Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(milda.25 @ 2016 06 09, 19:42)
Nu kaip reiks uzmigt kai as taip valgyt noriu

Pamatysi kaip puikiai iš ryto jausies thumbup.gif aš jau kažkaip pripratau iškrovaut, visai nesunku.

Ale tylu ramu čia, jaučiasi, kad vasara thumbup.gif man šiandien gera diena, tai 4 dienos atlaikytos thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas.111.7kg.
Atsakyti
Vakarykste iskrova dave rezultata 87.8. Planas kitai savaitei 86.9. Net jei vel teks daryt iskrova. O turbut teks😈
Atsakyti
Labas rytas, 91.8 kg.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 82.4 kg. Mažoka minuso, bet bent tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien valgiau gal 8 gabaliukus sokolado. Bet ejau daug☺
Atsakyti
Si ryta maciau ta pati svori kaip vakar. Gal svoris po iskrovos uzsifiksavo?
Atsakyti
Labutis 4u.gif jei dar yra kas mane pamena blush2.gif uzedus buvau....kaip Dingau 86.taip 90 pasiekus buvau....Ir taip dar padarydama iskrova. ...saiko nebuvo visai, geda cia eit buvo....Dab vel 86.4taip kad sieksiu tikslo toliau, kad ir sunkiai su atkryciais bet pssieksiu. ..noriu isvyst 79...o kada nors 75....taigi griztu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 11 birželio 2016 - 20:25
QUOTE(sermuksnelis @ 2016 06 11, 21:24)
Labutis 4u.gif jei dar yra kas mane pamena blush2.gif uzedus buvau....kaip Dingau 86.taip 90  pasiekus buvau....Ir taip dar padarydama  iskrova. ...saiko nebuvo visai,  geda cia eit buvo....Dab vel 86.4taip kad sieksiu  tikslo  toliau, kad ir sunkiai  su atkryciais  bet pssieksiu. ..noriu isvyst  79...o kada nors 75....taigi griztu 4u.gif


Sveika sugrįžus. kantrumas žmonių,sugrįžti tik numetus iki tokio svorio su kokiu ir išėjusi buvai. 4u.gif Mes draugiškos paklydeles visokio svorio priimam, nes ir pačios nežinome kada ir kur paslysti galime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2016 06 11, 21:24)
Labutis 4u.gif jei dar yra kas mane pamena blush2.gif uzedus buvau....kaip Dingau 86.taip 90  pasiekus buvau....Ir taip dar padarydama  iskrova. ...saiko nebuvo visai,  geda cia eit buvo....Dab vel 86.4taip kad sieksiu  tikslo  toliau, kad ir sunkiai  su atkryciais  bet pssieksiu. ..noriu isvyst  79...o kada nors 75....taigi griztu 4u.gif

Sveika, smagu kad musu daugeja☺
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2016 06 11, 21:24)
Labutis 4u.gif jei dar yra kas mane pamena blush2.gif uzedus buvau....kaip Dingau 86.taip 90  pasiekus buvau....Ir taip dar padarydama  iskrova. ...saiko nebuvo visai,  geda cia eit buvo....Dab vel 86.4taip kad sieksiu  tikslo  toliau, kad ir sunkiai  su atkryciais  bet pssieksiu. ..noriu isvyst  79...o kada nors 75....taigi griztu 4u.gif

Sveika sugrįžus wub.gif bigsmile.gif nu davai abi kartu siekiam, tikslai praktiškai vienodi wink.gif 4u.gif tikiuosi iki vasaros galo pasiekti tuos 77 kg...
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 06 12, 08:47)
Sveika sugrįžus  wub.gif  bigsmile.gif  nu davai abi kartu siekiam, tikslai praktiškai vienodi wink.gif  4u.gif  tikiuosi iki vasaros galo pasiekti tuos 77 kg...

Galima ir as i ta sarasa. Nes iki vasaros galo 77 pasiekt ir man siuo metu atrodo realu. Nezinau kaip ateity bus.
Atsakyti