Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio mamyčių plepesiai

Dėl eglės - mes galvojam pirkti mažą vazonėlyje ir statyti ant baro biggrin.gif o kieme bus didelė wub.gif

Dygsta du krūminiai 👿
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitCocktail: 28 lapkričio 2016 - 21:39
QUOTE(Tikrė @ 2016 11 28, 17:34)
sbo, o kodėl sakai, kad nesąmoningi ožiai? Nes mano pipiras irgi taip ožiuojasi, ir man net labai jie sąmoningi atrodo biggrin.gif Visko jam reikia, abi rankos turi būti užimtos, reikalauja mykimu biggrin.gif
O kaip pas jus su darželiu gavosi? Nebevedat vyresnėlės?
Iš dovanėlių man vienintelė mintis LEGO, užsiprašėm ir iš kitų rinkinuko su lenta, kažkaip galvoju, gal patiktų. Aš čia iš savo prizmės galvoju, man vaikystėje patiko, ir dabar visai mielai padėliočiau biggrin.gif O daugiau tai nežinau, kaip ir rašai, atrodo pilna tų žaislų, tik bereikalingas tvarkymasis. Nors maniškiui šiuo metu patys geriausi žaislai iš virtuvės biggrin.gif Puodai, keptuvės, dubenys, įrankiai..

Nu kažkaip abejoju, kad tokie maži kažką supranta ax.gif gal klystu...
Mano vyresnėlė lb mėgsta LEGO, daugiausiai žaidžiamas žaislas smile.gif

Vyresnėlė eina db į valstybinį daržiuką, gavome nuo lapkričio 2 dienos smile.gif Visai gerai adaptuojasi. Nepalygint, kaip buvo prieš tai...
Atsakyti
FruitCocktail, o dukrytė nereikalaus tos ant baro stovinčios eglutės pačiupinėti? Nes aš pernai dariausi dekoraciją vazoje su lemputėm, labai patiko, visai norėčiau vėl pasidaryti ir pastatyti pipirui nepasiekiamoje vietoje, bet bijau, kad jis reikalaus jos biggrin.gif Šiandien buvom kirpykloje, tai mano vaikas tradiciškai auksinis, buvo ten šviečiančios lemputės jam pasiekiamoje vietoje, ir nieko, saikingai pakrapštė be didelių emocijų. Bet dažniausiai namuose VISKAS yra jo ir jam biggrin.gif

sbo, man atrodo, kad būtent labai sąmoningai vaikai dabartiniam amžiuje suvokia, kad kažko nori. Tiesiog nesugeba suprasti, kodėl jam neduoda, todėl ir pyksta. Aš nesąmoningu laikau tokį rėkimą dėl rėkimo, pas mus periodiškai jis pasitaiko, kai iš miego neina pabusti, tada žviegia net su ašarom, dviem būdais tik nuraminu: arba keliu ant palangės ir rodau, kas lauke, arba telefone rodau įrašus su juo, kažkaip išgirdęs savo krykštavimą ar kitokius garsus suklūsta ir nurimsta.

Pas mus toliau nemeilė laukui, galvojom rogutes nupirksim, bet matom, kad neverta, akmeniniu veidu pipiras pabūna, šiandien paleidau ant sniego pavaikščiot, nesuprato, ko čia noriu biggrin.gif Aš labiau į tą lauką noriu, nei jis..
Atsakyti
Dar nei viena nevedet mazojo pas stomatologa? Mano mergaitei dantukai gest pradejo unsure.gif pergyvenu kaip tokiai mazai juos isvis apziureti..
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2016 11 30, 13:18)
Dar nei viena nevedet mazojo pas stomatologa? Mano mergaitei dantukai gest pradejo unsure.gif  pergyvenu kaip tokiai mazai juos isvis apziureti..

Oho, kaip anksti unsure.gif O kaip pamatėt? Priekyje?

Aš savo vyresnėlę va neseniai tik pirmą kartą nuvedžiau, jai sausio gale bus 3 metai.
Atsakyti
Amatevi, mes nevedėm, neįsivaizduoju, kaip apžiūrėtų, nes jis net mums nesižioja, kai juokiasi tik apžiūrim, dantis pats "valosi". Nežinau, kiek ten kokybės iš tokio valymosi, bet bent pagriaužia šepetuką. O esant tikri, kad gedimas? Gi neseniai rašei, kad geležį girdot, nemanai, kad nuo jos galėjo pajuoduoti? unsure.gif
Atsakyti
Tikre, reikalaus, bet pasieks tik kai mes pakelsim smile.gif O ant žemės stovinčią ne tik sutryptų, bet ir suvalgytų...

Kaip baisu man dėl tų dantų... Valyt nesileidžia, irgi kiek pati pamakaluoja šepetuką, tiek. Kada vaikai išmoksta atverti burną? biggrin.gif
Atsakyti
Virsutiniai dantys is vidines puses jau seniau pamaciau kad pajuodave. Dabar jau ir is priekio ruozeliai yra. Cia jau pries gelezies gerima atsirado. Galvojau gal siaip apnasos, bet su nagu patikrinau ir ten nelygumas jauciasi. Praziodyt irgi sunku. Virsutiniu dantu neleidzia ne kiek pravalyt. Zodziu regustruosiu pas stomatologa ( ar odontologa reiktu neskiriu).
Atsakyti

Pas maniske priekinis dantis kitokios spalvos, tiksliau puse jo. Klausiau savo stomotologes, tai sake kazkokia danties anomalija greiciausiai. Retai buna, bet pasitaiko. Noreciau nuvest ir as parodyt, bet nemanau, kad pavyks praziodyt. Sunus tik 4 metu isdryso normaliai issiziot ir net i kede atsisest. Nors is tikro yra spec. vaiku stomotologai. Jie ten kiek teko girdet sugeba vaikus prakalbint. 

Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2016 12 01, 00:03)
<p>Pas maniske priekinis dantis kitokios spalvos, tiksliau puse jo. Klausiau savo stomotologes, tai sake kazkokia danties anomalija greiciausiai. Retai buna, bet pasitaiko. Noreciau nuvest ir as parodyt, bet nemanau, kad pavyks praziodyt. Sunus tik 4 metu isdryso normaliai issiziot ir net i kede atsisest. Nors is tikro yra spec. vaiku stomotologai. Jie ten kiek teko girdet sugeba vaikus prakalbint. </p>

Patariu eiti tik į klinikas, kur dirba su vaikais. Mes buvom su vyresne dukryte, tai ten ir užkalbina, ir multikai, ir dovanėlės, sėstis į kėdę reikėjo mums abiems - aš ją ant kelių pasisodinau, žodžiu, be problemų pasitikrinom. Ir dar nemokamai, nors klinika privati mirksiukas.gif
Atsakyti
As galvoju i zalgirio klinika. Ten lyg yra specialiai kur su vaikais dirba.
Atsakyti
laba 4u.gif

siais metais eglutes nusprendem visdelto nestatyti ir pataupyti nervus ir zodi "negalima" kitiem kartam biggrin.gif parsivesiu saka, kalsiu prie sienos, papuosiu ir tikrai uzteks...ir lauke galvojam siais metais ryskiau pasipuost wub.gif

del dantuku tikrinimo tai mes jau turejom pirma vizita, cia danijoj priklauso tikrintis, gauni kvietima kas kazkiek laiko...aisku praziodino porai sekundziu, bet kazkaip lyg ramiau ax.gif deda laka ant dantu, jei reikia...mano dickei tvarke jau skylute, dejo laka, kaip suprantu lietuviskai silantus hmm.gif nu zodziu cia ziuri, ner problemu ir moka prieiti...mano dicke dziaugias jei sakau, kad pas dantista, nes zino, kad gaus dovanu doh.gif

del dovanu, tai dicke kaledu seniui visa dovanu kataloga apibrauke ir supakavo...tipo mama siusk, as uzsinorejau blink.gif gaus lego ir bus pateninta biggrin.gif mazajai bus magnetukai ant saldytuvo, tikiu, kad lipdys smagiai visur ir ant saldytuvo ir ant indaploves, tures ka veikti kol sukuos virtuvej, sitas dalykas jai rimtai kaip magnetas ax.gif ....ale kaip sunku, kai turi du vaikus, nes pirmam lyg ir aisku ka, bet tam antram nabagui gi like nuo pirmo viskas scare.gif

zodziu moterys atsipalaiduojam...savaitgalis...bus tu dovanu bigsmile.gif nu tai gero savaitgalio tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staisi: 01 gruodžio 2016 - 23:39