Įkraunama...
Įkraunama...

Spalio mamyčių plepesiai

QUOTE(Amatevi @ 2016 12 13, 20:55)
Buvom pas ortodonta. Tai be reikalo panikavau. Apziurejo ir pasake kad cia ne kariesas. Paprastos apnasos pajuodo nes seiliu sudetis kitokia. Vyresniems vaikas jas nuvalo, bet tokiem maziukam ne, nes be reikalo kankyne gaunasi. Reikia pastos su fermentais nusipirkti. Bet dar tamsina geriama gelezis. Tuos  pajuodusius dantukus su merle pavalyt gerai butu.


Valio smile.gif Kai Adrijai gyd liepė gert geležį, sakė po to pavalyt dantis merliuku, bet aš nevaliau, labai jau sudėtinga blush2.gif
Atsakyti
As su mazaja roto virusu sergam. Bjauri liga.
Kaip laikotes?
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2016 12 17, 15:36)
As su mazaja roto virusu sergam. Bjauri liga.
Kaip laikotes?


Ojei, laikykitės. Mes gerai smile.gif Nors Adrija jau gerus du mėnesius tai kosti, tai sloguoja, niekaip paskiepyt negaliu.

Dar su miegu susipykus, pietų eina apie 15val, vakar 16 užmigo, po to nakčiai tik 1 užmigo, nu belekas. Šiandien va jau 15:30 ir net nepanašu, kad ruoštųsi miegot doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FruitCocktail: 18 gruodžio 2016 - 15:36
Sveikatos, Amatevi 4u.gif Jau gal geriau?

Mes tpfu tpfu tpfu gerai, šeštadienį papuolėm į vakarėlį, kuriame buvo sergančių vaikų (be komentarų, NEKENČIU tokių neatsakingų tėvų..), bet lyg ir nepasigavom nieko.

Vakar pasipuošėm savo kalėdinį medelį: MB kenį parvežė, labai gražus, simboliškai pasipuošėm, pipiras vis taikosi "perpuošti" biggrin.gif Kantrybės daug reikia, bet džiaugiuosi, kad pas mus pamatys, kas čia per šviečiantis medis, nes pas jį baimės nulis, eitų kaip tankas pas uošvius per jų eglutę..

FruitCocktail, užuojauta dėl miego 4u.gif Pas mus buvo trumpalaikis "išsitaškymas", bet greitai į režimą grąžinau. Gal aš baisi mama, bet ir per didžiausius pykčius migdau, nes kitaip nebesusitvarkau su vaiku.. Keliamės apie 8-9, pietų miegoti 13-14, nakčiai 21-22, labiausiai pasiteisinęs režimas, nes ir man nereikia išsisunkti negyvai ir jis tikrai normaliau elgiasi.

Ką naujo moka/daro vaikučiai? Maniškis jau ne vaikšto, o laksto po kojom nesidairydamas, ropščiasi visur, kur netingi. O vakar šoką įvarė, MB trumpam išėjo ir buto durų neužrakino, pajutau įtartiną tylą, nulekiu prie durų, jau ponaitis laiptinėje, pora žingsnių iki laiptų unsure.gif Kažkokių kalbos pasiekimų nepastebėjau, matyt neturi, ką pasakyti, tai ir tyli biggrin.gif Labai kopijuoja mane, grindis "plauna" su šluoste, skalbinius deda į skalbyklę, puodai/keptuvės/dubenys geriausi žaislai, visą virtuvę nusikloja, siurbimas didžiausias sportas, nes su pagalbininku stumdytis reikia, matyt netikusiai tvarkausi, reikia žmogui pertvarkyti mano darbą biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau irgi pastebėjau, kad neblogai veikia migdymas prispaudžiant blush2.gif biggrin.gif
Šiandien užklijavom užraktus ant einamiausių virtuvės stalčių ir spintelių, nes jau... doh.gif
Atsakyti

Maniske ismoko sakyt mama  :D dabar visur tik ir girdziu mama mama  :D  

Daugiau tai nezinau. Irgi labai viska kopina, nuo visu. Moka is puodelio jau pati gert, neblogai piesia. Jau net ir su zirklem bando kirpt  :D smagu, kad su broliu zaidzia, laksto kartu, gaudo, slepyniu zaidzia ir pns. Stato bokstus is visko. Ismoko pagaliau parodyt ko nori arba tiesiog kad nori. Rengiantis kisa rankas i pirstines, i batus kojas. Labai puikiai sakyciau supranta kas jai sakoma. Pvz. padaro sisiu ant zemes, tai parodo kur padare ir isvalo dar :)  gaila, kad ant puodo niekaip nepavyksta padaryt. 

Zodziu jau eina susikalbet  :D 

Atsakyti
FruitCocktail, mes jau nebeklijuojam, kelis stalčius išlaužė, spintelėse "gyvena". Baldžiams bus nenuobodu pas mus, kai jau praeis šita griovimo stadija biggrin.gif

Albe69, eik Tu sau, kaip apie gerokai vyresnį vaiką parašei bigsmile.gif Mano žiogas irgi neblogai parodo, ko jam reikia, bet reikalaujančio tono mykimu, o ne žodžiais. Dėl rengimo irgi panašiai, pats kiša rankas, kojas, taip juokingai man biggrin.gif Nors dabar kažkokia tragedija, kai reikia eiti praustis ir sauskelnes keisti, raitosi, žviegia, nors prausiasi noriai, kriauklėje spardo vandenį, kraną nureguliuoja, kažkokia keista būsena.

Bėda ta, kad neparodo, jog valgyti nori, tai realiai stengiuosi pagal valandas maitinti, nes užeina tokie grynai žviegimai iš bado.. Jis jaučiu pats nelabai supranta, koks čia jausmas unsure.gif
Atsakyti
Tikre aciu jau atsigavom 4u.gif

Mano irgi jau atrodo viska supranta kas sakoma. Man tai keista, kad toks mazytis zmogutis taip gerai supranta. Irgi mykia reikalaujanciai kai kazko reikia. Tai as pasakau parodyk ko nori/pasakyk ko nori. Tai tada parodo pirstu ir sako ten arba rodo ko uzsimane. Bet pirma buna mykimas biggrin.gif visu zodziu pirmas dvi raides pasako. O siaip moka pasakyti taip ir ne.
Del valgymo irgi buna alkio priepuoliai, kad greit staigiai kazka duot reikia.
Atsakyti
Su šventėmis, spalio mamytės, jaukumo džiaugsmo, meilės ir sveikatos Jūsų namuose. Džiugių artėjančių Naujųjų metų 4u.gif
Atsakyti
Su sventem pupuliukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
Nu tai labas 4u.gif

Tai kaip dovanos? as tai jauciu kad siais metais buvo visko perdaug unsure.gif dicke nuo vienos prie kitos puole ir nesuprasi ar ten dziauges ar ten siaip pamaige....chaosas kazkoks biggrin.gif nu bet a vaikam gaila ane?

Mazoji auga akyse wub.gif viska kartoja irgi...siuksles ismeta, kojines maunas, slepiasi ir kukuoja, kad rastum biggrin.gif valgyt bega prie kedutes ir lipa i vidu, sako ba-baaa, kai maistas baigias, valo grindis jei ko prilieja, rekia aaaa-pupa pries pietu miega biggrin.gif praustis bega, kai pamato mane su pampiu rankoj biggrin.gif visiem mojuoja, siuncia oro buckius wub.gif ir vis sukalioja mama mama wub.gif ir dar daug visokiu idomiu tik mum suprantamu dalyku bigsmile.gif nu tooookia miela wub.gif

Kaledas atlaikem puikiai, liko dar Nauji...ziuresim kaip cia gausi ax.gif

Geru likusiu dienu.... 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, 

su praėjusiom ir ateinančiais! Mes šūdinokai atšventėm, žiogui stomatitas, tai naktys pražviegtos ir prakybotos, dienomis irgi ne kalėdinis stebuklas.. Dovanos smagiai, tik ūpo jomis džiaugtis nelabai yra. 

Atsakyti