Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

vartotojo įkelta nuotrauka

bareminerals complexion rescue, patiko, viedas skaistus palikdavo ir neatrodydavo nupudruotas, patobulindavo ta oda tikrai smile.gif ne iskart bet manau kartosiu

ellame anti aging veido kauke, patiko, net nezinau ar si ar zydra labiau, kartotina, tik pastebejau kad vaistinej lb isbrango tai tenka akcijas gaudyt internetinese, kaina skirias katais net perpus
ir megineliai, tony moly ir loccitane taukmedziu (galvojau bus lb riebus bet ne, visai patiko)
Atsakyti

Lumene CC kremas. 

Gal jau ketvirtas. Man jis labai patinka, puikiai sulygina veido odą, maskuoja, gal neidealiai, bet čia CC, nereik norėt. Nesausina odos, iš satininio veido dienos eigoj virsta švytinčiu  :D Na, išlenda veido blizgesys, ypač jei karšta. Nekemša porų. Na, jei oda su problemom, tai nelabai tiks, raudonų dėmių, uždegiminių spuogų neužmaskuos.

24242_500_lumene_-_cc_color_correcting_c

Atsakyti
Baigtuvės kokių dviejų mėnesių

vartotojo įkelta nuotrauka
Visos kaukės geros, patiko, kartotinos.
Akių kremukas FReeze 24/7 nuostabus
Kremas pacifica irgi užskaitytas visu 100%.
MaxFactor krempudra labai verta dėmesio wub.gif
Kažkokia rusiška dušo želė nebloga, nes ir putojo ir kvepėjo nerealiai.
Sun Ozon įdegio servetėlės užskaitytos, graži ruda spalva, nedrūžuoja.


vartotojo įkelta nuotrauka
Skeyndor prausiklis su rūgštele pasakiškas wub.gif
Kaip nekeista nebrangus pharmaceris kremas visai fainas.
Avene valymo pienelis švelnus, drėkino gerai.
Clinique drėkiklis neblogas, bet nenorėčiau viso kiekio.
Avon tušas toks joks...
Kanebo krempudra užskaityta, puiki.

vartotojo įkelta nuotrauka
KateMoss kūno losjona metu lauk, beria nuo jo.
Uoga uoga mineraline nebloga, bet man BE ar Bellapierre geresnės.
Sensai tušas nepakartojamas, tik nuvalyt sudėtinga, bet dažo tai fantastiškai.
Avon rankų kremas užskaitytas.
Faberlic skysti muilai kartotini jau kažkelintą kartą ir bus kartojami.
Atsakyti

Sensai tušas visai lengvai nusiplauna. Iš pradžių reikia sudrėkinti šiltu vandeniu ir palikti keletai minučių (užsiimti kitom procedūrom) o po to plauti šiltu vandeniu ir ta visa košė labai lengvai nusiima.

Atsakyti

KLORANE blizgesio suteikiantis šampūnas su magnolijos vaško ekstraktu MAGNOLIA.

Plaukus išplaudavo gerai, nesausino, nepūsdavo, dėl blizgėjimo nežinau, nėra mano plaukai nušiurę, tai kiek ten labiau blizgėjo negaliu pasakyt. Vyrui nepatiko, nors plaukų pas jį nelabai  :D Šiaip neblogas, bet ne tas, kurį kartočiau. Man atrodo plaukai greičiau susiriebalodavo

klorane-apsauginis-blizgesi-suteikiantis

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Meginukai
Holika alijopsiaus gelis, uzteko tik kojom pasitept kadangi buvau po saules voniu tai oda akimirksiu sugere, spejau tik pajust kad kvepia gerai biggrin.gif daugiau neturiu ka pakomentuoti, nes oda sausoka buvo tai vistiek papildomai losjonu kuno tepiaus
Biotherm aquasource kremas, kremas kaip kremas, man nepatinka kvapas (toks pats kaip zalio), meginuko 1,5ml buvo permazai kad ka suprasciau bet kazin ar pirkciau pilna (zalia turiu didele bonkute bet ir nzn ar kartotinas jis)
Alma K prausiklis - nelabai patiko nes veidas toks po jo atrodydavo kaip su pigia duso zele nupraustas tai yra pasausejes ir kvapas kaip kokio detergento man nebuvo malonus
Vichy mineraline kauke visai patiko, ilgam užtenka - vienos pakuotes dalies man gal 6 kartam uzteko o dar yra antras toks pats, patinka kad nereik nuplaut, tai uzsitepdavau nakciai ir miegot su ja o ir veidas ryte visai patiko. gal tik saldantis efektas man jo galetu nebut
Creed meginukai Imperial Millesime, Royal Princess ir Silver mountain water visi patiko, silver jau nebepirmas meginukas ir dar turiu sandeliuke tas labai patinka, labiausiai is triju. patiko ir kiti - visi jie man turi kazkoki creedo vaiba kazka juos vienijancio bet jei pirkti pilna tai turbut tik smw pirkciau
Julliete has a gun sunny side up nesu JHAG gerbeja, dar nebuvo ju kvapo kuris uzkabines butu - sitas tokis jaukus medienos, primena pirma molekule, bet su pavadinimu ar kazkuo sauletu tai isvis nieko bendro neturi, beje meginukas buvo brokuotas- sugedes purskiklis
Linari Vista sul mare nieko, bet itin nesuzavejo per daug jūros gaivos kvapo kas primena pigiu vyrisku kvepalu kvapa smile.gif
Xerjoff accento pradzioj pakest negalejau, labai stipri muskuso nata, bet paskui apsipratau, vistik buteliuko nenoreciau
Biotherm aquasource night spa nelabai sužavejau laukiau kada pagaliau isnaudosiu, labiausiai turbut nepatiko konsistencija - cia balm skaitosi tai toks kaip kisielius koks tirstokas, man lbiau patinka lengvos konsistencijos kremai tokie kur iskart susigeria ir palieka gaivumo jausma o sitas toks lyg kokia kauke butum uzsitepus (gal sausaodem turetu patikti). del poveikio nzn irgi ar as ji koki pastebejau, tepiau is pareigos kad sutept
Bvlgari Omnia crystalline antras mazas buteliukas, patiko, artimiausiu metu nekartosiu del ateities neatmetu
Rituals Magic touch ultra rich cream riebokas, bet kartu labai greit geriasi, todel neskalsus reikia gan nemazai, bet visai patiko nors ir nezadu kartoti
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Vichy mineraline kauke pakuotes antra dalis, aprasymas auksciau esanciam poste
Douglas Aqua Focus rich cream drekinancio kremo meginelis, patiko bet nezinau ar pirkciau pilna, su gera akcija gal taip, bet uz tokią kaina yra daug kremu kurie man patinka ir firmų kurioms teikiu didesne pirmenybe (pvz bioderma ir pan)
Biocell regenerating maskpatiko, nors ellame labiau bet is esmes su gera akcija - kartotina
Sans soucis akiu seseliu papildymas, turbut pirmas akiu seselis kuri baigiau o ne ismeciau arba atidaviau, buvo gera spalva, gera pigmentacija ir gera kaina (norgej mokejau ~1eu)
Mac prolongwear maskuoklis labai geras labai patiko, tik nepatogi pakuote, ispaudzia per daug, ties pabaiga isvis jau nebeispausdavo nors dar daug like, tikrai kartotinas thumbup.gif
Caudailie vinexpert serumas - dviprasmiska nuomone - is pradziu nepatiko, paskui pradejo patikti, kai pradejo patikt kazkaip gan greit issinaudojo, gerai susigerdavo, pagrindinis kriterijus buvo kad gamintojas garsiai deklaravo jog saugu vartoti (nes nemazai serumu buna su retinoliais, rugstim ir vitaminu a kurie privengtini) nestuke.gif bet jau kvapas tai baisus galiu pasakyt erzindavo kiekviena kart labai labai blink.gif
Bio oil nepatiko, nes sunkiai isigerdavo, jausdavausi visa riebaluota, truko drekinimo nes oda budavo sausa po jo, ar padejo nuo striju atsiradimo nezinau nes nauju neatsirado bet manau ir taip nebutu atsirade nes dar anksti o senu isvaizdos nepagerino (nors gamintojas teigia kitaip) nekartosiu tikrai
Vichy thermale purete micelinis aliejus ir patiko ir nepatiko - nemegstu aliejiniu priemoniu, nes jas vistiek reikia pabaigti valyti kitomis priemonemis nes makiazo tikrai nepasalina iki galo, plius palieka riebaliuka ant veido, bet siaip svelni priemone, bet nekartosiu nes ir taip kankinausi kol isnaudojau
Milk Shake Integrity kondicionierius, patiko poveikis, ypatingai kvapas, bet nepatiko konsistensija - labai jaui skysta as megstu kazkaip tirstesnius riebesnius kondicionierius, sita uztepdavai ir atrodo kad vandeniu uztepei ant galu bet poveikis patiko, iskart tikrai nekartosiu, ateityje galbut
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 09 26, 15:14)
Mac prolongwear maskuoklis labai geras labai patiko, tik nepatogi pakuote, ispaudzia per daug, ties pabaiga isvis jau nebeispausdavo nors dar daug like, tikrai kartotinas thumbup.gif

Esu skaicius, kad dozatorius levas.. bet man trb pasiseke.. lb po nedaug ispaudzia.. bet man jis per plonos biski teksturos.. Clarins instant maskuoklis daaaaug labiau patnka.. labai labai isskaistina paakius jis.. po mac imsiu vel clarins trb
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2018 09 27, 10:19)
Esu skaicius, kad dozatorius levas.. bet man trb pasiseke.. lb po nedaug ispaudzia.. bet man jis per plonos biski teksturos.. Clarins instant maskuoklis daaaaug labiau patnka.. labai labai isskaistina paakius jis.. po mac imsiu vel clarins trb

As turejau juos abu vienu metu, tai is pradziu ir lyg atrode kad instant labiau patiko, bet paskui macas paeme virsu jis man geriau dengia, lb maskuoja,ilgiau islieka, nors taip jis sausesnis, beto spalva nw25 man tobulai atitiko tobuliausiai is visu kadanors turetu maskuokliu..clarins skystesnis, slepesnis tai gal ir skaistesnis atrodo bet del to gali subegt i mikroraukslytes, plius spalvu pasirinkimas didziausias jo minusas - 02 man buvo per sviesus ir per rozinis, o 03 per tamsus smile.gif clarins buvo mano kasdienis kol nepabaigiau, o mac iseiginis smile.gif nors is esmes patiko ir clarinsas jo daug ilgam uzteko
sekanti turbut pirksiu vel mac nors reiketu isbaigt nesunaudota estee lauder double wear maskuokli smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 28 rugsėjo 2018 - 13:48

Aš turiu mac, tai man jis per sunkus ir išryškinantis raukšleles ir išsausėjimus. Jis tikrai stipriai maskuoja. Išvis nežinau, ar man to maskuoklio reikia  :D pirkau, nes visos turi ir naudoja  :D oda nėra tobula, bet lengviau neėst š ir neturėt spuogų, o tai spuogo-gumbo joks maskuoklis nepaslėps. Bet man lengva kalbėt - neturiu problemos dėl tamsių paakių. 

Dozatorius nesugedęs, bet išsispaudžia jo per daug. 

Atsakyti
O aš išmokau dozuoti ta MAC maskuokli, moku ir daug, ir mažulyti laselyti išspausti. Maskuoja jis gerai, ir į raukšleles nesubėga jei yra baze dėta, jei be jos, tada jo, kartais subėga, kartais ir nubėga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2018 09 29, 11:06)
<p>Aš turiu mac, tai man jis per sunkus ir išryškinantis raukšleles ir išsausėjimus. Jis tikrai stipriai maskuoja. Išvis nežinau, ar man to maskuoklio reikia  biggrin.gif pirkau, nes visos turi ir naudoja  biggrin.gif oda nėra tobula, bet lengviau neėst š ir neturėt spuogų, o tai spuogo-gumbo joks maskuoklis nepaslėps. Bet man lengva kalbėt - neturiu problemos dėl tamsių paakių. </p><p></p><p>Dozatorius nesugedęs, bet išsispaudžia jo per daug. </p>



QUOTE(NORIKA @ 2018 10 01, 04:42)
O aš išmokau dozuoti ta MAC maskuokli, moku ir daug, ir mažulyti laselyti išspausti. Maskuoja jis gerai, ir į raukšleles nesubėga jei yra baze dėta, jei be jos, tada jo, kartais subėga, kartais ir nubėga  biggrin.gif

na as su juo odos ir spuogeliu nemaskuoju,kazkaip net nesu bandzius (reiks pamegint kai isoks koks zarazas), bet kadangi su paakiais va nepasiseke ir nepavysta normaliai issimiegot tai man maskuoklis yra net nzn arba svarbiausia makiazo priemone arba bent antra tai tikrai biggrin.gif zaidziant galima ispaust mazesni kieki bet kai skubi pvz ryte tai nesinori zaist smile.gif kolkas man sitas nesubega i rauksles nes jis toks sausesnis nei dauguma kitu tik va paakiu kremo tai jau tikrai po juo norisi kad pasidengtu smagiau smile.gif
Atsakyti