Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Gal kas turit parduot Fraxiparino, Urogestan ir Crinone 8%( aplikatorius)?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja84: 16 liepos 2019 - 11:33

Turiu parduoti Ovitrelle 250 ,Gonal-f 900 ir Utrogestan 200mg. Tel.nr. 867330504

Atsakyti
Sveiki,

Gal zinote ar po isodinimo reikia vartoti bromkriptina?
Atsakyti
Turiu Crinone 17vnt, gal kam reikia ?
Kaina: 60€
Galioja iki 2021.04.30
Siunciu i visus miestus
Tel: 860906039 Vilnius
Atsakyti

https://vaisingumasnaturaliai.lt/ pukus nevaisingumo gydimas. Pati geriausia vaisingumo klinika kuria radau, rekomenduoju!

Atsakyti

https://vaisingumasn...ingumo-klinika/ puiki klinika nevaisingumui gyditi, rekomenduoju

Atsakyti
Laba diena, mielosios,

Vilniuje darbą pradeda nauja, šio sezono Paramos grupė moterims, negalinčioms susilaukti vaikučių.
Labai kviečiame prisijungti, nekentėkite tyliai heart.gif
Čia sulauksite profesionalios psichologo pagalbos, taip pat daug šilto palaikymo ir gydymosi informacijos iš kitų moterų.
Grupė susitiks kartą per savaitę, trečiadieniais 18:00, adresu Žirmūnų 143.
Daugiau informacijos rasite ČIA.
Drąsiai rašykite, klauskite psichologe@vaisingumoasociacija.lt
Atsakyti

puiki klinika nevaisingumui gydyti https://vaisingumasn...ingumo-klinika/

Atsakyti
QUOTE(blown @ 2019 09 04, 10:19)
<p>puiki klinika nevaisingumui gydyti <a data-ipb='nomediaparse' href='https://vaisingumasnaturaliai.lt/vaisingumo-klinika/'>https://vaisingumasnaturaliai.lt/vaisingumo-klinika/</a></p>nieko prieš neturiu, bet jūs čia reklamomis užsiimate? mastau.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti

Sveikos! Norėjau pasiklausti, planuoju LP ir norėčiau sužinoti po kiek laiko galima daryti IVF procedūra? Dėkoju iš anksto atsakiusioms  :)​ 

Atsakyti

Sveikos, nors supermamų forumas apmiręs, bet noriu pasidalinti šią informacija ir čia

Esu senbuvė nevaisingumo, IUI ir IVF srityje, 19metų jau keliauju šiuo keliu, turiu vieną vaiką po 3 IVF Lt, jam 12metų,antro nepavyko susilaukti nei Lt nei LV, tada atradau Turkiją ir ten tikiu, kad pagaliau pavyks, šiuo metu esu dvi dienos po įsodinimo ir meldžiuosi, kad šį kart pasiliktų visiems 9 mėnesiams.
Būdama Turkijoje Bahceci klinikoje sutikau daug nuosabių žmonių, nuostabų visur išgirtą gydytoją Emre Turgut, o koordinatorė Lilya labai faina ir atsakinga. Į Turkijos klinikas važiuoja daug pacientų iš Bulgarijos, klausiau jos kodėl, tai aišku pagrindinis kriterijus, kad Turkijoje yra žymiai stiprenės laboratorijos, embrionų paruošime ir pas juos su šaldytasis net geresni rezultatai nei su šviežiais, ne taip kaip Lt, ir dar ji pasakė, kad jų gydytojas kartais nuvažiuoja pakonsultuoti Bulgarių ir taip dingsta daug baimių, taigi paklausiau gal galėtų ir pas mus atvažiuoti pakonsultuoti. Tai sutarėm, jeigu patarpininkausiu su patalpomis ir merginų registracija, tai tikrai atvažiuos.
Aš tevų darželyje ir čia SM kuruoju Stambulo temutę, tai perkompijuoju info apie Bahceci kliniką
BAHCECI klinika Hakkı Yeten Cad. No:11 Kat 3 Terrace / Fulya / İSTANBUL, 34662 Üsküdar/Stambulo sritis, Turkija
bahceci.com/
Koordinatorė Liliya (kalba rusų, anglų k.)
Gyd. Emre Turgut (anksčiau dirbo Memorial)
Kiekvieną ketvirtadienį vyksta gydytojų ir embriologų susitikimai, kuriuose dalyvauja profesorius Mustafa, aptariamos sudėtingesnių pacientų situacijos
Bahceci kainos:
Pirmas vizitas 150 eur (jeigu darot IVF pas juos, ši suma išsiminusuoja iš IVF kainos)
IVF 2250 eur, vaistai apie 600-700 Eur.
FET(antras)1000 EUR (medikamentai neįskaičiuoti)
HSG(GN)-650 TRY
PGS-350 eur vienam embrionui.
Pirminis blastučių užšaldymas po IVF yra 250 eur (nežiūrint koks jų kiekis, gali būti ir 20, kaina nesiskirs), po pirmo nemokamo FET, jeigu lieka šaldytų, už pirmus metus 500 eur, už kitus sekančius metus po 160 eur.
Embrionų stebėjimas embrioskopu-Nemokamai.
Histeroskopija - 1000 eur.
vaistai - šalia esančiose vaistinėse parodžius Bahceci receptą ar protokolą, padaro neblogų nuolaidų.
Transferis iš į oro uostą - nemokamas (vienas kartas pirmyn atgal, galima pasirinkti ar per IVF naudosit ar per FET).

Taip pat kopijuoju žinutę iš TD į čia, apie registraciją ir labai kviečiu registruotis, tokia galimybė pasitaiko netaip dažnai.

Merginos,
taigi Bahceci gydytojas Emre Turgut sutiko pas mus atvažiuoti ir visas norinčias pakonsultuoti, atvyks ir koordinatorė ir bus peržiūrėti visi jūsų turimi tyrimai ir jeigu buvo bus aptarti nepasisekę IVF.
echoskopijos nuspręsta atsisakyti, nes nelabai ji ką ir parodo, manau visos reguliariai lankotės pas ginekologus ir viskas ten gražu. icon_thumbup.gif Hidrosalpingsai ir polipai geriausia matosi iš gimdos foto, tai jeigu turit, ji labai pravers
Tikslus laikas dar neaiškus, bet planas yra spalio pabaiga
Taigi aš pradedu registruoti merginas, žiūrėsim kiek jūsų bus, jeigu bus daug, atvyks ne vienai dienai o dviem ir jeigu bus daug iš kitų miestų ne tik iš vilniaus, yra planas vieną dieną tarkim Vilniuje, kitą Kaune, tam reikalinga info apie gyv. vietą
visos kurios norite į Emre Turgut konsultaciją, prašau rašykite man į asmeninę su tokiais duomenimis, konfidencialumą garantuoju icon_wub.gifparašysiu jums savo telefono nr. ir paštą, vėliau kontaktuosim el.paštu ir telefonu:
Vardas pavardė moters---V. Pavardė vyro----Telefono nr.---el.paštas--gyv.vieta--moters amžius-- vyro amžius--kokia kalba kalvbat anglų,rusų ar tik lietuvių--diagnozė--trumpa nevaisingumo istorija--AMH--ar daryta gimdos foto (HSG)
Konsultacija bus nemokama !!

Atsakyti