Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Parduodu leidziamo progesterono. 

Atsakyti

Laba diena. Po ivf procedūros liko nepanaudotas CRINONE 80 mg/g, nauja pakuotė, pakuotėje 15 vnt. Parduodu už 50 Eur. Per daug prisipirkau, nuo 13 savaitės nebenaudojau, nes gine sakė, kad nebereikia. Mano Nr. 867777093.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadagynai: 22 vasario 2019 - 09:49

Sveiki, turiu estrofem dvi dezutes, progestano 13 dėžučių. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikutis25: 23 vasario 2019 - 11:42
QUOTE(kadagynai @ 2019 02 22, 09:47)
<p>Laba diena. Po ivf procedūros liko nepanaudotas CRINONE 80 mg/g, nauja pakuotė, pakuotėje 15 vnt. Parduodu už 50 Eur. Per daug prisipirkau, nuo 13 savaitės nebenaudojau, nes gine sakė, kad nebereikia. Mano Nr. 867777093.</p>
<p> </p>

pakoreguokit kaina, jei norit parduoti, nes kazka suklydot... dezute 50 eur negali buti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duua: 23 vasario 2019 - 13:25

pakoreguokit kaina, jei norit parduoti, nes kazka suklydot... dezute 50 eur negali buti. 4u.gif

Lt virš 50 eur kainuoja,tai jeigu pirko Lt,tai nori atsiimti išleistus pinigus,bet kadangi daug kas vežasi iš Tr,tai jūs teisi,nepakoregavus kainos,neparduos

Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2019 02 23, 17:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="duua" data-cid="72363270" data-time="1550921114"><div><p>pakoreguokit kaina, jei norit parduoti, nes kazka suklydot... dezute 50 eur negali buti. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Lt virš 50 eur kainuoja,tai jeigu pirko Lt,tai nori atsiimti išleistus pinigus,bet kadangi daug kas vežasi iš Tr,tai jūs teisi,nepakoregavus kainos,neparduos</p>

Oi tikrai, nepamasciau, kad gali ir lt but pirkta doh.gif doh.gif
Taip automatiskai apie tr pagalvojau.
Na bet ir kaina jo lt tada blink.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos. Gal kas žinote kaip vyskta tokiu atveju, jei vaisingumo klinika jau užvedė kortelę IVF procedūrai, jau gavau kompensuojamą pirmą vizitą pas gydytoją, pasidarėm su vyru kompensuojamus tyrimus, bet norėtume pereiti į Santaros klinikas, kaip viskas vyksta? please help... icon_hmmm.gificon_hmmm.gifoh.gifoh.gif

Atsakyti

Sveikos, kas turit parduoti leidžiamo progesterono? Kokia būtų kaina? Domina merginos iš Vilniaus :) 

Atsakyti
Atliko 7 dėžutės Utrogestan 200 mg (N15). Jeigu kuriai nors reikia, kreipkitės į AŽ. Vilnius.
Atsakyti

Sveiko, reikka skubiai siandien. Atsiuskite savo nr

Atsakyti

Sveikos merginos, turiu labai didelį prašymą, gal čia yra moteris, kuriai prieš ivf reikėjo naudoti vaistus AUTOSIBAN? Gal žinot kur įsigyti, o galbūt net turite likučių? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bakutė: 09 balandžio 2019 - 22:55
Niekada negalvojau, kad man teks atsidurti šioje temoje, na bet...

Gal kam nors teko daryti IVF Latvijoje? Aš tik vakar sužinojau naujienas ir kad galiu paslauga pasinaudoti tik ne Lietuvoje pagal naują įstatymą mokant pilną kainą.. skaitinėju internete, bet vienu metu per daug visko.. gal kas galite parekomenduoti į kurią vaisingumo kliniką Latvijoje reikėtų kreiptis atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį?
Dabar dar darysiuosi hormonų tyrimus, atrodo vienintelė problema - žemas kiaušidžių rezervas..
Atsakyti