Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(TomaMika @ 2017 03 21, 01:56)
Sveikos, prisijungsiu ir aš  rolleyes.gif
Turiu klausimuką. Ar kai buriate, pasikliaujate tik taro kortomis, ar dėl papildomo aiškumo pasitikrinat ir kitomis priemonėmis ( runos, i-ching, švytuoklė ir t.t.)? Kadangi tik pradėjau mokytis taro subtilybių ir labiau esu įgudusi dirbti su runomis, man asmeniškai laaaabai padeda ir jų užklausti to paties, o tada palyginti rezultatus  biggrin.gif


Nenaudoju nieko, nors turiu runas bet taip maiseli ir guli nenaudojamos
Atsakyti
QUOTE(TomaMika @ 2017 03 21, 03:56)
Sveikos, prisijungsiu ir aš  rolleyes.gif
Turiu klausimuką. Ar kai buriate, pasikliaujate tik taro kortomis, ar dėl papildomo aiškumo pasitikrinat ir kitomis priemonėmis ( runos, i-ching, švytuoklė ir t.t.)? Kadangi tik pradėjau mokytis taro subtilybių ir labiau esu įgudusi dirbti su runomis, man asmeniškai laaaabai padeda ir jų užklausti to paties, o tada palyginti rezultatus  biggrin.gif

Manau jeigu nepasitiki kortomis ir perklausi to pačio klausimo kitais būdais, kortos gali "supykti". jeigu atsakymas neaiškus ir/arba jį reikia patikslinti aš tokiu atveju taip pat imuosi kitų priemonių patikslinimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astrologė Diana @ 2017 03 24, 07:52)
Manau jeigu nepasitiki kortomis ir perklausi to pačio klausimo kitais būdais, kortos gali "supykti". jeigu atsakymas neaiškus ir/arba jį reikia patikslinti aš tokiu atveju taip pat imuosi kitų priemonių patikslinimui  ax.gif

Nėra vienos tiesos ir privalomų taisyklių. Svarbu, kad pasiroinktas būdas jums drba.
Atsakyti

Labas! Ir as cia uzejau! :D visai neturejau ka veikti, tai sakiau uzmesiu aki.. na ka, mes isejom tema ir numire 😁 kaip ir pranasavom. Anksciau daug daugiau praktikavomes... 

Gal naujokiu atsirado? Gal kas dar praktikuojates? Butu fainai tema prikelti  :4u: 

Atsakyti

Jeigu su kortom deliojant atsakymas i klausima nera aiskus (o jis 100% ir nebuna niekada aiskus), tai tikslintis reikia. Tik butina gerai suformuluoti klausima, kokios info norite gauti. Nes auksine tasykle tokia: "koks klausimas, toks ir atsakymas". 

As jeigu delioju kortas, tai jeigu noriu gauti platesni atsakyma, tam pasiemu dvi skirtingo pobudzio kalades: viena waito simbolikos, kita daugiau paremta mitais. Pvz loginova ir 'wildwood tarot'. Tada sulyginu kaladziu atsakymus. Buna daug maz vienodi. Kelis kartus klausti to pacio klausimo tikrai nerekomenduoju. Nes paskui tiesiog rodo ka tu pati nori matyti. 

Atsakyti

Kas dirba su runomis... gal galit trumpai papasakoti kaip su jom dirbat? I kokio pobudzio klausimus atsako, ar tikslus atsakymai ir pan.  :4u: 

Atsakyti
Sveikos visos, prisijungsiu ir as smile.gif esu pradedancioji, tad buciau labai dekinga uz komentarus ir izvalgas.

1. Kokios perspektyvos pelningai parduoti mano tvarkoma buta po remonto?
Pacios iskrito is kalades: Monetu 5, Mirtis.
Veliau istraukiau Saule, Lazdu karaliene ir Tauriu riteri.
Kaip manote, ar gerai suprantu? Rodo nuostolius, matyt reikes nemazai pinigu ideti ir darbo, bet pabaigus rezultatas turetu buti geras, ypac jei klausysiu moters patarimu. Neisivaizduoju, ka tauriu riteris cia gali reiksti.. Kad kazkoks vyras nupirks?

2. Kokios santykiu perspektyvos su A?
Pati is kalades iskrito Tauriu karaliaus korta.
Istraukiau: 10 monetu, Lazdu Tuza, Menuli.
Suprantu taip, kad tas zmogus - seimos zmogus, ganetinai rimtas, isaukletas ir pan. Su juo turetu buti harmoningi ir grazus santykiai, kaip sviezio oro gusis gyvenime. Kita vertus, Menulis lyg ir rodo kazkokias iliuzijas, apgaule?
Del menulio nesupratau, todel menuliui siame klausime paaiskinti istraukiau dar tris: 5 monetos, 8 monetos, kardu riteris. Tai suprantu tiek, jog bus kazkoks konfliktas ar mano abejones is materialines puses?

Prasau padekite, labai noriu suprasti 4u.gif
Atsakyti

Sveiki,

Norėčiau paklausti ar artimu metu pavyks įsigyti būstą? :)

Atsakyti

Sveikos:). Ar galit paziuret kaip seksis naujam darbe. Pasirasiau sutarti ir taip neramu, nerandu sau vietos, labai gailiuosi pasirasiusi :( 

Atsakyti

Kaip vertinate Azanovo knygą "Auksiniai Taro vartai"? Galbūt teko skaityti? Iš ko susideda knyga, t.y., koks turinys? Ačiū.

Atsakyti
Laba diena, ar galetumete kas padet?
nesiseka man skaityt kortas..

apie asmenybe istraukiau kortas tauru tuzas(papildoma tuzui-istraukta zyny V), lazdu 4, apverstos 6 lazdos

o apie tolimesnius santykius tarp M ir sios asmenybes-istraukiau
apverstas monetu karalius, tauriu karaliene, velnias


buciau labai dekinga, jei kazkas galetumete pakomentuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 19 rugpjūčio 2018 - 09:21
QUOTE(dives @ 2018 08 19, 08:10)
Laba diena, ar galetumete kas padet?
nesiseka man skaityt kortas..

apie asmenybe istraukiau kortas tauru tuzas(papildoma tuzui-istraukta zyny V), lazdu 4, apverstos 6 lazdos

o apie tolimesnius santykius tarp M ir sios asmenybes-istraukiau
apverstas monetu karalius, tauriu karaliene, velnias
buciau labai dekinga, jei kazkas galetumete pakomentuot


Kol gyvavo sm visada interpretuodavo kortas deliotojas, ar bent jau bandydavi stengdavosi tai daryt , senokai jau viskas persikele i fb
https://m.facebook.c...143975332974425
Atsakyti