Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo bei vaiko priežiūros atostogos

QUOTE(priklausomybe @ 2016 06 16, 22:39)
Tai grisite padirbti 1 dieną ir išeisit i naujas VPA smile.gif, maža bėda:)

Na kažin ar bus galima taip "apeiti" šį įstatymą, juk visos taip darytų.
Atsakyti
QUOTE(Adelė0724 @ 2016 06 17, 11:10)
Na kažin ar bus galima taip "apeiti" šį įstatymą, juk visos taip darytų.


O koks čia apėjimas? Kada noriu nutraukiu VPA, kada noriu - vėl išeinu. Kad ir 10 kartų kaitaliot. Ir dabar lygiai tą patį galima daryt, gal aš noriu pabūti 3 mėn. su lėliuku, pasku tėtis 2 mėn., paskui vėl aš. Gal man taip darbo rinka diktuoja. Manau viskas įmanoma. Nebent bus įstatyme nurodyta, kad imantiems VPA pirmą kartą konkrečiam vaikui, tada gal.
Atsakyti
Sprendžiu dilemą, kaip protingiau pasielgus. Laukiuosi, į nėštumo ir gimdymo atostogas turėčiau išeiti spalio pabaigoje, šiuo metu dirbu bei turiu beveik 3 metų vaiką. Problema ta, kad nuo liepos 1 d. keičiasi gyvenamoji vieta, iš vieno LT galo kraustomės į kitą. Ir nžn, kaip protingai pasielgti, jei išeičiau iš darbo, tai išmokų tikr. nieko ir negaučiau, arba tiesiog reikia man vienai su vaiku likti ir pradirbt iki to dekreto...
Atsakyti
Sveikos,

mokykloje mokytoja dirbau nuo rugsėjo 01 dienos, balandzio 24 dieną išėjau nėštumo ir gimdymo atosotgų. Norėčiau sužinoti, kiek man susikaupė atostogų už šį laikotarpį. Pagal mane 62 dienos, bet mokyklos buhalterei atrodo kitaip, gal kas išmanatis galėtų paskaičiuot? Būčiau labai dėkinga 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(anaid79 @ 2016 06 17, 21:04)
Sveikos,

mokykloje mokytoja dirbau nuo rugsėjo 01 dienos, balandzio 24 dieną išėjau nėštumo ir gimdymo atosotgų. Norėčiau sužinoti, kiek man susikaupė atostogų už šį laikotarpį. Pagal mane 62 dienos, bet mokyklos buhalterei atrodo kitaip, gal kas išmanatis galėtų paskaičiuot? Būčiau labai dėkinga  4u.gif .

Iš kur Jūs tiek atostogų prisiskaičiuojat? Kaip suprantu neišdirbot nei metų, o juk už pilnus metus 56 kalendorinės dienos gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(nerijabel @ 2016 06 17, 19:50)
Sprendžiu dilemą, kaip protingiau pasielgus.  Laukiuosi, į nėštumo ir gimdymo atostogas turėčiau išeiti spalio pabaigoje, šiuo metu dirbu bei turiu beveik 3 metų vaiką. Problema ta, kad nuo liepos 1 d. keičiasi gyvenamoji vieta, iš vieno LT galo kraustomės į kitą. Ir nžn, kaip protingai pasielgti, jei išeičiau iš darbo, tai išmokų tikr. nieko ir negaučiau, arba tiesiog reikia man vienai su vaiku likti ir pradirbt iki to dekreto...


Tai čia labai svarbios konkrečios datos, kadangi vaikui greit 3. Tada galėsim padėt. Dabar sunku pasakyt abstrakčiai.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2016 06 18, 08:24)
Tai čia labai svarbios konkrečios datos, kadangi vaikui greit 3. Tada galėsim padėt. Dabar sunku pasakyt abstrakčiai.

rugpjūčio 11 d. bus 3 metai, į dekretą spalio 28-31 d. (gydytoja patikslins pirmadienį).
Atsakyti
QUOTE(nerijabel @ 2016 06 18, 14:28)
rugpjūčio 11 d. bus 3 metai, į dekretą spalio 28-31 d. (gydytoja patikslins pirmadienį).


Tai čia net neskaičiuojant matosi, kad galite gauti pašalpą kaip su pirmuoju vaiku, visai nereik dirbti.
Dar pasitikslinu - jūs VPA trečių metų ar dirbat? Jei dirbat - išeikit kol liko tas mėnuo į pirmo vaiko VPA, tada viską gausit kaip su pirmu.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2016 06 18, 22:45)
Tai čia net neskaičiuojant matosi, kad galite gauti pašalpą kaip su pirmuoju vaiku, visai nereik dirbti.
Dar pasitikslinu - jūs VPA trečių metų ar dirbat? Jei dirbat - išeikit kol liko tas mėnuo į pirmo vaiko VPA, tada viską gausit kaip su pirmu.


Atsiprašau, kad įsiterpiau į pokalbį, bet jei teisingai suprantu, sakote, kad išėjusi iš darbo - moteris gautų pašalpą? Bet ar tam nėra reikalingas darbdavys, kuris išleistų į dekretą? Ar aš kažko nesuprantu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(geraiYRAgerai @ 2016 06 18, 23:20)
Atsiprašau, kad įsiterpiau į pokalbį, bet jei teisingai suprantu, sakote, kad išėjusi iš darbo - moteris gautų pašalpą? Bet ar tam nėra reikalingas darbdavys, kuris išleistų į dekretą? Ar aš kažko nesuprantu? g.gif


Žinokit jau keli metai nebereikia, anksčiau tikrai reikėdavo. Dar būtų galima dėl šito klausimo į sodrą pasiskambint pasitikslint, nes esu tikra 99%, ne 100% biggrin.gif, gal vėl kas pasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2016 06 19, 00:45)
Tai čia net neskaičiuojant matosi, kad galite gauti pašalpą kaip su pirmuoju vaiku, visai nereik dirbti.
Dar pasitikslinu - jūs VPA trečių metų ar dirbat? Jei dirbat - išeikit kol liko tas mėnuo į pirmo vaiko VPA, tada viską gausit kaip su pirmu.

taip, dirbu.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2016 06 19, 08:09)
Žinokit jau keli metai nebereikia, anksčiau tikrai reikėdavo. Dar būtų galima dėl šito klausimo į sodrą pasiskambint pasitikslint, nes esu tikra 99%, ne 100% biggrin.gif, gal vėl kas pasikeitė.


Geras. biggrin.gif tikrai nežinojau, net girdėjus nebuvau. 4u.gif
Atsakyti