Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

Bet kaip visom skirtingai.. man kaip tik tas clarins labiau maskuoja atrodo paakius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2018 10 01, 10:17)
Bet kaip visom skirtingai.. man kaip tik tas clarins labiau maskuoja atrodo paakius  biggrin.gif

bet gal ir gerai kad skirtingai, nes kitaip visos naudotume viena ir ta pacia priemone biggrin.gif biggrin.gif
dar pribaigtuku
vartotojo įkelta nuotrauka
Biocell drekinanti kaukepatinka, bet ellame labiau patinka, nes ellame atrodo labiau ola prisisotina
Maxiderma pedu kremas, labai geras, gerai drekina, po nakties atrodo net atgaivina kojas - mano jos nera suskeldeje bet jei kokia kelione ir daug vaiksciot ar siaip kojos pavargsta lb gerai, o jei dar vyras masaza pedu padaro atrodo isvis kitos kojos biggrin.gif biggrin.gif
GKhair kondicionieriaus meginys, nu lb patiko, labai riebus atrodo ciut ne sviesta teptum o as megstu riebius kondicionierius. net svarciau nusipirkti, bet siandien nusipirkau rich kondiconieriu tai sitas gal ateity
Clinique all about eyes nei labai patiko nei nepatiko (lb i patikimo puse), didziausias minusas pakuote, as su ilgesniais nagais jau negaliu naudot, menteles man reikejo, uzteko pusmeciui, padrekindavo
Escada magnetizmnu cia kai mane nostalgija paauglystei pagauna, bet siaip ir komplimentu su jais esu daugybe gavus smile.gif
Rituals zensation duso putos lb nepatiko dozatorius, nzn ar jie visi cia tokie ar cia koks lievas man pasitaike, bet kartais normaliai o kartais tas putas tokias poskystes ispurksdavo ir jos tik delne suputodavo..konsistencija maloni, kvapas malonus, bet jei oda sausa tai sausins
Vichy purete thermale micelinis neatstoja man biodermos, ipusejus naudot vistiek nusipirkau bioderma ir sita damusinejau tik protarpiais tai viskas tuom ir pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Rugsėjo pabaigtukai...

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 07 spalio 2018 - 15:45

Lacalut White pasta. Ne pirmą kartą, n tūbelių išvalius. Pastas perku tik akcijines, tai kuriai balinančiai pasitaiko, tą perku.

Patinka ji man, nėra aštri, gerai valo, dantys slidūs, gaivos ilgam nesuteikia, gerai nuvalo apnašas, kiek balinimo sunku pasakyt, bet negelsta ir tai gerai  :D

lacal101.jpg

 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Clinique all about eyes serumas - nepatiko, pirmiausia labiausiai nepatiko aplikatorius, lb nemalonu tuo rutuliu braukytis, konsistensija irgi nepatiko, damucinau sita travel size, pilno nepirkciau
Preganacare kremas - tepu profilaktiskai, bet ant patiesz kremo raso, kad tai drekinantis kremas (nors tipo nuo striju) - kai oda buvo issausejus nuo saules voniu tai truko drekinimo tikrai - nekartosiu, jau geriau kokybiskas kuno drekiklis(zinau zinau kad nestukem tipo nevalia, bet as gerai jauciausi ir per atostogas neblogai asideginau)
Byly adavanced hydra fresh pirkau atostogu metu, nes ispanijoj jie lb pigus (dar buvo akcija 2 uz 1,5 eur) beto man jie lb geri pirkau jau nepirma kart ir esant progai dar tikrai pirksiu - minusas gal tik pakuote, ant galo jau sunkiai issispaude ir koki paskutini menesi uzknisdavo spaudyt ta pakuote, galvojau nagus nusilausiu
Estee lauder double wear pudros meginys - na kad pudra ilgai isliekanti tikrai nesigincysiu, bet yra sioj "srity" ir man lb patinkanciu pudru. Estee padaro veida toki dull, neskaistu, ir taip sausai sakyciau nusitepa, ziurint is arti veidas atrodo senesnis, nors is toliau normaliai, pilno manau nepirkciau
Clarins Hydra Essientiel serumo meginys - skalsus, skaniai kvepia bet pats nesuzavejo, jausmas toks lyg teptum sausa alieju i veidu, na zodziu si priemone ne man smile.gif plius ta melyna spalva paties serumo kazkaip nu jausmas lyg dazus teptum smile.gif
Kerastase elixir ultime patiko, jauciu kartosiu kai subaigsiu chi silko atsargas. zinau kad poveikis tikriausiai tik kosmetinins, bet atrodo nemazai alieju isbandziu nu sis tikrai patiko, o dar kvapas wub.gif
Kiko Milano Standout volume tusas, nu tas volume tikrai ne standout, kazkiek gal patankina bet man tai norisi dar smile.gif ir siaip nzn sutapimas ar ne bet po kokio 1,5men naudojimo lb pradejo slinkt krist blakstes - sita dejau salin, pradejau naudot kita tusa, blakstienas tept alyvuogiu aliejum ir krist nustojo..tai negaliu simtu teigt kad nuo jo bet kazkaip nesukelia noro kartot smile.gif
Clinique moisture surge cc compact antra kart turbt nepirkciau, bet buvo visaip - buvo nepatiko, tada vel patiko bet siaip man lb patinka pudra skystam pavidale nei kad kreminiam kompatiniam - kazkaip man tada apsisunkina aplikacija nors turiu ivairaus tipo aplikatoriu sepeciu, kempiniu ir tt bet..
Numis meddezotorantas, patiko poveikis ir kvapas, bet sugedo purskiklis tai paskui leisdavo pro sona tai lb erzino ir net nusprendziazu kad metu lauk as ji nepabaigus..o siaip kartotinas dalykas
Atsakyti

Preganacare kremas - tepu profilaktiskai, bet ant patiesz kremo raso, kad tai drekinantis kremas (nors tipo nuo striju) - kai oda buvo issausejus nuo saules voniu tai truko drekinimo tikrai - nekartosiu, jau geriau kokybiskas kuno drekiklis(zinau zinau kad nestukem tipo nevalia, bet as gerai jauciausi ir per atostogas neblogai asideginau)

kodėl nevalia?  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2018 10 22, 12:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mimi88" data-cid="72239692" data-time="1540201508"><div><p>Preganacare kremas - tepu profilaktiskai, bet ant patiesz kremo raso, kad tai drekinantis kremas (nors tipo nuo striju) - kai oda buvo issausejus nuo saules voniu tai truko drekinimo tikrai - nekartosiu, jau geriau kokybiskas kuno drekiklis(<span>zinau zinau kad nestukem tipo nevalia, bet as gerai jauciausi ir per atostogas neblogai asideginau</span>)
</p></div></blockquote><p>kodėl nevalia?  hmm.gif​ </p>

jei atvirai tai net nezinau normaliai,bet esu skaiciusi straipsniu, kad neva kaitinatis sauleje irsta folio rugstis, ko pasekoje gali buti visokiu nervu sistemos defektu ir tt, beto daug forumu skaiciau tai rase kad bent pilva reiketu prisidengti bunant ant saules, o as taip nuo dusios pabuvau ant saules atviru pilvu per atostogas biggrin.gif bet jauciausi labai gerai tai kazkaip nesureiksminu, tik pripazinsiu - pilvo ir krutines oda tai issausejo lb kad ir kokiais aliejais ar kremais tepiau, bet jau dabar po menesio atsistate
Atsakyti

jei atvirai tai net nezinau normaliai,bet esu skaiciusi straipsniu, kad neva kaitinatis sauleje irsta folio rugstis, ko pasekoje gali buti visokiu nervu sistemos defektu ir tt, beto daug forumu skaiciau tai rase kad bent pilva reiketu prisidengti bunant ant saules, o as taip nuo dusios pabuvau ant saules atviru pilvu per atostogas biggrin.gifbet jauciausi labai gerai tai kazkaip nesureiksminu, tik pripazinsiu - pilvo ir krutines oda tai issausejo lb kad ir kokiais aliejais ar kremais tepiau, bet jau dabar po menesio atsistate

kad folio rūgštis vaisiui svarbi iki 3 mėnėsių, kol vystosi visi nervukai :) Juk jos net gerti nereikia visą nėštumą  :ax:​ 

Atsakyti

St . Moriz savaimino įdegio putos.

Nebaigiau, bet išmečiau, Pirkau 2016 m. vasarą , ant buteliuko rašo, jog po atidarymo galioja 6 ar tai 12 mėn., neprisimenu dabar. Galvojau 2017 m. dar pasitepliosiu ir mesiu lauk,  bet  :D Šiemt nenaudojau labai intensyviai, patingėdavau, todėl dažniau nešiojau kelnes. Tepdavau tik kojas.

Kai stengdavaus daryt viską pagal instrukciją: šveitiklis, kremas ir savaiminis, tai gaudavosi dėmėm. Nusirutuliuodavo su kremu. Todėl paskui vieną dieną pasidarydavau šveitima, tepdavau kremą, kitą tepdavau savaiminį. O geriausia būdavo, kai šveitiklis, kremas ir tą kremą po 5-10 min nuplaut. Visad tepiau su pirštine.

Užsitepus jokiais būdais, kad nepatektų vandens, liks dėmė toj vietoj  :D 

Tepdavo patalynę. 

Prausiantis kitą vakarą bėgdavo nuo kojų rudas vanduo  :D 

Jei dvi dienas tepdavau, tai paskui 3-4 dienas gali atsipūst.

Šiaip iš esmės, nežinau, ar patiko, sunku tolygiai išsitept. atrodo taip stengiesi, padarai viską pagal instrukciją, o atsikeli dėmėtom kojom.

STM005.png

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2018 10 24, 16:28)
Prausiantis kitą vakarą bėgdavo nuo kojų rudas vanduo  biggrin.gif <

Tai visada bega, kol nenusiplauna virsutinis sluoksnis .. smile.gif as issitepu, ir tada ryte gerai nuplaunu, kad nusiplautu tas nereikalingas sluoksnis
Atsakyti

Tai visada bega, kol nenusiplauna virsutinis sluoksnis .. smile.gifas issitepu, ir tada ryte gerai nuplaunu, kad nusiplautu tas nereikalingas sluoksnis

aš rytais po dušu nelendu, tai :)

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2018 10 24, 12:28)
<p>St . Moriz savaimino įdegio putos.</p><p>Nebaigiau, bet išmečiau, Pirkau 2016 m. vasarą , ant buteliuko rašo, jog po atidarymo galioja 6 ar tai 12 mėn., neprisimenu dabar. Galvojau 2017 m. dar pasitepliosiu ir mesiu lauk,  bet  biggrin.gif Šiemt nenaudojau labai intensyviai, patingėdavau, todėl dažniau nešiojau kelnes. Tepdavau tik kojas.</p><p>Kai stengdavaus daryt viską pagal instrukciją: šveitiklis, kremas ir savaiminis, tai gaudavosi dėmėm. Nusirutuliuodavo su kremu. Todėl paskui vieną dieną pasidarydavau šveitima, tepdavau kremą, kitą tepdavau savaiminį. O geriausia būdavo, kai šveitiklis, kremas ir tą kremą po 5-10 min nuplaut. Visad tepiau su pirštine.</p><p>Užsitepus jokiais būdais, kad nepatektų vandens, liks dėmė toj vietoj  biggrin.gif </p><p>Tepdavo patalynę. </p><p>Prausiantis kitą vakarą bėgdavo nuo kojų rudas vanduo  biggrin.gif </p><p>Jei dvi dienas tepdavau, tai paskui 3-4 dienas gali atsipūst.</p><p>Šiaip iš esmės, nežinau, ar patiko, sunku tolygiai išsitept. atrodo taip stengiesi, padarai viską pagal instrukciją, o atsikeli dėmėtom kojom.</p><p></p><p
</p><p></p>

turejau, man irgi nepatiko, irgi nesunaudojau, patirtis panasi smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
bareminerals bareskin pudros minis nors pati konsistencija manes nezavi - tokia lyg aliejine, ant veido atrdo labai graziai, skaiciai, gerai maskuoja, kazkada nebaigiau darytis makiazo nes taip ir neisejau is namu, tik ant kremo pudros buvau uzsitepus tai vyras grizes is darbo kad zarste komplimentus kokia tavo oda lygi ir skaisti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Estee lauder nigtwear plus naktinis kremas minis - labai labai skaniai kvepia, bet gal to kvapo kaip odos priemonei per daug..del poveikio irgi nesu tikra, teptis malonu, bet kazkokiu pokyciu ar pojuciu nepasttebejau (su kai kuriom priemonem jie tikrai juntami)
Bioderma hydrabio gel-cream minis - patiko nors tikrai nera lengvas kaip tikejaus kad bus gelis kremas - oda tikrai padrekina, malonus - galbut ateityje isigysiu pilna kieki (dar noreciau hydrabio perfecteur pries tai pabandyt)
Bioderma hydrabio serum minis kazkada esu turejus serum light, bet jo nebegamina, visad galvojau kad sitas serumas bus "sunkesnis" bet labai patiko, manau ateityje taipogi pirksiu pilna pakuote - tiesa naudojant abu hydrabio produktus jau man "too much" - kremas gelis ant serumo sunkiai geriasi net ir darant 5-10min pauze, tai krema tepdavau ryte po institut esthederm lastelinio vandens miglos, o seruma vakare pries naktini krema (arba viena)
Bioderma sensibio miceliniseilinis, eiliniai pagyros zodziai, kartojamas, kartotinas ir bus kartojamas manau ilgai, i jo vieta toks pats
Bioderma atoderm duso kremastaipogi perkamas ne pirma ir nepaskutini karta, nors noretusi ismeginti biodermos duso alieju (dabar i sios vieta eucerino aliejus, bet kolkas nesuzaveta labai)

Atsakyti