Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 95 laida

user posted image

Mūsų svetainė:
http://smknyguklubas.net/

Mūsų foto albumas:
http://s774.photobuc...itytoju-klubas/

Ankstesnė tema:
http://www.supermama...?...8199&st=576

book.gif



Atsakyti
As siuo metu miegu su Plesiku Hocenplocu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ech... zarrrazzza... Teks gultis su "kanareika". lotuliukas.gif
Tiksliau, pradėti rytą su audio, nes, pasikeitus viešojo transporto grafikams, vėl darban važiuoju ilgai ir nuobodžiai. biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Tau gerai, ten trys knygos, klausymo ilgam, malonumo irgi..ech psaiilgau to knygoje esancios paslapties ir vejancio smalsumo
As pabaigiau Damu kambari...nu taip, pradzioje buvo gerai, nes po tremtiniu temos buvo malonus pokytis, bet paskui, taip, na knyga, kazkaip labai pasiiilgau Rubinos gerai atliekamu namu darbu, tikejausi daugiau auksakalio darbo detaliu, o buvo toks ale meiles romanas.
Dabar gulisiuosi miegoti su Siliekos Bronzine moterim (as netaikau i lesbieciu tema lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 12 birželio 2016 - 19:06
Emm, mano šiuo metu skaitoma knyga į temos nuotraukų "su kuo miegu" keistokai įsipaišo, nes skaitau Mary Shelley "Frankenšteiną" biggrin.gif

QUOTE(Alchemie @ 2016 06 11, 08:58)
as cia siaip pagalvojau, kad daznaiusiai toks gaivaliskas meiles jausmo, troskimo pojutis atgimsta geguze, kai viska zydi ir putoja ir labai gerai ivardinamas jausmas rusisku zodziu "taska" apima noru patirti skaityta, isivaizduojama, o gal kartais isgyventi prisiminima jau buvusio jausmo...bent jau man taip buna blush2.gif

Man dar paauglei mama yra pasakiusi būtent balandį-gegužę - kasmet reikia įsimylėti, kol pražys kaštonai wub.gif Iki šiol kasmet prasidėjus žydėjimui tą frazę atsimenu ir kaštonų žydėjimas būtent tokio jausmo asociacijas kelia ax.gif

QUOTE(Alchemie @ 2016 06 11, 13:02)
bAricco  Novecento pagrindu pastatytas filmas su E. maricones muzika yra nerealus...knygose apie muzika man truksta skambesio, delto sitas filmas apie muzikanta ir muzika yra nerealus wub.gif

o, labai ačiū, nemačiau 4u.gif

QUOTE(gintarelia @ 2016 06 11, 20:32)
Gal dėl to, had požiūris į pasakojimą nuo viduramžių kiek pasikeitė.
Man šiuo požiūriu visai patio Keistuolių teatro senovinio testo - tramos - legendos šiuolaikiška interpretacija "Varnas". Taip kūrybiškai pažvelgus į senas istorijas ne viena jų atrodytų kiek kitaip.

Reiks pasižiūrėti tą spektaklį.
Seniau Keistuoliai buvo pastatę "Juokdario mirtis, arba Kas nužudė Šekspyrą", kur į vieną spektaklį berods net keliolika Šekspyro pjesių siužetų buvo sutalpinę. Irgi labai kūrybiškas pastatymas buvo, įdomi interpretacija.
Atsakyti
Va cia nuoroda to filmo, nes pavadinimas kitoks, nei knygos
http://www.filmux.org/filmai/

Man pavasaris yra H. Radausko eilerastis
Kastanas pradeda zydet

Velniop nueina aukštas menas,
Ir nebegalima liūdėt,
Kada pavasarį kaštanas
Už lango pradeda žydėt.

Jis verčia lyti karštą lietų
Ir pūsti vėjus iš pietų,
Jis žydi taip, kad išsilietų
Kaip upės širdys iš krantų,

Kad nuo stalų nulėktų knygos,
Kad alptų tvankūs vakarai,
Kad imtų siausti tokios ligos,
Kurių nežino daktarai,

Kad viskas degtų ir putotų,
Kad paukščiai švilptų, kol užkims,
Kad naktį motinos raudotų,
Namo negrįžtant dukterims...

O medžiuos dega tylios žvakės -
Baltuos žieduos rausvi taškai, -
Ir pareini namo apakęs,
Ir plunksna rašalą taškai.

Henrikas Radauskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 12 birželio 2016 - 19:44
QUOTE(klopedija @ 2016 06 12, 19:45)


kokios fainos foto knygių temai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 06 12, 20:05)
biggrin.gif Tau gerai, ten trys knygos, klausymo ilgam,
Kaip tik dėl to ilgai tęsėsi "stapdis", nes serijas ir tęsinius sunkiai įveikiu. ax.gif

Saintlina, visai norėčiau tokių literatūrinių "partnerių", gaila, retai sapnuoju.
Atsakyti
Ačiū visoms už Rubinos nuorodas 4u.gif Atvirai pasakius, mugėj nepirkau, nes ta leidykla tokiam užkampy buvo, o ir pati knyga išleista kažkaip pigiai, kad pagalvojau, jog gandai apie jos gerumą gerokai perdėti. Panašu, kad klydau. Tik keista, kaip tos Rubinos nenusičiupo didesnės leidyklos.
Nežinau, kaip čia reikėtų save įvardinti, nes šiuo metu miegu su 3 knygom, be to, visos tik taip sau, tad dairausi ir ketvirtos. Beje, viena labai tinkama paskaitinėti prieš miegą - kažkokios Jenkins ,Visas pasaulio laikas" - tokie trumpi pasakojimai apie visokias istorijos, papročių įdomybes, ir, nors beveik pusė tų pasakojimų girdėti, budėti prie lovos ta knyga tinka. Nelabai tinkamas lovos partneris - M. Houellebecg ,Pasidavimas", bet teks perskaityti, nes, panašu, kad labai jau aktuali teėma. Dar toks romaniukas apie balerinas ir balerūnus, nieko gero, amerikoniškas, nuobodokas, bet tiek beliko.
Va, taip netyčia ir ataskaitą parašiau mirksiukas.gif Kad taip lengvai ir netyčia darbinė makulatūra rašytųsi...
Atsakyti
Miegi su puantais biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai miegu su G. Drukteiniu ir krūva įvairaus plauko magnatų biggrin.gif - skaitau jo "Prekių ženklai: 50 sėkmės istorijų" Visai įdomu pasiskaityt kaip buvo įkurtos įvairios didžiosios kompanijos.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2016 06 12, 22:23)
Ačiū visoms už Rubinos nuorodas  4u.gif  Atvirai pasakius, mugėj nepirkau, nes ta leidykla tokiam užkampy buvo, o ir pati knyga išleista kažkaip pigiai, kad pagalvojau, jog gandai apie jos gerumą gerokai perdėti. Panašu, kad klydau.


aš irgi prie padėkų prisidedu 4u.gif
Šita Balandė pirmoji mano pažintis su šia autore, aš kažkaip irgi įtariai iki šiol į ją žiūrėjau. Kol nepamačiau geriausių verstinių knygų praėjusiais metais sąraše smile.gif Tada nutariau, kad reik imt ir pažindintis smile.gif
Atsakyti