Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

Sveikos, 

Del tu nugaros skausmų pradejau nerimaut,  nes jau pabodo, padare tyrimus, prasti rodikliai tiek kraujo, tiek šlapimo, rodo uždegimą, šeimos gyd.pamaige pilva, įtaria inkstų uždegimą, išrašė antibus, būtų viskas kaip ir nieko tragiško, dar ner nei pilno men po brachiterapijos, bet kai pradejo rašyt siuntimus pilvo organų echoskopijai, neurologui, o paskambinus savo onkoginekologei pasiule atvažiuot ir paminejo kaulų tyrimą, pradedu panikuot, kad nebutų kažko daugiau negu inkstų ir šiaip vidinių uždegimų po brachiterapijos. Šiaip jaučiuos gerai, neskaitant to liemens maudimo, pradejau vel guglint ir fantazija įsisiautejo, nebučiau pagalvojus, kad vos baigus gydymą gali būt trukt už vadžių vel iš pradžių, vel ta nežinia... kita savaite laukia idomi... Paprotinkit iš patirties, ar yra pagrindo nerimaut?  :unsure:​ 

Atsakyti

Na neturėtų būti blogai, gi tik tik gydymas praeitas. Laikykis,apkabinimai. O viską patikrins, pertikrins ir bus ramu 

Atsakyti
QUOTE(editana @ 2019 02 15, 13:35)
<p>Labas,</p><p></p><p>RaViltis, ar jau po operacijos? Kaip sekasi?</p>

Labukas, jau po operacijos 4u.gif . Viskas praėjo puikiai - nenoriu prisikarksėti, bet tai buvo viena lengvesnių operacijų. Gal kad laparaskopinė? Pavakare išoperavo, pramiegojau dar ir beveik visą kitą dieną. Mažiau nei po paros liepė stotis. Naktį po operacijos užkilo temperatūra, bet viskas baigėsi gerai. Priežiūros kliurkų, aišku, buvo - ateina gydytojas, sako, ar dar turit temperatūros? Paliečiau sau kaktą ir sakau - ko gero ne. Nes niekas daugiau nematavo, tik 6 v. ryte smile.gif Kateterį iš rankos išlupo tiesiogine prasme kartu su tvarsčiu - tiesiog traukė kateterį ir visas tas tvarstis nuo odos turėjo atsiplėšti. O po to tokiu pat būdu bandė išlupti šlapimo kateterį, man skauda, kateteris nejuda, bando lupti toliau, tada sako: o, turbūt prikepė... Dar niekad neteko su tokiu atveju susidurti...
Jausmas papilvėje pirmą ir antrą dieną buvo toks, lyg būčiau padarius daug atsilenkimų smile.gif
Trečiadienį pavakare išoperavo, penktadienį per pietus išleido.

Šarangė, gerai, kad paskyrė tyrimus ir kad pažiūrės kaulus - bus ramiau ant dūšios. Sunkiausia suvaldyti mintis. Man tai beveik neįmanoma... Tik kai vyksta veiksmas, daromi tyrimai, tai tas lakstymas per gydytojus atitraukdavo mintis nuo blogiausių variantų, kažkaip apsiramindavau tam kartui.
Atsakyti

Labukas, jau po operacijos 4u.gif. Viskas praėjo puikiai - nenoriu prisikarksėti, bet tai buvo viena lengvesnių operacijų. Gal kad laparaskopinė? Pavakare išoperavo, pramiegojau dar ir beveik visą kitą dieną. Mažiau nei po paros liepė stotis. Naktį po operacijos užkilo temperatūra, bet viskas baigėsi gerai. Priežiūros kliurkų, aišku, buvo - ateina gydytojas, sako, ar dar turit temperatūros? Paliečiau sau kaktą ir sakau - ko gero ne. Nes niekas daugiau nematavo, tik 6 v. ryte smile.gifKateterį iš rankos išlupo tiesiogine prasme kartu su tvarsčiu - tiesiog traukė kateterį ir visas tas tvarstis nuo odos turėjo atsiplėšti. O po to tokiu pat būdu bandė išlupti šlapimo kateterį, man skauda, kateteris nejuda, bando lupti toliau, tada sako: o, turbūt prikepė... Dar niekad neteko su tokiu atveju susidurti...
Jausmas papilvėje pirmą ir antrą dieną buvo toks, lyg būčiau padarius daug atsilenkimų smile.gif
Trečiadienį pavakare išoperavo, penktadienį per pietus išleido.

Šarangė, gerai, kad paskyrė tyrimus ir kad pažiūrės kaulus - bus ramiau ant dūšios. Sunkiausia suvaldyti mintis. Man tai beveik neįmanoma... Tik kai vyksta veiksmas, daromi tyrimai, tai tas lakstymas per gydytojus atitraukdavo mintis nuo blogiausių variantų, kažkaip apsiramindavau tam kartui.

 


Labas,

 

RaViltis, smagu, jog viskas pavyko be didesnių incidentų :P  Kaip dabar savijauta? Ar išlindo papildomai kokie klimakso požymiai? Kada pradėsit vartoti priskirtus vaistus?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editana: 18 vasario 2019 - 11:28
QUOTE(editana @ 2019 02 18, 11:27)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="RaViltis" data-cid="72357283" data-time="1550479242">
<div>
<p>Labukas, jau po operacijos vartotojo įkelta nuotrauka. Viskas praėjo puikiai - nenoriu prisikarksėti, bet tai buvo viena lengvesnių operacijų. Gal kad laparaskopinė? Pavakare išoperavo, pramiegojau dar ir beveik visą kitą dieną. Mažiau nei po paros liepė stotis. Naktį po operacijos užkilo temperatūra, bet viskas baigėsi gerai. Priežiūros kliurkų, aišku, buvo - ateina gydytojas, sako, ar dar turit temperatūros? Paliečiau sau kaktą ir sakau - ko gero ne. Nes niekas daugiau nematavo, tik 6 v. ryte vartotojo įkelta nuotraukaKateterį iš rankos išlupo tiesiogine prasme kartu su tvarsčiu - tiesiog traukė kateterį ir visas tas tvarstis nuo odos turėjo atsiplėšti. O po to tokiu pat būdu bandė išlupti šlapimo kateterį, man skauda, kateteris nejuda, bando lupti toliau, tada sako: o, turbūt prikepė... Dar niekad neteko su tokiu atveju susidurti...

Jausmas papilvėje pirmą ir antrą dieną buvo toks, lyg būčiau padarius daug atsilenkimų vartotojo įkelta nuotrauka

Trečiadienį pavakare išoperavo, penktadienį per pietus išleido.

Šarangė, gerai, kad paskyrė tyrimus ir kad pažiūrės kaulus - bus ramiau ant dūšios. Sunkiausia suvaldyti mintis. Man tai beveik neįmanoma... Tik kai vyksta veiksmas, daromi tyrimai, tai tas lakstymas per gydytojus atitraukdavo mintis nuo blogiausių variantų, kažkaip apsiramindavau tam kartui.</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Labas,</p>
<p> </p>
<p>RaViltis, smagu, jog viskas pavyko be didesnių incidentų tongue.gif  Kaip dabar savijauta? Ar išlindo papildomai kokie klimakso požymiai? Kada pradėsit vartoti priskirtus vaistus?</p>

Išlindo žiaurus prakaitavimas naktį - pasidedu nakčiai 5 naktinius šalia lovos, pagalvę pasikeitimui. Tik per chemiją taip žiauriai prakaitavau. Kaulams stiprinti jau gavau dozę, o gydymą hormonais gausiu 02.26

Atsakyti
Ilgai nerasiau sioje temoje, siandien uzsukau paklausti... kiek laiko zmogus gyvens su prasidejusiomis metastazemis? Atsiprasau uz toki klausima? Mamai mano jau prasidejo....
Atsakyti

Niekas nežino kiek žmogus gyvens su metastazėm ar be jų, sveikas ar sergantis.

Sorry, koks klausimas, toks ir atsakymas.

Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2019 02 27, 16:07)
Ilgai nerasiau sioje temoje, siandien uzsukau paklausti... kiek laiko zmogus gyvens su prasidejusiomis metastazemis? Atsiprasau uz toki klausima?  Mamai mano jau prasidejo....

Aš kiek skaičius, tai jas gydo, ir sustabdyti plitimą gali, ir išoperuoti. Žiūrint kurioje vietoje. Gal temoje daugiau kas papasakos iš savo patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2019 02 27, 21:19)
Aš kiek skaičius, tai jas gydo, ir sustabdyti plitimą gali, ir išoperuoti. Žiūrint kurioje vietoje. Gal temoje daugiau kas papasakos iš savo patirties 4u.gif

Mamai jau tikrai neoperuos ju, perdaug ju. O gydos ji jau 9 metus.
Atsakyti

Aš manau jūs tikrai suprantat kad niekas nežino kiek kam liko gyventi.. Manau jūs irgi suprantate, kad daug metastaziu yra labai blogas rodiklis. Suprantu, kad karštligiškai norisi kažko paklausti ir gauti atsakymus į net nelogiškus klausimus, bet geriau dovanokite visą savo energiją ir meilę mamai...

Jei norite parašykite i a ž, gal tiesiog pakalbesime, nes perejau per visa tai, taip pat. 

Visoms jėgų, stebuklų ir sveikatos linkiu iš visos širdies! 

Atsakyti
Aš irgi pagalvojau, kad Jūs visų pirma esate labai laiminga, kad Jūsų mama jau 9 metus kovoja su liga ir yra su Jumis. Kiek liko - niekas nežino.

Blogas mintis vyti į šoną labai sunku, tas tiesa - ir ligoniams, ir jų artimiesiems. Puikiai tai suvokiu, turėdama sunkų ligonį nuo rugsėjo mėn. - jau pusmetis.
Ir matau, kad būna situacijų, kai netikėtai pasisukus sveikatos aplinkybėms, komplikacijoms kiekviena diena gali būti paskutinė, o galima tikėtis ir ilgų dar gyvenimo metų.

Tad tikėkite. Džiaukitės su mama kiekviena akimirka - jei galite- kažkur eikite, važiuokite, aplankykite restoranus, galų gale kartu pažiūrėkite filmą - viską prisiminsite ir būsite laiminga, kad daug laiko praleidote kartu ir padarėte viską, kad žmogus jaustusi reikalingas.
Atsakyti
Sveikutes,
Gal galite pasakyti , turint 45% darbingumo lygį, kokia tai grupė?
Gal kuri žinote? 3 ar 2 grupė?
Ačiū
Atsakyti