Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Širdies zonoj grynai. 

Susiradau spaudimo aparatą, kuris turėtų rodyt prieširdžių virpėjimą, bet nesuprasi ten jo, ar jis apskriai gerai veikia. Mamos naudotas kažkada. 

Reiks eiti privačiai, o ką daryti. Poliklinikoj nors ėjau pas labai išgirtą mediką, pro pirštus pažiurejo, jauna dar ir bla bla, nors nei jau labai jauna, nei ką. 40 man. Dabar tokio amziaus ir krenta labiausiai nuo sirdies ligu

Atsakyti

Kaip raso jeigu vartojate betablokatorius, tada priesirdziu virpejimo atveju pulsas islieka normalus. Priesingu atveju turetu labai uzkilti.

Privaciai pateksit per savaite, o su sveikatos draudimu - gali tekti laukti menesiais.

Tokio amziaus tai vyrai krenta.

Atsakyti

Kas tie betablokatoriai? Privaciai pateksiu rytoj.  O su siuntimu per savaite. Pilna esveikatoj laiku ;)

Meldronatas irgi betablokatorius? Nieko apart jo nevartoju.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodgy: 05 kovo 2023 - 12:38

Mildronatas ne betablokatorius.

https://vaistai.lt/g...lokatoriai.html

Atsakyti

Tai tokiu atveju, jei man pulsas neuzkyla, gal cia ta ekstrasistolija. Nezinau ka daryti ir mazoji serga sia savaite, nelabai kur nueisiu. Bet kai negali miegoti, tai nera jau normalu ir gerai :(

Atsakyti

Ekstrasistolija - sirdies permusimai.

Trumpam sustoja, toks jausmas kaip persivercia, ir toliau dirba. Praleidzia duzius.

Atsakyti

Ne, man kaip kutena, virpa, plazda.

Atsakyti
QUOTE(Dodgy @ 2023 03 05, 14:41)
<p>Ne, man kaip kutena, virpa, plazda.</p>

Jei trunka valandą - tai tikrai įmanoma užfiksuoti elektrokardiogramoje. Visada pirmas patarimas - ekg priepuolio metu, kvieskit GMP. Dar variantas - išmanūs prietaisai, fiksuojantys ekg
Atsakyti

Anais metais išsikviečiau, tai kokia durna pasijaučiau. Kardiograma gera, pulsas ir spaudimas idealūs. Galvojau susimoket teks. O ką aš žinau kaip taip 🤷‍♀️suleido raminamų ir tiek žinių. Beje, tada meldronatas padėjo, kiek daugiau, nei metus ramu buvo. 

O gal galit parekomenduoti kokį prietaisą? Kuris fiksuotų EKG?

Atsakyti

Aš asmeniškai turiu išmanųjį laikrodį fiksuojantį EKG. Tačiau jis turi būti pritaikytas būtent Jūsų telefonui. Man asmeniškai tik jis užfiksavo ex priepuolį.

Atsakyti

Sveikos, anasyk širdele susitvarke, apsirgo mazoji, ir nenuejau pas kardio.

Dabar nuo šeštadienio prasidejo, bet kitaip, ne plazda jinai, o pabundu nuo to, kad greitai muša, kai pabundu, nusiramina. Ir taip kokius 4-5 k per naktį. Nesuprantu. Kodėl iš miego pabudus širdis muša kaip maratoną begus? Uzsiregistravau kitai savaitei pas kardio, bet taip neramu, verkti norisi :( 

Atsakyti

Nereiktu laukt, issitirkit ir bus aisku.

Atsakyti