Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis (59 tema)

Ar skiria reabilitaciją po chemijos ar tik po operacijos, nes dabar googlinau, visur skirtingai raso. Ziuriu visai neblogu tu sanatoriju yra su svediskais stalais ir pan. biggrin.gif
Nes planuoju penktadieni chemikes prasyti, ka ji patars unsure.gif
Kur dazniausiai mus siunčia?
Papasakokit ispudzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 01 04, 18:04)
mes nezinom ka medikai nutars del plauciu. Priziurinti onko gydytoja sake, kad ne ji viena spres ir dar dvejoja ar tai kazkas is seno, ar tai onko....Keista labai, kai nezino kas tai yra. Tarsis su kitais medikais.
Jauciasi jis neblogai. Aisku, vakar verke. Kai isgirdo, kad gal tai nauji zidiniai, kai jau tikejosi, kad liga pasitrauke. Po operacijos gydytojas pasake, kad liga pasalinta. Tai jis jau gyveno ramybeje.
Per daug komplikaciju buve. Bijo medikai jam ka skirti. Klausia jo pacio ar pasirasytu operacijai. Mazdaug ar jis prisiimtu rizika.
Kiek skaitau apie plaucius, nieko gero ir paguodziancio nerandu verysad.gif
Kiek skaitau apie chemija prie plauciu onko, tai ji pati stipriausia ir zmogu taip nualina, kad nieko is jo nelieka.
Gal geriau neskaityt....Taip norisi turet ta mylima zmogu kuo ilgiau  ax.gif
taip, tikrai Google geriau nieko neskaityti, nes darosi baugu. Aš net nežinau kokia chemija mano močiutei taiko ir keista, kad jai organizmas niekaip nereaguoja i ją unsure.gif kitą sykį vaziuosime kartu reiks paklausti. Mūsų Chemoterapeute Ciceniene, nu labai nekalbi gydytoja...

Papildyta:
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2017 01 04, 17:57)
<p>o tau kokia diagnoze buvo?</p>

Ar manęs čia klauset?
Atsakyti
Fliokse,dar noriu paklaust-kiek laiko vyras gėrė tas poniabudes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 04 sausio 2017 - 21:13
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 01 04, 17:04)
Kiek skaitau apie plaucius, nieko gero ir paguodziancio nerandu verysad.gif
Kiek skaitau apie chemija prie plauciu onko, tai ji pati stipriausia ir zmogu taip nualina, kad nieko is jo nelieka.
Gal geriau neskaityt....Taip norisi turet ta mylima zmogu kuo ilgiau  ax.gif


Pas mane metastazes plauciuose. Lygiai taip pat siuntinejo pas kitus gydytojus, nes nusprest chemike negalejo ka daryt su manim, kaip gydyt. Gavau 6 ciklus chemijos stiprios. Dare kontrole po 3 - zidinukai sumazeje, vienas aplamai dinges. Taip, kad vilties yra, kad ir Jusu zmogucui pades.


QUOTE(gituks @ 2017 01 04, 20:04)
Ar skiria reabilitaciją po chemijos ar tik po operacijos, nes dabar googlinau, visur skirtingai raso. Ziuriu visai neblogu tu sanatoriju yra su svediskais stalais ir pan.  biggrin.gif
Nes planuoju penktadieni chemikes prasyti, ka ji patars  unsure.gif
Kur dazniausiai mus siunčia?
Papasakokit ispudzius  4u.gif


Sanatorija skiria p agresyvaus gydymo pabaigos. Na kaip pasakyt skiria, patys gydytojai nieko nepasiulys, reikia paciai sakyt, kad nori i sanatorija. TAda siuncia pas rebilitologe. O ten jau galima pasiskust, kai kur "pagrazinti" , kad skauda, kad tinsta ir t.t.
Papildyta:
P.S. gal ir skate, bet ikeliu nuoroda i straipsni, gal kuriai bus idomu. Tik gaila, kad neraso apie kainas ir ligoniu kasas...
Nauja viltis

Atsakyti
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2017 01 04, 16:57)
<p>o tau kokia diagnoze buvo?</p>


Papildyta:
QUOTE(Babyte Bronislava @ 2017 01 04, 16:57)
<p>o tau kokia diagnoze buvo?</p>

Galvos smegenų auglys.
Atsakyti

Sveikos,

ar kam nors yra buvęs krūties vėžio recidyvas po trijų metų po operacijos ir gydymo?

Ar gydymas bus,kaip metastazių, ar tai bus antrinis vežys? Recidyvas - tai darinys toje

pačioje operuotoje krūtyje. Pasidalinkit patirtim, kokios prognozės?

 

 

Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2017 01 04, 21:13)
Fliokse,dar noriu paklaust-kiek laiko vyras gėrė tas poniabudes?

na apie 3 mėn.

mūsų atveju dar skiria sanatorijas tiems kam išvesta stoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 05 sausio 2017 - 09:57
QUOTE(Undzinka @ 2017 01 05, 01:31)
Pas mane metastazes plauciuose. Lygiai taip pat siuntinejo pas kitus gydytojus, nes nusprest chemike negalejo ka daryt su manim, kaip gydyt. Gavau 6 ciklus chemijos stiprios. Dare kontrole po 3 - zidinukai sumazeje, vienas aplamai dinges. Taip, kad vilties yra, kad ir Jusu zmogucui pades.

Aciu uz padrasinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip atlaiket stipria chemija ?
Jei nenorite cia rasyt, galite man az parasyti.
Gaudau visa informacija kaip ora. Vakar iki isnaktu skaiciau cia senas temas.
Dar nieko nezinom, net ar tai metastazes, bet iesko bet kokios informacijos.
Atsakyti

Ar manęs čia klauset?

ne "raganos" :)

Atsakyti
Dar skaičiau, kad yra taikoma prie plaučių vėžio ir krioabliacija. Nelabai supratau, bet irgi nekompensuojamas dar. Mano vėžys taip pat metastazavęs plaučiuose. Kontrolinės KT nebuvo, pagal eilę KT užrašyta gegužės mėn. Bet prašysiu tikrai anksčiau atlikti. Nors bijau, bet noriu sužinoti pavyko šiam kartui/ nepavyko. Tada priimsiu naujus sprendimus. Keistas tas mano vėžys. Nieko neskauda, jaučiuosi visiškai sveika-galėčiau jau šiandien ir langus plauti 4u.gif
Tiesa, buvau komisijoje, nes išnaudojau pirminio biuletenio dienas (120), va ji tai sunervino-žvelgė į mane kaip inkvizicija su nuosprendžiu, siūlė nedarbingumo grupę. Aš sakau palaukim gydymo rezultatų, tada ir spręskim. Bet tie užuojautos žvilgsniai, nu blemb kaip kokiam filme "Prieš pakratant kojas". Beje-geras filmas. Tik kai žiūrėjau neseniai-daug neatitikimų gydymo logikoje radau-nes jau profas kaip ir tapau.
Papildyta:
QUOTE(pacuks @ 2017 01 05, 08:55)
<p>Sveikos,</p>
<p>ar kam nors yra buvęs krūties vėžio recidyvas po trijų metų po operacijos ir gydymo?</p>
<p>Ar gydymas bus,kaip metastazių, ar tai bus antrinis vežys? Recidyvas - tai darinys toje</p>
<p>pačioje operuotoje krūtyje. Pasidalinkit patirtim, kokios prognozės?</p>
<p> </p>
<p> </p>

Mano pažįstamai vienai buvo pernai pavasarį, operavo ir taikė 6 chemijas. Krūties nenupjovė. Kiek žinau, gydymas praėjo kol kas sėkmingai, jau ir plaukai atauga. Labai smulkmenų nežinau, nes čia daugiau "draugės draugė"-iš tos serijos kai susergi ir visi pradeda pasakoti savo pažįstamų istorijas.
Atsakyti
QUOTE(gituks @ 2017 01 05, 11:15)
Tiesa, buvau komisijoje, nes išnaudojau pirminio biuletenio dienas (120), va ji tai sunervino-žvelgė į mane kaip inkvizicija su nuosprendžiu, siūlė nedarbingumo grupę.

na čia kuriozai, kam reikia neduoda, o kas nenori tam siūlo, mano vyras jau tikrai dirbti negali, o pinigai oi kaip reikalingi tai niekaip nesiteikia 1 gr duoti, vos ne kad v ne tokia liga su kuria negalima but dirbti ar kitaip kažkaip prasimanyt pinigu pragyvenimui

beje grupę imkite, ją gi net darbe galima neviešinti, o papildomi eur dar niekam nepatrukdė, tuo labiau ligoniukams kur už savu reikia ir vaistus pirkti, aš šituo klausimu pikta, jei valdžia nesiteikia duoti nemokamu vaistu, tegul skiria tada pašalpas jiems isigyti ir aplamai kodel mokejusiam visa gyvenima mokesčius žmogui, susirgus atkišama špyga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 05 sausio 2017 - 12:01

as irgi net nesvarsciau apie jokias grupes,tegul duoda kam tikrai reikia,as dirbu pilnu tempu.apie spyga irgi nesutinku,gydyma tikrai gavau geriausia ir mediku kolektyvas paliko labai gera ispudi.

Atsakyti