Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE(braske09 @ 2016 09 27, 09:09)
jaicy-ačiū 4u.gif eteriniai aliejai turbūt liko dar neišbandyti-teks bandyt smile.gif
Dienoraštį irgi planuoju jau senai pradet, bet vis neprisiruošiu.Kažkaip atrodo per daugelį metų nuo maisto jau būčiau pastebėjus, bet turbūt verta save stebėt...Man migrena irgi keičiasi-buvo ir man toks laikas, kaipradžios sustodavo skrandis o tada jau prasidedavo skausmas....Mano seimos gydytoja aiskindavo kad cia sutapimas, taip negali but ax.gif o pasirodo gali, galedavau nevalgyt istisas 3 dienas....
turiu itarima, kad skausmas man kazkaip susijes su cukrumi...kartais buna tokie saldumynu priepuoliai....arba po migrenos uzsinoriu ziauriai saldziai...

Per daug metu pastebeti, mano pagrindiniai migrenos provokatoriai:
rezimo nesilaikymas; nedamiegojimas/persimiegojimas; didelis stresas (kas nors stipriai sunervuoja ); virskinimo problemos  ( pvz.nenueinu i WC dvi dienas.. );stiprus aštrūs kvapai (rukalu, dazu ).



as cukraus nevalgau 3 m. jokiuose pavydaluose. tai cia irgi prisidejo prie to.kai svariai valgau- lengviau stebeti save ir jausti menkiausius nukrypimus ir simptomus.
o kai pastoviai buvo dirgikliu- tai pastoviai ir skaudejo galva. i menesi po kelis kartu buvo norma. ir anksciau nebutinai uzvalgius sokolado man pradedavo skaudet galva, as ji valgiau kone kas savaite- tai sveciai, tai darbe kas pavaisina. tikrai neskaiciavau kur ir kada suvalgydavau. o kur dar n produktu kurie kele po biski man ta alergija, ir koncentracija to histamino. ypac po vyno su suriu, o jie kaip zinia eina kartu- va tada man galva pradedavo skaudet is karto - dar nebaigus gert..
yra labai daug uzsienio literaturos apie cukru poveiki migrenai.
ir apie zarnyna rasoma ten.
as irgi galvojau kad problemos su skrandizu- tai pasekme migrenos arba net vaistu0 sleikstulys, vemimas ir pan. mano atveju pasirodo ne- cia simptomas, k uri laiku pastebejus - galiu uzniauzt priepuoli jam nepraisdejus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 27 rugsėjo 2016 - 09:32
Cukraus beveik nebenaudoju-i kava dedu medu...
Nebent PMS uzeina, tada galiu susluot kondensuoto pieno visa indeli blink.gif

na reikia tvarkyt mityba, tik as tokia megeja visko kas skanu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 27, 10:17)
Cukraus beveik nebenaudoju-i kava dedu medu...
Nebent PMS uzeina, tada galiu susluot kondensuoto pieno visa indeli blink.gif

na reikia tvarkyt mityba, tik as tokia megeja visko kas skanu... biggrin.gif



patikek, jausmas kai nebeskauda galvos- vertas atsisakymo tu visu skanestu
as ir ne is karto pastebejau. gyvenau gyvenau, o paskui- pala pala, man jau menesi nebskauda galvos! visiskai! ( man yra 2 tipu galvos skausmai- migrena ir itampos (kai skauda bet po solpadeino nustoja skaudet). tai cia buvo kazkas wow!
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2016 09 27, 16:02)
patikek, jausmas kai nebeskauda galvos- vertas atsisakymo tu visu skanestu
as ir ne is karto pastebejau. gyvenau gyvenau, o paskui- pala pala, man jau menesi nebskauda galvos! visiskai! ( man yra 2 tipu galvos skausmai- migrena ir itampos (kai skauda bet po solpadeino nustoja skaudet). tai cia buvo kazkas wow!

Na taip, jausmas geras ax.gif

man irgi kelių rūšių skausmai būna...

o kaip reikalai su vandens gėrimu? ax.gif kaip man sunku jį gert...

na viskas, nusprendžiau rašyt dienoraštį thumbup.gif net pačiai įdomu, kokie bus pvz rezultatai. rolleyes.gif

gal kas su manim į kompaniją? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 27, 18:16)
Na taip, jausmas geras ax.gif

man irgi kelių rūšių skausmai būna...

o kaip reikalai su vandens gėrimu? ax.gif kaip man sunku jį gert...

na viskas, nusprendžiau rašyt dienoraštį thumbup.gif net pačiai įdomu, kokie bus pvz rezultatai. rolleyes.gif

gal kas su manim į kompaniją? 4u.gif



as visa gyvenima geriau tik arbatas. nustojus valgyt cukru- naturaliai atsirado troskulis ir poreikis gerti vanedni. ypac siltuoju metu. dabar viskas tvarkoj
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 09 27, 18:16)
o kaip reikalai su vandens gėrimu? ax.gif kaip man sunku jį gert...

Gertuvę bandėt su savim visur nešiotis? Padeda,kai matai vandenį "ant akių" visada smile.gif

Man migrena prasideda po didelio streso,kitą dieną dažniausiai jaučiu jau,kad skausmai prasidės. Ir prieš mmm visad. Mano pagrindinis požymis,kad už savaitės ateis mmm,tai migrena. Ar būna taip kažkuriai? Čia nelabai jau ką daryt belieka,neišvengsi,pats organizmas taip tvarkosi.

Kažkuri klausėt kaip streso atsikratyt,tai išmeskit iš gyvenimo tą streso šaltinį smile.gif

Beje,nežinau čia aplinka kalta ar kas,bet aš vis kursuoju tarp LT ir Norvegijos. Tai ten pagyvenu,tai ten. Tai man namuose,Lietuvoje,migrena daug dažniau kartojasi,nei NO. Matyt ten streso daugiau gaunu,o čia tik vyras,darbas. Jokių nervų
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 09 28, 12:48)


Man migrena prasideda po didelio streso,kitą dieną dažniausiai jaučiu jau,kad skausmai prasidės. Ir prieš mmm visad. Mano pagrindinis požymis,kad už savaitės ateis mmm,tai migrena. Ar būna taip kažkuriai? Čia nelabai jau ką daryt belieka,neišvengsi,pats organizmas taip tvarkosi.




man ne migrena, bet siaip galv skaudedavo pries mm visada anksciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 09 28, 12:48)
Gertuvę bandėt su savim visur nešiotis? Padeda,kai matai vandenį "ant akių" visada  smile.gif

Man migrena prasideda po didelio streso,kitą dieną dažniausiai jaučiu jau,kad skausmai prasidės. Ir prieš mmm visad. Mano pagrindinis požymis,kad už savaitės ateis mmm,tai migrena. Ar būna taip kažkuriai? Čia nelabai jau ką daryt belieka,neišvengsi,pats organizmas taip tvarkosi.

Kažkuri klausėt kaip streso atsikratyt,tai išmeskit iš gyvenimo tą streso šaltinį  smile.gif

Beje,nežinau čia aplinka kalta ar kas,bet aš vis kursuoju tarp LT ir Norvegijos. Tai ten pagyvenu,tai ten. Tai man namuose,Lietuvoje,migrena daug dažniau kartojasi,nei NO. Matyt ten streso daugiau gaunu,o čia tik vyras,darbas. Jokių nervų

Sveikos,
įlysiu į temą. biggrin.gif
Taip turiu migreną ir dabar dažniausiai ji atsiranda pora dienų iki ciklo pradžios.
Dar būna, jeigu patiriu didelį stresą, arba ilgesnį laiką būna miego trūkumas. Ypač, jeigu šitie du fatoriai susideda kartu.
Pakoregavus gyvenimo būdą ir migrenos priepuoliai suretėjo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Atnešu džiugių žinių toms, kurioms migrena susijusi su mėnesinių ciklu- kada nors tai baigsis smile.gif Pagaliau, visą gyvenimą nuo žalios jaunystės kamavusis su šita bjaurybe, galiu šiek tiek atsikvėpti. Dar bijau labai džiaugtis, bet panašu, kag ji mane palieka smile.gif Ciklas mano jau nereguliarus ir viskas eina į pabaigą, migrena apipuola retai ir yra lengvai suvaldoma, na, kartą per kelis mėnesius. Mm, kai pasirodo- irgi praeina be skausmų, kas man dar yra keista, dar nepripratau , ir kiekvieną kartą vis dar tikiuosi tų baisumų smile.gif Tai dabar tik laukiu, kad viskas pagaliau baigtųsi galutinai ir galima bus gyventi visiškai be galvos skausmų, na, tai gali užtrukti dar metus kitus, bet ir tai taip, kaip yra dabar- jau labai gerai. Stiprybės jums visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 09 28, 22:35)
Sveikos, merginos. Atnešu džiugių žinių toms, kurioms migrena susijusi su mėnesinių ciklu- kada nors tai baigsis smile.gif Pagaliau, visą gyvenimą nuo žalios jaunystės kamavusis su šita bjaurybe, galiu šiek tiek atsikvėpti. Dar bijau labai džiaugtis, bet panašu, kag ji mane palieka smile.gif Ciklas mano jau nereguliarus ir viskas eina į pabaigą, migrena apipuola retai ir yra lengvai suvaldoma, na, kartą per kelis mėnesius. Mm, kai pasirodo- irgi praeina be skausmų, kas man dar yra keista, dar nepripratau , ir kiekvieną kartą vis dar tikiuosi tų baisumų smile.gif Tai dabar tik laukiu, kad viskas pagaliau baigtųsi galutinai ir galima bus gyventi visiškai be galvos skausmų, na, tai gali užtrukti dar metus kitus, bet ir tai taip, kaip yra dabar- jau labai gerai. Stiprybės jums visoms 4u.gif

Ai cia menka paguoda,man mm dar bus ir bus biggrin.gif toli iki ju pabaigos. Siaip ka pastebejau,pradejus gerti kt apmazejo migrenos priepuoliu. Gal sutapimas,bet tu baisiu skausmu,kad norisi vemti ir mirti tuo paciu jau buna daug reciau lyginant su laiku,kai kt negeriau. Matyt kai mesiu kt migrena vel bus stipresne
Atsakyti
Labas 4u.gif
šiandien ryte pramerkiu akis ir supratau kad atsikelt nuo skausmo net negaliu...siaubingas jausmas+pykina... Gerai kad pas tėvus nakvojau, tai mama moka vaistus suleisti...Siaubingas skausmas+dar baisesnis pykinimas...Pagulėjau pusvalandį, lyg ir geriau...bet tokio skausmo ir jausmo jau geri metai turbūt nebuvo...sėdžiu darbe ir laukiu kada nors truputį pagerės, nors skausmas ir atlėgo, bet pykina vistiek....
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2016 09 29, 03:55)
Ai cia menka paguoda,man mm dar bus ir bus biggrin.gif toli iki ju pabaigos. Siaip ka pastebejau,pradejus gerti kt apmazejo migrenos priepuoliu. Gal sutapimas,bet tu baisiu skausmu,kad norisi vemti ir mirti tuo paciu jau buna daug reciau lyginant su laiku,kai kt negeriau. Matyt kai mesiu kt migrena vel bus stipresne



man ta s pats. nors KT contrindikacijos- kaip tik migrena.
Papildyta:
QUOTE(braske09 @ 2016 09 29, 07:19)
Labas 4u.gif
šiandien ryte pramerkiu akis ir supratau kad atsikelt nuo skausmo net negaliu...siaubingas jausmas+pykina... Gerai kad pas tėvus nakvojau, tai mama moka vaistus suleisti...Siaubingas skausmas+dar baisesnis pykinimas...Pagulėjau pusvalandį, lyg ir geriau...bet tokio skausmo ir jausmo jau geri metai turbūt nebuvo...sėdžiu darbe ir laukiu kada nors truputį pagerės, nors skausmas ir atlėgo, bet pykina vistiek....


4u.gif ogo jus dar ir i darba gali t eit su tokai savijauta? as tik is darbo begu smile.gif
Atsakyti