Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 27 tema

QUOTE(blykste38 @ 2016 11 28, 18:11)
Primigus tema biski, issikraustem i fb, jei yra noras gali jungtis prie musu


Noreciau ir as jungtis prie FB.

Ar tema privati/uzdara? Tuomet sutikciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2017 01 09, 18:32)
Noreciau ir as jungtis prie FB.

Ar tema privati/uzdara? Tuomet sutikciau smile.gif


Man atrodo jus jau turite savo fb grupe tokio pobudzio ;) manau musu grupe bus jums nuobodi ax.gif
Atsakyti
Ritandra,

Taktiskai norejote pasakyti, kad nenorite priimti i grupe, bet gavosi viesas nusisnekejimas
NES:

1.Jus nezinote ar as sedziu apskritai kokiose FB grupese. (Nebent Jus zinote mano asmeninis-privaciuos duomenis, kuriais nesuteikiama teise Jums naudotis) smile.gif

2.Jus nezinote taip pat, ar man grupe bus nuobodi ar man ji patiks. (Asmeniskai manes nepazistate, kaip ir negalite kalbeti kito zmogaus vardu). smile.gif

Atsakyma supratau as, nebutina taktiskai kalbeti su manim, tiesiog patinka kaip zmones kalba ,,tiesiai sviesiai,,. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 10 sausio 2017 - 11:34
QUOTE(matrica_2 @ 2017 01 10, 12:33)
Ritandra,

Taktiskai norejote pasakyti, kad nenorite priimti i grupe, bet gavosi viesas nusisnekejimas
NES:

1.Jus nezinote ar as sedziu apskritai kokiose FB grupese. (Nebent Jus zinote mano asmeninis-privaciuos duomenis, kuriais nesuteikiama teise Jums naudotis) smile.gif

2.Jus nezinote taip pat, ar man grupe bus nuobodi ar man ji patiks. (Asmeniskai manes nepazistate, kaip ir negalite kalbeti kito zmogaus vardu).  smile.gif

Atsakyma supratau as, nebutina taktiskai kalbeti su manim, tiesiog patinka kaip zmones kalba ,,tiesiai sviesiai,,.  4u.gif



Pailgojo rutulio ruls... ar kaip ten? nieko nesako? Pamirsai kad ir as ten buvau. trumpai bet buvau...
Atsakyti
Labai butu idomi kieno nors interpretacijas:
Dabartis santykiuose.
Imperatore, velnias, septynios taures apverstos, tauriu tuzas ir lazdu karalius.
Ateitis
Monetu dama, monetu karalius ir monetu desimt.
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2017 02 03, 09:33)
Labai butu idomi kieno nors interpretacijas:
Dabartis santykiuose.
Imperatore, velnias, septynios taures apverstos, tauriu tuzas ir lazdu karalius.
Ateitis
Monetu dama, monetu karalius ir monetu desimt.


Cia mokaisi ar klausi? Jei mokaisi tai pati turetum interpretuot pirma, jei klausi tai ne sitoj grupej uzduotas klausimas
Atsakyti
QUOTE(blykste38 @ 2017 02 03, 16:28)
Cia mokaisi ar klausi? Jei mokaisi tai pati turetum interpretuot pirma, jei klausi tai ne sitoj grupej uzduotas klausimas


pati nesimokau, tik domiuosi, mete pazistama kortas, bendra interpretacija padarem, idomu ir kitu nuomone, todel ir klausiu. zinau kita tema, ten meta ir interpretuoja merginos, cia kortos ismestos, antra karta nenoriu, kad kas mestu.
Atsakyti
Sveikutes. visai neseniai pradejau lankyti taro kursus. Norėčiau jungtis į jūsų būrelį... ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2017 02 19, 11:01)
Sveikutes. visai neseniai pradejau lankyti taro kursus. Norėčiau jungtis į jūsų būrelį... ax.gif  ax.gif

Prašom, junkis 4u.gif Tema gerokai apmirusi, bet jei turėsi klausimų, rašyk, atsakys kas nors, nes vis tiek užsuka čia pasižiūrėti kas naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2017 02 19, 12:01)
Sveikutes. visai neseniai pradejau lankyti taro kursus. Norėčiau jungtis į jūsų būrelį... ax.gif  ax.gif


Junkis! O kur lankai? Ir kokius?
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu ir aš rolleyes.gif
Turiu klausimuką. Ar kai buriate, pasikliaujate tik taro kortomis, ar dėl papildomo aiškumo pasitikrinat ir kitomis priemonėmis ( runos, i-ching, švytuoklė ir t.t.)? Kadangi tik pradėjau mokytis taro subtilybių ir labiau esu įgudusi dirbti su runomis, man asmeniškai laaaabai padeda ir jų užklausti to paties, o tada palyginti rezultatus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaMika @ 2017 03 21, 03:56)
Sveikos, prisijungsiu ir aš  rolleyes.gif
Turiu klausimuką. Ar kai buriate, pasikliaujate tik taro kortomis, ar dėl papildomo aiškumo pasitikrinat ir kitomis priemonėmis ( runos, i-ching, švytuoklė ir t.t.)? Kadangi tik pradėjau mokytis taro subtilybių ir labiau esu įgudusi dirbti su runomis, man asmeniškai laaaabai padeda ir jų užklausti to paties, o tada palyginti rezultatus  biggrin.gif

Aš dirbu tik su kortomis. Naudojų skirtingas kortas skirtingiems klausimams, kai kuriems klausimams Symboloną, kartais Lenormand, bet pagrindinės yra Taro Riderio-Vaito. Su Krouliu kol kas nesusidraugavau. biggrin.gif Dar kartais Angelų Orakulą naudoju, bet jis labiausiai tinka gyvai dirbant su žmogumi, jei bendraujam internetu, tai irgi nenaudoju.
Runos man kaip būrimo priemonė neprigijo, i-ching pasižiūriu kaip Orakulą dėl savęs, bet kitiems burdama nenaudoju.
Atsakyti