Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

Sveikos merginos 4u.gif Močiutė po gimdos kūno operacijos jau 8 men. Buvo taikytas spindulinis gydymas 26 kartai. 2016.11.08. Po KT-įtariamas recidyvas bigeje is kairės, dubens limfadenopatija. Nesupratau kas ta bige unsure.gif ir limfadenopatija unsure.gif dabar taikoma chemija. Dar plaucio subpleurinis S10~5mm zidinukas. Jeigu kas galit paaiškinkite? 4u.gif
Atsakyti
Fliokse,žinau šitą receptą,bet gydymui,užpylimui tinka tik tie grybukai kiaušinukai,paaugę jau nebetinka.Sako,kad sultys efektyvesnės,bet čia daug pigiau išeina.O tai jūsų vyrui nieko nepadėjo tie grybukai?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2017 01 04, 13:41)
Fliokse,žinau šitą receptą,bet gydymui,užpylimui tinka tik tie grybukai kiaušinukai,paaugę jau nebetinka.Sako,kad sultys efektyvesnės,bet čia daug pigiau išeina.O tai jūsų vyrui nieko nepadėjo tie grybukai?

taip, tuos kiaušinukus tik ir naudojo, o apie sultis kažkaip neteko net girdet, nežinau del padejimo, kai pradejo tanket spazmai,skausmai, visi kiti blogumai darytis ir mete jas gert, nes galvojo gal nuo jų, o gal kad but negėres, dar greičiau but tas blogumas spartėjes ...
Atsakyti
QUOTE(Tumba @ 2017 01 04, 14:06)
Sveikos merginos 4u.gif Močiutė po gimdos kūno operacijos jau 8 men. Buvo taikytas spindulinis gydymas 26 kartai. 2016.11.08. Po KT-įtariamas recidyvas bigeje is kairės, dubens limfadenopatija. Nesupratau kas ta bige unsure.gif ir limfadenopatija unsure.gif dabar taikoma chemija. Dar plaucio subpleurinis S10~5mm zidinukas. Jeigu kas galit paaiškinkite?  4u.gif

mano teciui irgi zidinukus plauciuose mato ir nezino ar tai susije su onkologija ar ne....Spelioja, tariasi ...Laukiam ka pasakys.
Kiek dabar skaitau apie plaucius, tai nieko dziuginancio nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2017 01 04, 12:32)
<p>O tai kiek laiko reikia jį lašinti? Nes aš girdėjau, kad kaip tik metus ir lašina. Ar tiesiog bet kiek laiko, iki recidyvo?</p>

Iki recidyvo verysad.gif belekiek
Papildyta:
QUOTE(gituks @ 2017 01 04, 16:04)
Iki recidyvo verysad.gif  belekiek

Bent man taip paaiškino tos firmos atstovė. Aš lašinsiuos metus, jei vaistai nebus kompensuojami+ ketoninė mityba manau daro stebuklus. Gal pasiseks ir po kelių metų galėsiu rašyti savo sėkmės istoriją.
Hemoglobinas pakilo per savaitę nuo 80 iki 93 4u.gif Visi kiti dar nelabai nelabai, bet manau sulašins penktadienį tą paskutinę. Tiesa, dar pradėjau vartoti gliutationus, nes cituoju
It also seems useful to combine glutathione with certain chemotherapy drugs, especially cisplatin, cyclophosphamine, and bleomycin. Glutathione decreases the toxic side effects of these drugs while either not affecting or increasing their therapeutic effect. Glutathione protects against nerve damage when using cisplatin to treat gastric [8] or ovarian cancer [9].

Its use with ovarian cancer is especially interesting. Ovarian cancer frequently responds to chemotherapy treatment in a dose dependent manner but toxic side effects frequently limit the amounts given. Using glutathione in conjunction with chemotherapy allows the use of higher more effective drug levels. [10]
If taking glutathione orally, it should be taken on an empty stomach followed with water.
Atsakyti

svarbu,kad pamacytu,as irgi stengiuosi sveikai maitintis ir turet stipru imuniteta,svarbiausia nenugrybaut i pievas,nes piulnas netas su filmukais pagijusiu nuo sodos  ar degtines aliejaus misinio gerimo :)

Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 01 04, 14:57)
mano teciui irgi zidinukus plauciuose mato ir nezino ar tai susije su onkologija ar ne....Spelioja, tariasi ...Laukiam ka pasakys.
Kiek dabar skaitau apie plaucius, tai nieko dziuginancio nerandu verysad.gif

O kaip tėtis jaučiasi? Nes mano močiutė tai juda, kruta, šiandien buvom su vyru malkų privezem, ji mums valgyti pridare. Su vyru šampano Naujųjų proga išgėrė. Jau 2 chemo atlaikė ir nei, bloga, nei ką unsure.gif
Tiesa, dar įdomu dalyką pasakė, kad Chemoterapeute klause, ar ji susileido tas ampules nuo pykinimo, ji pasake, kad ne, tai liepe atvezt jai mėnesio pab. Kai vel atvaziuos chemijai. Idomu, kodel?
Atsakyti
QUOTE(Tumba @ 2017 01 04, 16:27)
O kaip tėtis jaučiasi? Nes mano močiutė tai juda, kruta, šiandien buvom su vyru malkų privezem, ji mums valgyti pridare. Su vyru šampano Naujųjų proga išgėrė. Jau 2 chemo atlaikė ir nei, bloga, nei ką  unsure.gif 
Tiesa, dar įdomu dalyką pasakė, kad Chemoterapeute klause, ar ji susileido tas ampules nuo pykinimo, ji pasake, kad ne, tai liepe atvezt jai mėnesio pab. Kai vel atvaziuos chemijai. Idomu, kodel?

Nes gydytoja prie chemijos israso ir tas ampules nuo pykinimo, jas leidzia pries chemiją, kas lieka vežies namo, jei lieka, nesunaudoji. vėl atsiveži, jei pabaigi, pasakai gydytojai ir vel ji išrašo ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2017 01 04, 16:24)
<p>svarbu,kad pamacytu,as irgi stengiuosi sveikai maitintis ir turet stipru imuniteta,svarbiausia nenugrybaut i pievas,nes piulnas netas su filmukais pagijusiu nuo sodos  ar degtines aliejaus misinio gerimo smile.gif</p>

nee, kad ir kas butu- molio, grybu ir kito s tikrai nenaudosiu
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2016 12 28, 09:45)
Svarbiausia vertybė -gyvybė. Kiek ji mums pratęsta -vienas dievas težino. Visi kiti mums svarbūs įvykiai dalykai nukeliauja į antrą planą, kad ir kaip skaudu būtų. Džiaukis, kad tai tik 1 stadija. Kiaušidės gamina svarbius moteriai hormonus kiek prisimenu iš anatomijos. Pati pastoti negalėsi, bet surogatinė motina galėtų išnešioti tavo vaiką-na čia futurizmas, jei nenusišnekėjau  blink.gif
Aš po operacijos beveik 2 mėnesiai. Viena koja, tiksliau šlaunies plotas visiškai nutirpęs-galėčiau ledą dėti, nieko nejaučiu-sakė praeis. Laukiu, nors labiausiai laukiu gerų žinių, noriu eiti į darbą, vėl bambėti dėl krūvio ir mažos algos biggrin.gif. Paaukočiau tą nutirpusią koją, nuslinkusias kasas ir blakstienas.

Va ir aš nutariau parašyti.aš irgi gyvenu nuo tyrimo iki tyrimo jau 4 metai.nuotaikos ir požiūris į gyvenima kasdien kinta.turiu 2 vaikučius, tai kiekviena diena tik dėl jų.

Papildyta:
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2017 01 04, 15:24)
<p>svarbu,kad pamacytu,as irgi stengiuosi sveikai maitintis ir turet stipru imuniteta,svarbiausia nenugrybaut i pievas,nes piulnas netas su filmukais pagijusiu nuo sodos  ar degtines aliejaus misinio gerimo smile.gif</p>

O aš nesusitariu su savimi dėl maisto
Atsakyti
[quote=gituks,2017 01 04, 16:36]
Nes gydytoja prie chemijos israso ir tas ampules nuo pykinimo, jas leidzia pries chemiją, kas lieka vežies namo, jei lieka, nesunaudoji. vėl atsiveži, jei pabaigi, pasakai gydytojai ir vel ji išrašo ir t.t.
Papildyta:

Dėkui, už atsakymą 4u.gif
Atsakyti

o tau kokia diagnoze buvo?

Atsakyti
QUOTE(Tumba @ 2017 01 04, 16:27)
O kaip tėtis jaučiasi? Nes mano močiutė tai juda, kruta, šiandien buvom su vyru malkų privezem, ji mums valgyti pridare. Su vyru šampano Naujųjų proga išgėrė. Jau 2 chemo atlaikė ir nei, bloga, nei ką  unsure.gif 

mes nezinom ka medikai nutars del plauciu. Priziurinti onko gydytoja sake, kad ne ji viena spres ir dar dvejoja ar tai kazkas is seno, ar tai onko....Keista labai, kai nezino kas tai yra. Tarsis su kitais medikais.
Jauciasi jis neblogai. Aisku, vakar verke. Kai isgirdo, kad gal tai nauji zidiniai, kai jau tikejosi, kad liga pasitrauke. Po operacijos gydytojas pasake, kad liga pasalinta. Tai jis jau gyveno ramybeje.
Per daug komplikaciju buve. Bijo medikai jam ka skirti. Klausia jo pacio ar pasirasytu operacijai. Mazdaug ar jis prisiimtu rizika.
Kiek skaitau apie plaucius, nieko gero ir paguodziancio nerandu verysad.gif
Kiek skaitau apie chemija prie plauciu onko, tai ji pati stipriausia ir zmogu taip nualina, kad nieko is jo nelieka.
Gal geriau neskaityt....Taip norisi turet ta mylima zmogu kuo ilgiau ax.gif
Atsakyti