pratimus jokių širdies permušimu, o ramybės būsenoje is karto. Tai tokia mano istorija.
Atsakyti
QUOTE(AREANA @ 2021 01 23, 20:43)
Bet įdomiai tai, kad kai darau kardio pratimus jokių širdies permušimu, o ramybės būsenoje is karto.

nejaučiate? ar nefiksuojama EKG?
jei antras variantas - tai tokie yra patys geriausi
pagal tai kaip parašėt - as gydyčiau pas psichoterapeutą smile.gif
o siaip pameginimui - pvz valerijono tabletes - 1x3 - minimum savaitę, manau kad po to nebeliks permusimų
Atsakyti