Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas rytas 4u.gif aš po vakarykštės iškrovos jaučiuosi stojus atgal į vėžes thumbup.gif laukiu ir kitų grįžtant bigsmile.gif
Atsakyti
As veziose, nepaklydau biggrin.gif
Tik gražūs orai cia retas svecias, tai megaujuos ir nera kada sedeti internete biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedi @ 2016 06 07, 12:41)
As veziose, nepaklydau  biggrin.gif
Tik gražūs orai cia retas svecias, tai megaujuos ir nera kada sedeti internete  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš ir lauke pasijungiu, nuobodu vienai vaikštinėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 07, 12:45)
Aš ir lauke pasijungiu, nuobodu vienai vaikštinėt  doh.gif

As kai savo tuos 12km sparciu zingsniu einu, tai nera kada zioplineti biggrin.gif biggrin.gif paskui griztu, kol issimaudau, kol valgyt pagaminu, kol pavalgom ir vakaras jau biggrin.gif
O dar namus apsitvarkai ir laikas miegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Atejau su saltibarsciais. Mano svoris mane nervina. Nematyt man 87.9 niekaip penktadieni
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 06 07, 19:29)
Atejau su saltibarsciais. Mano svoris mane nervina. Nematyt man 87.9 niekaip penktadieni

Nesinervuok ir nesisverk iki pwnktadienio wink.gif nervai kenkia grožiui biggrin.gif

Aš šiandien suvaikštinėjau 11 km, mityba tvarkoj lyg, kad taip ir toliau, nes pagundų tai daug doh.gif dukrų daržely viena mama pagyrė, kad super atrodau, tai man tokie komplimentai duoda vis žalią šviesą atsipalaiduot lotuliukas.gif bet laikausi cool.gif
Atsakyti
Labas rytas. Siandien as ne baisiai optimistiskai nusiteikus, bet stengsiuosi is visu jegu. Nes mano svoris padidejes ir kaip ikaltas. Jei ryt ryte nerasiu praito penktadienio skaiciaus darysiu iskrova
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš tvarkingai laikausi, suvaikščiojau šiandien tik 8 km, labai karšta buvo, tai ir tiek džiaugiuos, vos lietaus išvengiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, bandysiu siandien iskrova. Nesu tikra kaip man seksis bet bandysiu. Nes saldumynus sluoju lyg priaugti reiktu
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2016 06 09, 06:20)
Sveikos,  bandysiu siandien iskrova. Nesu tikra kaip man seksis bet bandysiu. Nes saldumynus sluoju lyg priaugti reiktu

Sėkmės laikantis, daug daug gerk 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip reiks uzmigt kai as taip valgyt noriu
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 09, 09:06)
Sėkmės laikantis, daug daug gerk  4u.gif

Aciu. Bet ziauriai sunku.
Atsakyti