Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

Ačiū, merginos, kad dalinates patirtimi, labai idomu. Suprantu, kad viskas čia normalu ir tuo pačiu individualu.

Man irgi neramu del kiaušidžių ir del jusų patirties ir dar viena priezaštis, kuri gali pasirodyti juokinga, bet buvau pas bioenergetikę prieš gydyma ir po, tai prieš gydymą ji sake, kad dešine mano kiaušide nepatinka, galbut pažeista ar pan. Nors magnetas nieko neparode blogo, o po gydymo ji pasake, kad visai nebemato mano dešines kiaušides, klause manęs ar nepašalino. Sakau, tai gal nebegyva ji :) nu nepriimu to uz grynus pinigus ką pasakę, bet daug ir tiesos yra pasakius,tai vis kirba mintis kažkur apie tai :)

Beje, jokios nemigos ir manęs nekankina, miegu kaip rastas, bet va dar viena beda - wc, dar vis lakioju po 2k per nakti, rekordas 5k po chemiju. Nepasakyciau, kad labai daug geriu  dabar, bet kaip pradejau gydymo metu, taip ir nesibaige tie begiojimai.... 

Atsakyti

Šlapinimasis skausmingas? Kaip per šlapimo pūslės uždegimą? Šlapimo pūslė labai jautri po operacijos ir švitinimo, labai stebi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo +Burbulė+: 01 vasario 2019 - 13:40

Nea, neskausmingas, man kažkaip pavyko su šlapimo pusle prasisukt. Tiesiog šiaip gyvenime naktim neidavau wc, o dabar nuo gydymo pradžios kaip pradejau taip ir tebesitesia.... 

Atsakyti
QUOTE(Šarangė @ 2019 02 01, 16:57)
<p>Nea, neskausmingas, man kažkaip pavyko su šlapimo pusle prasisukt. Tiesiog šiaip gyvenime naktim neidavau wc, o dabar nuo gydymo pradžios kaip pradejau taip ir tebesitesia.... </p>

Aš irgi pamenu, dažnai norėdavau. Užsimanau ir turiu bėgt į tualetą. Bet neskausmingai. Bet gal po operacijos labiau taip buvo. Bet dabar susitvarkė. Viskas kaip buvę. Naktį visą gyvenimą būtinai turiu atsikelt į tualetą smile.gif .
Atsakyti
Labas vakaras, ką tik sužinojau, kad anytai galvoje auglys... ilgai ieškojo,kol rado... prognozė pradinė nekokia. Amžius,vieta... gyd. Sako, kad bet kada gali užblokuoti plaučius arba širdį. Dabar guli Kauno klinikose, darys biopsiją verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkoji28: 08 vasario 2019 - 22:45

Labas vakaras, ką tik sužinojau, kad anytai galvoje auglys... ilgai ieškojo,kol rado... prognozė pradinė nekokia. Amžius,vieta... gyd. Sako, kad bet kada gali užblokuoti plaučius arba širdį. Dabar guli Kauno klinikose, darys biopsiją verysad.gif

Mano uošviui buvo prieš 15m. Nors skamba baisiai, bet nebutinai tai iškart nuosprendis. Jam net du kartus buvo išoperuotas ir pragyveno gal dar 5m.

Laikykites ir nedarykit išvadų iš anksto.  :4u:

Aš vis dar vargstu su nugara, o gal tiksliau su uodega... Be tablečių nuo skausmo negaliu, jau neramu kiek tai tęsis, nors žinau, kad nera dar nei menesio po gydymo, bet taip noretusi jaust pagerejimą... 

Atsakyti
Reik tikėtis, bet sako,kad neoperuotinas... regresas matosi kasdien, "atėmė" vieną ranką, koją, orientacija sutriko...
Atsakyti
Sveikos gyvos, mielosios 4u.gif

Pasidalinkite, prašom, patirtimi apie kiaušidžių-gimdos šalinimo operaciją - kaip ruošėtės, kokie niuansai? Geriau pačiai apsiskusti, nors atmintinėje rašo, kad nereikia? Reikia pasiimti įklotų? Kaip jaučiamasi po operacijos, kada galima keltis? Kiek būna perrišimų?

Man op darys NVI - reikia pašalinti estrogenų gamybos fabrikėlį, tuomet galės skirti Fulvestrantą. Šiek tiek gailiuosi, kad po visų krūties nuotykių nereikalavau kiaušidžių šalinimo iš karto - mano jautrus hormonams, Tamoxifeno antihormoninio poveikio nepakako, atsirado MTS kauluose.
Atsakyti
QUOTE(RaViltis @ 2019 02 11, 08:19)
Sveikos gyvos, mielosios 4u.gif

Pasidalinkite, prašom, patirtimi apie kiaušidžių-gimdos šalinimo operaciją - kaip ruošėtės, kokie niuansai? Geriau pačiai apsiskusti, nors atmintinėje rašo, kad nereikia? Reikia pasiimti įklotų? Kaip jaučiamasi po operacijos, kada galima keltis? Kiek būna perrišimų?

Man op darys NVI - reikia pašalinti estrogenų gamybos fabrikėlį, tuomet galės skirti Fulvestrantą. Šiek tiek gailiuosi, kad po visų krūties nuotykių nereikalavau kiaušidžių šalinimo iš karto - mano jautrus hormonams, Tamoxifeno antihormoninio poveikio nepakako, atsirado MTS kauluose.

Turbūt svarbiausias pasiruošimas operacijai,tai nusiteikimas ,kad taip tikrai reikia .Buvau pasiskaičius,kad reikia būt apsiskutus,tai pati ir pasitvarkiau,sesute tik paprašė parodyt,tai turbūt ,kad taip reikėjo.Gal čia priklauso ir nuo gydytojo,pvz mane operavusiam gydytojui nereikėjo ir kad klizma būtų padaryta,bet jau aš pati pas sesutę prašiausi,nes gal iš jaudulio kelias dienas tualete nebuvau.Įklotų buvau pasiruošusi,man reikėjo kokias tris savaites,kitai moteriai sake nieks nebėgo,na jai tik skylutes dare,man tai pjūvis buvo.Perrišimai kasdien,na ten pleistras buvo tai pakeisdavo,o vėliau sanatorijoj kol užgijo.Keltis jau kitą dieną galima,turbūt ir reikia,nes kol nepasikėliau,tai labai pykino,bet čia gal individualiai.Na sėkmės jums,prašykitės į sanatoriją,nes čia tikrai didelė operacija,pareikalauja daug jėgų,o ten lengviau atsigaut. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynukas 65 @ 2019 02 11, 19:09)
Turbūt svarbiausias pasiruošimas operacijai,tai nusiteikimas ,kad taip tikrai reikia .Buvau pasiskaičius,kad reikia būt apsiskutus,tai pati ir pasitvarkiau,sesute tik paprašė parodyt,tai turbūt ,kad taip reikėjo.Gal čia priklauso ir nuo gydytojo,pvz mane operavusiam gydytojui nereikėjo ir kad klizma būtų padaryta,bet jau aš pati pas sesutę prašiausi,nes gal iš jaudulio kelias dienas tualete nebuvau.Įklotų buvau pasiruošusi,man reikėjo kokias tris savaites,kitai moteriai sake nieks nebėgo,na jai tik skylutes dare,man tai pjūvis buvo.Perrišimai kasdien,na ten pleistras buvo tai pakeisdavo,o vėliau sanatorijoj kol užgijo.Keltis jau kitą dieną galima,turbūt ir reikia,nes kol nepasikėliau,tai labai pykino,bet čia gal individualiai.Na sėkmės jums,prašykitės į sanatoriją,nes čia tikrai didelė operacija,pareikalauja daug jėgų,o ten lengviau atsigaut. 4u.gif

Ačiū 4u.gif Atrodė, kad esu rami pireš OP, bet paskutinę dieną jau drebas ima:)
Visas dienas iki išrašymo prabūni su naktiniais ir chalatu, ar reikėtų ir kokią sportinę aprangą pasiimti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RaViltis: 12 vasario 2019 - 08:56
QUOTE(RaViltis @ 2019 02 12, 09:29)
Ačiū 4u.gif  Atrodė, kad esu rami pireš OP, bet paskutinę dieną jau drebas ima:)
Visas dienas iki išrašymo prabūni su naktiniais ir chalatu, ar reikėtų ir kokią sportinę aprangą pasiimti?

Dėl aprangos tai čia kaip kam patogiau,vienos mėgsta daugiau pagulėti,kitos vaikšto.Man buvo vasara tai daug laiko praleidau kieme,viena palatos kaimynė,kaip mes juokavom pusę Kauno apvaikśčiojo,paskui gydytojui guodėsi,kad kažko skauda visą,tai gyd atspėjo,ar jūs ne per daug vaikštot,na tai viskas turi būti su saiku.Jums visa ko geriausio!
Atsakyti

Labas,

RaViltis, ar jau po operacijos? Kaip sekasi?

Atsakyti