Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(frolka25 @ 2016 09 29, 17:17)
Sveikos,prisiduodu kad jau turiu suneli wub.gif 



Labai sveikinu susilaukus sunelio !!!! Nuostabu !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Su tuom svoriu ,atejo ir kitos problemos rolleyes.gif Nu niekad neturejau tokios bedos,kaip kelniu klyno prasitrinimo biggrin.gif ,o dabar vat nusiperku ir isvaikstau max 1 men ir jis prakiura umn.gif bash.gif
Cia tik man taip darosi at ir jus turit tokia beda?? O gal cia profesine storuliu liga? starwars.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif

Sekmadieni sventem dukros gimtadieni. Jau 10 metu. Negaliu patiketi kaip greit bega laikas. ax.gif

Ir noriu pasiguosti, kokia "pagerinta" mokytoja turim. Atsiunte pranesima penktadieni, kad pirmadieni (t.y. vakar) vyks rudenelio svente ir parasyta "kvieciu dalyvauti". Daugiau negu puse klases suprato, kad dalyvavimas nebutinas. Mes, kadangi sventem gimtadieni, na ir patingejom siek tiek, darbelio nedarem (kaip ir dauguma vaiku). Vakar ejau su maze i mokykla, nesiau saldainius, ir girdejau kaip mokytoja neatnesusiems darbeliu priekaistavo kad "kaip cia taip, darbeliu nera, ka mes blogiausia klase is ketvirtoku"... As pasakiau, kad irgi supratom, jog nebutina dalyvauti. Pasakiau, kad darbeli atnesim rytoj, jeigu reikia. Tai susiplanavau jau ka darysim. Vakare ateina laiskas is mokytojos - pavardino kas atnese darbelius ir parase "dalyvauti ar ne tai kiekvieno poziurio reikalas". Nu cia jau nervai man nebeislaike - paskambinau ir sakau - mokytoja, tai reikia dar darbeli atnest ar ne, nes paroda tai pirmadieni, rytoj antradienis, ar dar verta kazka daryti. Ji man sako "tai as vaikam jau sakiau". As sakau tai pasakykit ir man, o ji "o tai kaip jus galvojat?". Nu zodziu, sakau gerai, tada atnesim. Siandien gaunu jau vien tik as laiska, kur vel persiunte ta sakini "kvieciu dalyvauti" ir klausia manes, "kur jus cia matote, kad dalyvauti nereikia?". Nu b*** nesikeikus, ar as cia durne, ar ji is manes tyciojasi. Buciau parasius viska ka manau, bet uzsises tada ant dukros. Paskutiniai metai, reikia kazkaip atkentet. Nekenciu as jos. unsure.gif

Cia kazkuria diena neleido eiti i kuno kultura tiems vaikams, kas diktante padare klaidu. Maniske kazkur kableli praleido, tai buvo is tu pasilikusiuju klasej. I pensija jai jau laikas, o ne vaikus mokyti. Ir dar jinai galvoja, kad ims pirmokelius kitais metais. blink.gif

Issipasakojau. ax.gif

Viva, man prasitrina, bet ne po menesio. Metus kokius atvaikstau. ax.gif Bet man prasitrina ten kur slaunys, o ne grynai klynas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 04 spalio 2016 - 08:03
QUOTE(viva 37 @ 2016 10 04, 07:57)
Labas rytas 4u.gif

Su tuom svoriu ,atejo ir kitos problemos rolleyes.gif  Nu niekad neturejau tokios bedos,kaip kelniu klyno prasitrinimo biggrin.gif ,o dabar vat nusiperku ir isvaikstau max 1 men ir jis prakiura umn.gif  bash.gif
Cia tik man taip darosi at ir jus turit tokia beda?? O gal cia profesine storuliu liga? starwars.gif

Sveika, kai sveriau zymiai daugiau tai irgi prasistrindavo, kur slaunis lieciasi blink.gif dabar lyg nera tos problemos smile.gif
Kaip gera lovoj ir nereikia skubeti, tuoj eisiu su suniuku pasivaikscioti, gal jau neslapia mirksiukas.gif
Ka kitos veikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2016 10 04, 07:52)
Labai sveikinu susilaukus sunelio !!!! Nuostabu !!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dekui 4u.gif kaip pati laikais?kaip svoris?

Viva,man apskritai leskos trinasi viena i kita,kai reik nesiot sukneles vasara tai o jei kiek bedos buna unsure.gif

Airise,imk 4u.gif siaip tas kvieciu dalyvauti palieka teise rinktis,tai jai reikejo rasyti kad dalyvavymas butinas ,o ne daugmaz norit dalyvaukit norit ne-bet geriau dalyvaukit nes taip parasyta tarp eiluciu .kazkokia kvan kvan biggrin.gif
Atsakyti
Frolka vat su suknele,tai turejau beda ojojoj unsure.gif Buvo karsta diena,labai karsta, uzsidejau suknele. O ji maxi, ilga. Einu ir jauciu,kad koja I koja pinasi,o paskui,kad pradejo skaudeti,tai zinokit parejus namo radau kraujosruvas ant abieju slaunu cray.gif cray.gif cray.gif Tai vat ,po to karto ir nebedrisau vilktis sukneliu. Visus karscius taip ir prabuvau su kelnem unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos nu koke apatija uzejo..nieko nesinori tik est ir gulet doh.gif Visa diena graziai laikausi nu kaip tik vakaras taip ir prasideda,jauciu busiu porcijas perdaug sumazinus kad vakarais taip valgyt norisi.Viskas ryt ryte lekiu i sale nieko nebus.

Kas del kelniu tai ir man prasitrina ties slaunimis ax.gif
Atsakyti
Airise, nesinervink, dar metai-dveji ir tau nebereiks visokiomis rudenėlio šventėmis rūpintis, aš tai vaikams nuo pradinių klasių leidau patiems tokius darbus daryti. Nekenčiu visų šitų nesamonių. Baisiausia kai į vaikų darzelį 3 vaikus leidau, tai kartais atrodydavo, kad ne vaikai, o aš jį lankau, tiek visokių namų darbų priduodavo. Bet aš nesąžininga, amžinai bandydavau išsisukti bigsmile.gif biggrin.gif O vaikai labai norėdavo visur ten dalyvauti, tai patys greit pradėjo pasidaryti smile.gif O aš išdidžiai galėdavau pareikšti kad taip ugdomas vaikų savarankiškumas angel.gif Nesi sakysi kad pati tingiu ax.gif
Man tai kelnės kaip kelnės, prasitrina klynas, bet nesmarkiai, bet va su suknele ar sijonu ne pėdkelnių ar timpų niekaip negaliu, o jei dar karšta diena tai išviso nė kelių žingsnių nepaeinu, iš karto skauda, oda labai reaguoja. Juokas juokais bet nusipirkau tokius alia formuojančius šortukus , aukščiau kelių. Su jais thumbup.gif , bet tik baisu kad sijonas nepasikeltų ir jų nepasimatytų 4u.gif Bet su suknele iki pusės blauzdų jau galiu išeiti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 04 spalio 2016 - 17:36
Sveikos, aš toliau grybauju ir pykstu ant savęs doh.gif šiandien visą dieną nuo ryto iki vakaro ėdu... kažkokia rudeninė nuotaika ar kas blink.gif bandysiu susiimti vėl nuo ryt biggrin.gif dėl šlaunų ir suknelių neturiu jokių bėdų, net keista, nes leškos pas mane kaip reikiant. Gal oda nejautri ar vaikštau išsiskėtus bigsmile.gif dižnsai kažkiek pasitrina, bet iki skylių tai niekada unsure.gif šaunuolės kas sugebat prisilaikyt,man kažkoks angliavandenių badas...
Atsakyti
Ach...laikiausi graziai iki tol,kol seimynai neprikepiau grikiu kotletu bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Oras tragiskas, bute salta, tik valgyt ir norisi, bet vakar atsilaikiau smile.gif
Grizkit merginos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nu pas mus nera salta namie,bet vat jau vistiek noretusi nors kiek sildyma isijungti. Bijau dregmes,o ji cia neisvengiama.
Einu pasidaryti arbatos ir paziureti seriala wub.gif Kaip sakant,''mamos valanda'' prasideda biggrin.gif Vyras isleistas,isbuciuotas,dabar relax iki sekancios partijos kelimo yahoo.gif
Atsakyti