Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 39

Vat čia daug tiesos. Optimizuoti procesai, medžiagų atsirinkimas duoda savo pliusa.

QUOTE(mintas @ 2016 07 25, 17:20)
Kad galėtum sutaupyti daugiau, jau reikia būti dirbančiu statybų sektoriuje, o ne pirmą namą statančiu "informatiku".

Atsakyti
Orų prognozės nerodo, kad rugpjūtį būtų tropiniai karščiai, todėl galima į svečius atvykti ir rytoj. Turėtų būti apie 27 laipsniai šilumos antroje dienos pusėje ir vakarop. Aišku galime atidėti ir rugpjūčiui, man jokio skirtumo.

Kitą vertus šį rytą lauke buvo apie 23,6 laipsniai, o namo viduje 21,4 laipsnio. Kuomet taip šilta ir drėgna užtenka ir kelių laipsnių skirtumo ir atrodo, kad name labai vėsu.
Atsakyti
Kaip su drėgme lauke/viduj?
Viduj dabar 22. Vedinasi, todel dregmė 68-70.

QUOTE(cibulis @ 2016 07 26, 08:48)
Orų prognozės nerodo, kad rugpjūtį būtų tropiniai karščiai, todėl galima į svečius atvykti ir rytoj. Turėtų būti apie 27 laipsniai šilumos antroje dienos pusėje ir vakarop. Aišku galime atidėti ir rugpjūčiui, man jokio skirtumo.

Kitą vertus šį rytą lauke buvo apie 23,6 laipsniai, o namo viduje 21,4 laipsnio. Kuomet taip šilta ir drėgna užtenka ir kelių laipsnių skirtumo ir atrodo, kad name labai vėsu.

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 07 26, 10:13)
Kaip su drėgme lauke/viduj?
Viduj dabar 22. Vedinasi, todel dregmė 68-70.

Kokia drėgmė lauke nežinau, nes nematuoju. Namo viduje lyg ir 52 proc. Teisingiau šokinėja nuo 50 iki 52 proc.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 07 25, 17:06)
O kas per rangovas Vilniuje?  Čia gal jūs?

Jau žinote kur kreiptis.

QUOTE(cibulis @ 2016 07 25, 17:06)
Kokios kainos?

28-35 eur/m2 darbas

QUOTE(cibulis @ 2016 07 25, 17:06)
Kiek maždaug būtų kainavęs mano pamatas?
į 11-13k būtumėte sutilpęs be inžinerinių tinklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BangaS: 26 liepos 2016 - 13:12
Nekorektiškai perpjauta, bet gal išmintingi forumiečiai įžvelgs, koks tai Rehau modelis, specifikacija ir pan.?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adwoco: 26 liepos 2016 - 13:33
QUOTE(Adwoco @ 2016 07 26, 13:31)
Nekorektiškai perpjauta, bet gal išmintingi forumiečiai įžvelgs, koks tai Rehau modelis, specifikacija ir pan.?
user posted image

Na tai daugiau nuotraukų į studiją, vidurinė tarpinė kokia, rėmo isorineje dalyje yra eps juostele? Net tik varčios nuotraukų reikia, pjaukite ir nevarstoma dalį.
Atsakyti
QUOTE(Adwoco @ 2016 07 26, 13:31)
Nekorektiškai perpjauta, bet gal išmintingi forumiečiai įžvelgs, koks tai Rehau modelis, specifikacija ir pan.?
user posted image

Nuotraukoje profilio dalis nufotografuota atvirkščiai. Apverčiau nuotrauką kaip turėjo būti nufotografuota profilio dalis. Štai čia visa informacija: puikiai galima lyginti. Pagal varčią akivaizdu, kad tai yra Rehau Geneo MD Plus profilis, kurio aukštis - 72 mm. Nuotraukoje šone - mano profilis, kuris turi tą papildomą EPS juostelę, todėl mano langus galima vadinti Rehau Geneo PHZ, jei būtų įdėta stora kamerinė tarpinė, bet įdėjo paprastą. Jei bus noro čia daugiau papildomos informacijos. Beje, trūksta staktos nuotraukos. Kieno langai supjaustyti? Koks profilis turėjo būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 26 liepos 2016 - 17:41
QUOTE(BangaS @ 2016 07 26, 13:12)
Jau žinote kur kreiptis. 28-35 eur/m2 darbas. Į 11-13k būtumėte sutilpęs be inžinerinių tinklų.

Naujų pamatų nereikia, nes kito namo nestatau. Tegul kreipiasi kam reikia. Jei sakote, kad būčiau tilpęs į 11 000 - 13 000 eurų, tai greičiausiai kaina būtų 13 000 eurų, nes mano atveju būtų reikėję iškasti iki 2,5 m gylio duobę po dalimi namo ir iš naujo pilti smėlį ir jį trambuoti. Taigi vien dėl šitų darbų kaina tikrai būtų didesnė nei mažesnė. Pridėjus grindų šildymą ir vandenį bei nuotekas kaina būtų išaugusi iki 14 500 eurų. Gręžtiniai man kainavo apie 14 000 eurų. Taigi kaina būtų labai panaši arba PP būtų šiek tiek brangesnė.

Jei tikrai būtumėme tilpę į tą pačią kainą kaip gręžtiniai, o PP būtų vien iš XPS su pakeistu gruntu, tai tikrai būčiau daręs PP. Bet tuo metu tokių kainų nebuvo, o PP daryti neiškasus grunto nesutiko nei vienas konstruktorius, be to kitos firmos norėjo pamatą daryti vien iš EPS. Man toks variantas pasirodė nerimtas, todėl tikrai džiaugiuosi, kad pasirinkau gręžtinius. Tiesa, dar su PP reikia labai tiksliai žinoti visų būsimų komunikacijų įvadus, nes vėliau nieko nepakoreguosi. O laidus vartams, kiemo apšvietimui ar signalizacijai pravedžiau po pamatu, todėl manau, kad tai yra mažesnis šalčio tiltas, nes jei būčiau daręs PP, tai tikrai nebūčiau numatęs tiek daug į priekį ir tuos elektros laidus būtų tekę vesti per sieną. Nebent PP kažkurioje vietoje būtų numatytas vienas storas vamzdis visokiems laidams: internetui, kabelinei, varteliams, nuotekų orapūtei, signalizacijai, kiemo apšvietimui ir pan.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 07 26, 10:48)
Orų prognozės nerodo, kad rugpjūtį būtų tropiniai karščiai, todėl galima į svečius atvykti ir rytoj. Turėtų būti apie 27 laipsniai šilumos antroje dienos pusėje ir vakarop. Aišku galime atidėti ir rugpjūčiui, man jokio skirtumo.



Cibuli, kelinta valanda planuotumet susitikima? As po darbo sia sav. negaliu, darbo valandomis galiu, bet i mane neziurekit. Jei nesusirinktu pakankamai, lauksiu naujo kvietimo.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 07 26, 17:35)
Nuotraukoje profilio dalis nufotografuota atvirkščiai. Apverčiau nuotrauką kaip turėjo būti nufotografuota profilio dalis. Štai čia visa informacija: puikiai galima lyginti. Pagal varčią akivaizdu, kad tai yra Rehau Geneo MD Plus profilis, kurio aukštis - 72 mm. Nuotraukoje šone - mano profilis, kuris turi tą papildomą EPS juostelę, todėl mano langus galima vadinti Rehau Geneo PHZ, jei būtų įdėta stora kamerinė tarpinė, bet įdėjo paprastą. Jei bus noro čia daugiau papildomos informacijos. Beje, trūksta staktos nuotraukos. Kieno langai supjaustyti? Koks profilis turėjo būti?

Profilis toks ir turejo buti. Man tik kilo abejoniu, ar MD+ neturejo buti papildomo termomodulio, pasirodo neturejo. Staktos foto neturiu, nes ji jau sumontuota, cia tik brokuota varcia buvo likusi.
Dar prie to paties - ar tiesa, kad didesniuose Rehau gaminiuose, pvz. > 3 metru vitrinoje jokiu termomoduliu nera, nepriklausomai ar tai MD+ ar PHZ?
Atsakyti
QUOTE(Adwoco @ 2016 07 26, 20:52)
Profilis toks ir turejo buti. Man tik kilo abejoniu, ar MD+ neturejo buti papildomo termomodulio, pasirodo neturejo. Staktos foto neturiu, nes ji jau sumontuota, cia tik brokuota varcia buvo likusi.
Dar prie to paties - ar tiesa, kad didesniuose Rehau gaminiuose, pvz. > 3 metru vitrinoje jokiu termomoduliu nera, nepriklausomai ar tai MD+ ar PHZ?

Kai stiklo paketas viršija tam tikrą svorį, apačioje dedama armuote vietoje termomodulio. Viršuje bei šonuose termomoduliai galimi, bet vėlgi reikia žiūrėti ar vitrinos nėra jungiamos tarpusavyje termokompesaciniais profiliais kuriuose armuote. Aišku ja galima pakeisti stiklo pluoštu.
Atsakyti