Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 95 laida

QUOTE(saintlina @ 2016 11 21, 20:10)

Tuoj J. Barnes Gyvenimo lygmenis perskaitysiu ir imsiuos  smile.gif


perskaičiau. Ir net nežinau, ką parašyti.. Knyga man patiko, bet nežinau, ar čia aplamai žodis "patiko" tinka. Pradžia buvo labai įdomi savo faktais apie oro balionus ir fotografiją, antra dalis taip pat - net googlinausi daugiau apie Sarą Bernar. O va trečiosios, manau, aš tiesiog nepajėgiau įvertint - autorius aprašo savo skausmą mirus žmonai. Kol visi artimieji yra šalia, kaži, ar galima išties tai suprasti..
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2016 11 22, 00:11)
Kažkur skaičiau, kad tinka skaityti nuo 10 metų amžiaus iki 99m.,


pavydžiui man biggrin.gif

Atsakyti
O tau jau 10? bigsmile.gif
Atsakyti
nea, aš tiksliai telpu į tarpą tarp 10 ir 99 biggrin.gif

Atsakyti
A tai tu esi "+" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 11 22, 19:59)
A tai tu esi "+" biggrin.gif


Ne, ji yra brūkšniukas 10 - 99 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 11 22, 20:59)
A tai tu esi "+" biggrin.gif



QUOTE(nihilistė @ 2016 11 23, 10:19)
Ne, ji yra brūkšniukas  10 - 99  biggrin.gif


biggrin.gif viskas - man beveik garantuotas nemirtingumas biggrin.gif

Netyčia prisiminiau, kokių turėjau pamąstymų girdėjau apie forumo vardą - esą, net geriau negu "taškas", nes "brūkšnys yra tarp kažko, jis tiesė, neribojamas ženklas, kelias į begalybę ir t.t.
O juk jis tiesiog pavardėje biggrin.gif


Atsakyti
Vat nemirtingi ir turetu priziureti forumo temas, nes uztikrins testinuma bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal renkam kas plepiausia, ta ir prižiūrės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 11 17, 19:03)
Ar ne laikas kaunietėms susitikti? hmm.gif

aišku, kad laikas!
tik aš turbūt kalėdinio meeto lauksiu, nes dabar labai daug lakstymų, darbai Vilniuje ir pan.

QUOTE(klopedija @ 2016 11 19, 14:19)
Bet jau turiu realią viltį kitais metais atgauti harmoniją ir pasitaisyti. biggrin.gif

Aš irgi turiu tokią viltį. Jau ir šiems metams turėjau, bet pasikeitė aplinkybės ir pavasario pabaigoje planuotą harmoniją darbų verpetai pakeitė. Dabar tikslas - išgyventi iki Kalėdų. Kasdienis (tiksliau, kasnaktinis) tikslas - išsimiegoti bent po 7val biggrin.gif doh.gif

QUOTE(nihilistė @ 2016 11 23, 09:19)
Ne, ji yra brūkšniukas  10 - 99  biggrin.gif

biggrin.gif

Brūkšniuk, dar kartą ačiū už tai, kad tavo dėka radau tris neskaitytas JK Rowling knygeles apie Hogwarts. Trumputės, visas per vieną sekmadienį perskaičiau prieš porą savaičių.

Dabar vakarais skaitinėju negrožinę literatūrą. Kažkaip skaitydavau daugiausia vien grožinę, o šiemet atradau daug įdomių negrožinių, dauguma visai atsitiktinai pateko į rankas ir labai patiko.
Atsakyti
kažkaip morališkai sunkiai man Zuleicha skaitosi. Slegianti knyga. Per daug pažįstama viskas iš savos (ir tautos, ir šeimos) istorijos..
Atsakyti
Helianta, o aš nepamiršau, kad žadėjai man duoti paskaityti biggrin.gif

aš irgi negrožines skaitau......ir dar angliškai, kad tą kalbą kur unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brūkšniukas: 23 lapkričio 2016 - 14:59