Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

QUOTE(Astoska46 @ 2018 12 16, 00:57)
<p>Merginos, gal galit pasakyti, turesiu MRT dubens pirmadieni, ar ten kaip ir KT turi nevalges ir negeres buti, ir dar ar yra galimybe atsakymus gauti ta pacia diena kad ir susimokejus?</p>

Prieš mrt, jei neklystu, man kaip tik daktarė sakė pavalgyt, ar prieš kt. Nepamenu jau... gal kažkas pasakys tiksliau. Nes tikrai, pamenu, daktarės klausiau. Tik dabar supainiojau prieš kurį tyrimą. Greičiausia prieš mrt.
O dėl atsakymų tai nežinau. Man po savaitės buvo.
Atsakyti

Apturejau siandien ir MRT, ir dar sugebejau padaryti avarija uzlekiau ant bortelio ir prakirtau dvi padangas, Kaledom pasidovanojau, nauju padangu komplekta  aciu dievui kad viskas  laimingai :karsta: 

Atsakyti
QUOTE(Astoska46 @ 2018 12 16, 00:57)
<p>Merginos, gal galit pasakyti, turesiu MRT dubens pirmadieni, ar ten kaip ir KT turi nevalges ir negeres buti, ir dar ar yra galimybe atsakymus gauti ta pacia diena kad ir susimokejus?</p>

Aš visad darausi MRT dubens kaires puses.Del atsakymu tai gydytojai duodavau.. tada palaukdavau ur gaudavau atsakymus ta pačią dieną.
Šviečiausi plaučius ir rasti du židinukai .Ryt einu pas šeimos gydytoja.Tarsiuosi, kas , kur ir kaip toliau...nuotaikos žiauriai šūdinos...
Atsakyti

Aš visad darausi MRT dubens kaires puses.Del atsakymu tai gydytojai duodavau.. tada palaukdavau ur gaudavau atsakymus ta pačią dieną.
Šviečiausi plaučius ir rasti du židinukai .Ryt einu pas šeimos gydytoja.Tarsiuosi, kas , kur ir kaip toliau...nuotaikos žiauriai šūdinos...

Nesinervuok labai, gal ten dar nieko nera ar cia KT parode ? Jei mazi tai gal gydomi ir isgydomi o gal siaip kas nors kita ir viskas bus gerai . Laikykis, ir man sventes liudnos siemet as dar tik pradedu apsiprasti dar nei gydytis nepradejau viskas po nauju metu prasides. Stiprybes ir sekmes.

Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2018 12 19, 00:58)
Aš visad darausi MRT dubens kaires puses.Del atsakymu tai gydytojai duodavau.. tada palaukdavau ur gaudavau atsakymus ta pačią dieną.
Šviečiausi plaučius ir rasti du židinukai .Ryt einu pas šeimos gydytoja.Tarsiuosi, kas , kur ir kaip toliau...nuotaikos žiauriai  šūdinos...

Nesinervinkit dėl plaučių, ar jums patvirtino, kad mts? Pas visus žmones būna židinukų visokių nuo kosulių, bet tuos židinukus mums stebi, ar nedidėja. Jei didėtų, tada imtų biopsiją.
O plaučių rentgeną gal darėt? Man rentgenas buvo parodęs, kad kažkas ten blogai, mts! Padarė kompiuterinę tomografiją, viskas gerai buvo smile.gif .
4u.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas zino Kaune gera onkopsichologa?
Aciu Jums
Atsakyti

MRT tyrimai be pakitimų :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo +Burbulė+: 21 gruodžio 2018 - 13:05
QUOTE(+Burbulė+ @ 2018 12 21, 14:05)
<p>MRT tyrimai be pakitimų smile.gif</p>

Super 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos kaip laikotes, pas mane dabar situacija tokia magnetas parode '' gimdos kaklelio infiltracijos salygoti pakitimai- ne daugiau  kaipT1N0Mx. Vienos forumietes deka gavau telefona Kaune gyt. A. Gaurilciko, pasakysiu viena , gydytojas is didziosios raides, nuo pat pirminio itarimo, kiek perejau dydytoju nuo kiekvieno, tiek apturejau adrenalino ir nezinios, kad rimtai cia gresia numirti nuo sirdies smugio o ne nuo ligos. Pirmas  gydytojas is sesiu, kuris pagaliau sustate visus taskus ant i , prieme mane net ne savo darbo laiku, budedamas ligonineje padare pakartotine biopsija ir kitus tyrimus, paaiskino visa realia situacija, pasitikejimas nuo pirmos minutes, dabar galiu lengviau atsikvepti. Taip kad, atee P. Drulia, tikrai tikiu kad ten yra super gydytoju, deje man nepasiseke, gydysiuosi Kaune. Visas sveikinu sulaukus S Kaledu  ir linkiu kad siame forume kuo daugiau zmoniu dalintusi savo isgyvenimais ir patirtimi, nes visa tai gelbeja kitoms gyvybes.

Atsakyti
Mielosios,
artėja Šventės.
Mums, šio skyrelio gyventojoms, jos matyt pačios svarbiausios - vilties, tikėjimo, svajonių suteikiančios šventės.
Visoms ligoniukėms linkiu nepasiduoti, sunkiausiais momentais rasti tą kruopelytę jėgų, kuri suteiktų vilties stoti į kovą.
O mums - ligonių artimoms merginoms - ne ką mažiau stiprybės, nes būtent ant mūsų pečių dabar krenta visi namai, visi rūpesčiai, vaikai, ligonio poreikiai........ - bet pakelkime taures ir tikėkime, kad kiti metai bus geresni, šviesesni - taip turi būti 4u.gif

Nuoširdžiai Jūsų - wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 24 gruodžio 2018 - 12:39
Astoska 46,džiugu girdėti ,kad suradot savo gydytoją.Tik kodėl jums gaila,kad gydysitės Kaune?Kiek teko sutikt onko visi gydytojai fantastiški,sesutės visos super,onkologai taip pat,tik reik rinktis jaunesnius.Sėkmės jums! 4u.gif
Atsakyti

Astoska 46,džiugu girdėti ,kad suradot savo gydytoją.Tik kodėl jums gaila,kad gydysitės Kaune?Kiek teko sutikt onko visi gydytojai fantastiški,sesutės visos super,onkologai taip pat,tik reik rinktis jaunesnius.Sėkmės jums! 4u.gif

Jus manes nesupratote, kaip tik dziaugiuosi kad gydysiuosi kaune, nes ten pagalba  gavau iskart, o Vilniuje kazkodel atsitrenkiau i visisko abejingumo siena, tikrai neabejoju, kad ten yra puikiu gydytoju,deje man papuole kitoks, bet tai jau nebesvarbu, tik nenoreciau, kad dar kas nors, kam reikia pagalbos, patektu pas ji.

Atsakyti