Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Labas 4u.gif

Sveikinimai Frolkai su suneliu wub.gif wub.gif wub.gif aukit diduciai ir sveikuciai wub.gif wub.gif

Priduodu 0. Iskrova atlaikiau,bet mmm veluoja,tai beda joms verciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gameja @ 2016 09 30, 11:48)
Labas rytas merginos na ka startavau su tokiu minusu o syryt pliusas... 126,3kg blush2.gif  Nesuprantu kas ce su manim pasidare atrodo visa diena taip graziai laikaus o vakare sast ir sluoju saldytuva verysad.gif  O dar vakar vyras virsvalandzius dirbo tai gryzes isitempe mane i miesta pavakarieniaut (22val) Tai turbut irgi i pliusa isejo lotuliukas.gif
Frolka didziausi sveikinimai 4u.gif

Dažniausiai didelis minusas koją pakiša, tada atsipalaiduojam, nes atrodo och kaip fainai ir lengvai čia pakrito bigsmile.gif deja, didelis sunkus darbas tas metimas... man ir ši savaitė belekokia. Reik rimčiau imtis. Bet aš galvoj savo nesusitvarkau. Noriu ėst ir noriu svorį mest, reikia kažkaip nuosekliai po truputį keisti tuos blogus įpročius gerais...ech.
Atsakyti
Niu ką, per savaitę suvaikščiojau 45 km cool.gif savaitgalis nusimato pasyvus namie, tai neskaičiuosiu jei kur trumpam išlysim. Ką tik užvalgiau trapučių su riešuyų sviestu ir bananu. Nu kažkas tobulo wub.gif
Atsakyti
Kad čia per ramuma unsure.gif Airise, negi vėl neprisiduosi? blush2.gif mirksiukas.gif spirsiu aš tau tuoj tongue.gif
Atsakyti

09.23-09.30 Savaitės rezultatai:
user posted image


Šaunuolės:
first.gif Airisė
second.gif provizore
third.gif Caramelia30

user posted image

Pasistengti turi:
gameja

user posted image

GEROS NAUJOS SAVAITĖS!


Caramelia, prisiduodu, prisiduodu... Sioks tok minusas pas mane. Bet va sekmadieni mazes gimtadienis, tai unsure.gif Tada manau galesi ir paspardyt man uzpakali. lotuliukas.gif

Frolka, pasiilgom, laukiam, dziaugiames. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 09 30, 20:07)

09.23-09.30 Savaitės rezultatai:
user posted image


Šaunuolės:
first.gif Airisė
second.gif provizore
third.gif  Caramelia30

user posted image

Pasistengti turi:
gameja

user posted image

GEROS NAUJOS SAVAITĖS!
Caramelia, prisiduodu, prisiduodu... Sioks tok minusas pas mane. Bet va sekmadieni mazes gimtadienis, tai  unsure.gif Tada manau galesi ir paspardyt man uzpakali. lotuliukas.gif

Frolka, pasiilgom, laukiam, dziaugiames. wub.gif

Ačiū už lentelę 4u.gif ir šaunuolė, ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti
Dekui už lentelę AIRISE 4u.gif 4u.gif
Sėdžiu darbe verysad.gif o valgyt noriuuuu doh.gif
Vakar kiek buvo džiaugsmo,kad nusipirkau 14 dydžio striuke tongue.gif Jau galvojau,kad ir į 16 nebetilpsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2016 10 01, 16:59)
Dekui už lentelę  AIRISE 4u.gif  4u.gif
Sėdžiu darbe verysad.gif  o valgyt noriuuuu doh.gif
Vakar kiek  buvo džiaugsmo,kad nusipirkau 14 dydžio striuke tongue.gif Jau galvojau,kad ir į 16 nebetilpsiu  lotuliukas.gif

Geras jausmas nusipirkti mažesnį dydį nei tikėjaisi thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif niu ką, ramuma čia, kai visad savaitgaliais biggrin.gif pareinu aš pirma, reikia stoti į vėžes blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Oi tie savatgaliai tourist5.gif Jeigu ju nebutu,tai jauciu buciau kaip smilga biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(viva 37 @ 2016 10 03, 14:49)
Labas 4u.gif

Oi tie savatgaliai tourist5.gif Jeigu ju nebutu,tai jauciu buciau kaip smilga biggrin.gif

Aha aš irgi biggrin.gif ir deja, savaitgalis man tęsiasi, vyras laisvas dienas turi, o su juo tai tik ėsk ėsk ėsk biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aciu airise uz lentele 4u.gif
Man savaitgalis buvo idomus, buvau gimtadieni, bet valgiau saikingai
Nuo ryt atostogos, tai tikiuosi neprivalgysiu nesamoniu budama namie smile.gif
Atsakyti