Įkraunama...
Įkraunama...

Savo ir įvaikintas - dvynukai

Manau,kad visi mes turime teise zinoti,pazinti savo gimines artimuosius ,kad ir kokie jie butu ,ir kaip skaudu tai butu....pagalvokit ,kas gali nutikti,praeina 18 ar 20 metu jusu isunis sutinka sirdziai miela mergaite ir paaiskeja,kad tai ,o siaube jo tikra pusesere... blink.gif ,kaip jums finalas ?gi visko buna...
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 01 18, 23:06)
Manau,kad visi mes turime teise zinoti,pazinti savo gimines artimuosius ,kad ir kokie jie butu ,ir kaip skaudu tai butu....pagalvokit ,kas gali nutikti,praeina 18 ar 20 metu jusu isunis  sutinka sirdziai miela mergaite ir paaiskeja,kad tai ,o siaube jo tikra pusesere... blink.gif ,kaip jums finalas ?gi visko buna...


Dar karta prasau uzdaryti sia tema, paremta meksikietisku serialu lygiu - zmones cia rasantys nezino tikros padeties, o ju ketinimai kaip minimum yra nerimti. Manot neturiu teises tai rasyti> Manau turiu - mes patys esame isivaikine mergaite.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2007 01 21, 12:27)
Dar karta prasau uzdaryti sia tema, paremta meksikietisku serialu lygiu - zmones cia rasantys nezino tikros padeties, o ju ketinimai kaip minimum yra nerimti. Manot neturiu teises tai rasyti> Manau turiu - mes patys esame isivaikine mergaite.


Visi cia turi teise rasyti!Ir dar kaip buna!Kada turesit laiko, paskaitikyt ,"Ivaikinimo"temoj, neprisimenu pavadinimo,viena forumiete rase,kaip buvo istekejusi uz savo tikro brolio..Nereikia ne serialu,o ir Lietuva maza..O kad daug kas nezino tikros padeties irgi tiesa..
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2007 01 21, 23:04)
Jokiu klisiu nekabinu, tik pasekite sia tema nuo pradzios - as gimdau savo vaika ir imu vaika is vaiku namu - kas tai? kam tai? del ko taip? kazko bijom? jei bijom del ko darom? del to reikia keisti imamo vaiko gimimo data - na patikekite... Ghm... Kuriam cia seriale tai buvo?

Siaip, netycia uzsukau vel i sita foruma, nors ir nemaloniu dalyku Jus cia man prisiraset, bet vis tiek norejau pasisakyti bei pasiteisinti.

Visu pirma, savo pirmajame poste as nerasiau, kad noriu nuo vaiko kazka slepti ar ne? Tai jau veliau prasidejo kalba apie tai

Antra, rasydama tada, tiesiog nebuvau pasidomejusi, kaip ivaikinimo procedura vyksta Lietuvoje ir tenorejau suzinoti, ar tai yra PRAKTISKAI imanoma

Trecia, visuomet sedziu viename Rusijos forume. Na, gal ir sutinku, kad Rusija mastymo lygiu kiek atsilikusi nuo musu, vadinamuju europieciu, bet jie iki siol slepia tiesa nuo vaikaus ir imituoja nestuma ir gimdyma. Tuo labiau, teismo sprendimu galima nereiksmingai pakeisi vaiko gimimo data (cia tiems, kurie nesupranta, kaip man sove i galva tokia fantastiska mintis)

Atsiprasau tu, kuriems pasirodziau labai kvaila (serialu neziuriu, nebent LOSTa, o ten, rods, apie ivaikinima nieko nera?).

Ir noreciau paklausti tuos, kurie palinkejo man niekad negauti leidimo isivaikinti, ar Jus yra is tikruju tokie geri zmones, kokiais save laikote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jelenka: 14 gegužės 2007 - 22:50
QUOTE(Jelenka @ 2007 05 14, 22:49)

Na atrodo viska ir paaiskinai, tik va si situacija ir gavosi, del to, kad vienoje valstybeje leidziama tai, apie ka mes net sapnuose nesusapnuojam ir atrodo visiska nesamone...
Atsakyti
to Jelenka

Labai jau sudetingai nori isivaikinti vaikeli, manau tai praktiskai neimanoma. Ir kazkaip nesaziningai vaikelio atzvilgiu keisti jo gimimo data. Ir siaip manau cia jau labai didelis melas butu, na kad ir vaikelis zinos visa tiesa jam gali buti per sunku gyventi su tokiu melu. O jei islys yla is maiso? Ir aplinkiniai suzinos kazkokiu budu tiesa? Situacija butu nepavydetina, sitiek daug melo. Na kad ir jis nekaltas, kad ir siekiant apsaugoti vaika, bet vis tik tai melas. Nesmerkiu tikrai Taves, tiesiog suprantu Tavo nora nuslepti skaudzia tiesa nuo visuomenes, bet ar tikrai tai geriausia iseitis? Linkiu Tau viska ramiai apsvarstyti ir priimti saziningiausia sprendima sau ir savo busimiems vaikams. O jei esi tikra del pastarojo savo apsiprendimo linkiu didziules sekmes ir kantrybes tokiame nelengvame kelyje. SEKMES TAU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lediete: 18 gegužės 2007 - 12:33
SLEPTI TIKRAI NEGALIMA! PATIKEKIT, ZINAU! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2006 07 26, 10:09)
Ko apipuolėt žmogų, šarkos? Taigi ne moraliniu aspektu ji čia interesaujasi. Palikit moralės klausimu jų šeimai.
Mano nuomone, jei jau nusprendi slėpti ir NIEKAD vaikui nesakyti, tai to neturi sužinoti absoliučiai niekas. Tik tu. Šiuo atveju aišku žinos ir vyras. Kaip sakoma - jei paslaptį žino daugiau nei 1 žmogus, tai jau ne paslaptis. Jei jūs su vyru garantuosite kad tai saugosite, tai kodėl gi ne. Jokios močiutės neturi tai žinoti, nes vistiek išpliurps irnesakyk.gif
Nematau problemos moters pageidavime. Nu nori ji mažiuko, nori auginti kartu su savo naujagimiu. Vienas vargas gi - daug kam priimtinas. Gimdo gi pametinukus moterys, sakyčiau čia tas pats. Jei aš kada norėsiu įsivaikinti, aš imsiu berniuką, šviesaus gymio. Ir be jokių anomalijų. Čia mano materialistinis kaprizas.
O tas šaknų saugojimas - kaip sau nenorite, man tai skamba juokingai. Aš suteikiu žmogučiui namus, šeimą, auginu, nieko nereikalauju iš valstybės, ir negaliu vaikui nei vardo pakeisti? Nu gal man negražus jam suteiktasis? Ir jei aš noriu kažką vaiko biografijoje pakeisti, tai aš jau esu monstras, ir nėr čia ko man įsivaikinti? Su tokiu požiūriu visi vaikai alei vieno liktų vaikų namuose.  doh.gif

drinks_cheers.gif
Aš Tave, Jelenka, suprantu. Padėstei čia savo mintis, norus, ir buvai sutrypta "žinovų".
Dėkui, kad parašei, jog Rusijos įstatymai numato "įdomius" sakyčiau vaiko duomenų keitimo variantus. Bet juk Tu dėl to nekalta, kad paklausei, o kaip čia LT būtų, ar įmanoma...

Kodėl negalima pasirinkti įvaikinamo vaiko? Nejuokinkit tiktai. Jeigu aš imu vaiką visam savo gyvenimui, tai norėčiau jau kad jis man ir patiktų, atitiktų bent išoriškai mano įsivaizduojamą vaiką. Kaip man su juo reiks gyventi, rūpintis, mylėti, jeigu jis man nepatiks? Širdžiai neįsakysi. Beje, tas pats galioja ir vaikui. Nepatinka nauja teda ar dėdė, ir nereikia jiems jo "atiduoti".
Paskaitykit temose, kur kalbasi antros žmonos, kaip jos kartais negali "pernešti" savo vyrų atsivestinių vaikų. doh.gif Juk svetimas vaikas, ir nieko negali padaryti... kartais...

QUOTE(Udrius @ 2007 01 21, 12:27)
Dar karta prasau uzdaryti sia tema, paremta meksikietisku serialu lygiu - zmones cia rasantys nezino tikros padeties, o ju ketinimai kaip minimum yra nerimti. Manot neturiu teises tai rasyti> Manau turiu - mes patys esame isivaikine mergaite.

Neturi jokios teisės, nes tavo profily yra tik du vardai, beje, berniukų. Apie kokią mergaitę čia kalbi? Parodai tiktai, kad tikrai nelaikai jos savo šeimos nariu doh.gif

QUOTE(amri13 @ 2007 05 31, 17:50)
SLEPTI TIKRAI NEGALIMA! PATIKEKIT, ZINAU!  verysad.gif

kai kalbama žinovo balsu, ir dar šaukiama, tai norėtųsi pagrįstų faktais istorijų, o ne vapaliojimo.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 07 25, 22:16)
:
Kodėl negalima pasirinkti įvaikinamo vaiko? Nejuokinkit tiktai. ..............

tokia yra tikrovė, nenueini į vaikų namus ir nepasirenki, o PASIŪLO. ir tada renkiesi - imi arba ne.
aišku, Šelmos ir dar kažkieno atvejis išskirtiniai - sutiko vaiką ligoninėje.
Atsakyti
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 07 26, 19:43)
tokia yra tikrovė, nenueini į vaikų namus ir nepasirenki, o PASIŪLO. ir tada renkiesi -  imi arba ne.
aišku, Šelmos ir dar kažkieno atvejis išskirtiniai - sutiko vaiką ligoninėje.


galims ir atvirkštinis kelias, pirma nueini į globos namus, aplankyti, lankyti vaikučių, ten sutinki sau patinkantį ir tada gali jau kreiptis į VTAT ir rūpintis gauti leidimą jį įsivaikinti arba globoti. Labai daug tokių atvejų.
Atsakyti
QUOTE(Ausrytukas @ 2007 07 26, 20:44)
galims ir atvirkštinis kelias, pirma nueini į globos namus, aplankyti, lankyti vaikučių, ten sutinki sau patinkantį ir tada gali jau kreiptis į VTAT ir rūpintis gauti leidimą jį įsivaikinti arba globoti. Labai daug tokių atvejų.

ir pasirodo, kad jo dokumentai nesutvarkyti, kad jis čia laikinai, kol mama pasveiks, kad....
Atsakyti
Svaigstu ir aš įvaikinimo idėja. Ir ko gero taip pat nesu iš tų, kurios vaikinasi, nes joms gaila tų vaikų. Ne, gailestis niekuo dėtas. Tiesiog antro vaikučio norisi, o pirmojo gimdymas prisimenamas kaip baisus košmaras.
Neslėpsiu. Bijau antrą kart gimdyt, kad nepalikčiau savo pirmojo našlaičiu.

Taipogi mąsčiau, kad įvaikinimas būtų slaptas, kad augtų 'pagalvių' pilvas.. Ir įtarimo nesukeltų kaimynams... Nes juk skaudžiausia kai vaikutis paie įvaikinimą išgirsta iš kiemo draugų...

Ir tai nėra nerealu. Nelengva, kelias ilgas... Dažnai popierizmų kelią reikia pramint dar besiruošiant 'pastoti'. Įvaikinto vaikučio gimimo data gali būt keičiama (o kas negali, kai pas mum vien korupcija ir pinigas yra visagalis?)


O šiaip.. Man šis įvaikinimas panašus į BŪTINAI DVYNUKŲ PAGIMDYMĄ. Na bet ne mano reikalas svetimos svajos, tenoriu pasakyt, kad viskas yra įmanoma, tik daugiau pasidomėt reikia ir kupiūrų negailėt.
Atsakyti