Įkraunama...
Įkraunama...

Savo ir įvaikintas - dvynukai

Perskaičiau ir dar kartą įsitikinau, kad slėpti nereikia jog vaikas įvaikintas.

Prieš kokius gerus 5 ar daugiau metų kai tiksliai žinojau jog daugiau negimdysiu(turiu sūnų) ir mano galvoje sukosi mintys kaip reikia įsivaikinti ir būtinai slėpti, kūrėme planus, kol vieną dieną supratau jog nuo savęs nepabėgsi, kad gyvenimas tik trumpa akimirka ir ji neišvengiamai baigsis, ( na 70-80 m. ir viskas) , kad kai kažką slepi tai reiškia kažko bijai, t.y. kitų nuomonės, pasmerkimo, kai supratau, kad globodamas ar įvaikindamas nieko blogo nedarai, kai pagaliau suvokiau jog esu savarankiška asmenybė , kad galėčiau daryti sprendimus, nes mūsų šeima savarankiška, ir finansiškai ir visaip kitaip, kad gyvenu būtent savo , o ne kitų gyvenimą, ir t.t. , tada susitvarkiau dokumentus ir jau 2 mėn. globoju mergaitę, ir patikėkit tiek gerų žodžių ir palinkėjimų sulaukiau, kaip gerai jaučiasi mergaitė, kaip mūsų visų nevaržo kažkokia paslaptis, nes nebijome žodžio,, globa,, , mus mergaitė iš karto vadina tėčiu ir mama, sūnų- brolis, aš esu laisva nuo paslapčių ir visokių klausimų, kai susitvarkys dokumentai -įsivaikinsim, ir nieko nebijau ir dėl nieko nesunku galvos, niekam nepuolu aiškinti, kad globoju, bet jei kas į ją žiūri su gaislesčiu tipo pamestinukė be tėvų, tada drąsiai pasakau, ji ne vargšelė, ji turi namus, tėtį ir mamą, brolį. Va taip ir gyvenam.
Atsakyti
Sveikute Jelenka,
Saunuole, Tu, jeigu nori isivaikinti. Nepyk, bet man atrodo, kad nelabai imanoma tuo paciu laiku pasigimdyti ir isivaikinti, Matai kai pati laukiesi zinai kada gimdysi, o del ivaikinimo sunku, negali suplanuoti. Sakau is patirties, as galvojau , kad naujagimiu pilna, kai tik panoresiu tuoj isivaikinsiu, pasirodo nieko panasaus, reikia laukt apie puse metu geriausiu atveju.Man taip pat buvo tokia mintis atejus apsimesti , kad laukiuosi(po sunaus ivaikinimo), bet nebuvo kada apsimetinet, nes ketvirtadieni paskambino , o sestadieni jau parsvezem i namus. Jelenka, manau neverta nuo kitu slepti, juk Tu nieko blogo napadarei, kad reiketu slepti. Musu sunelis vaziavo su mumis kartu parsivezti seses, jam 8 metukai ir jis jau zinbo, kad yra ivaikintas.
Linkiu Tau kuo didziausios sekmes!
Atsakyti
Tokia situacija kaip autorė norėtų, man atrodo tik iš filmo scenarijaus ir niekaip nesiderina su realiu gyvenimu. Labai abejoju, ar tai įmanoma.
Kitas dalykas, kuria čia užkliuvo, tai aišku tiesos slėpimas. Ar kada susimąstot kas būtų, jei tas vaikutis KADA NORS sužinotų, kad yra įvaikintas? Kokia trauma didelė, ypač, jei visą gyvenimą galvos, kad yra dvynys schmoll.gif
Įvaikinimas ne nusikaltimas, kada mūsų visuomenė tai supras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2006 07 24, 22:11)
Oi, kaip sunku, ir kuo daugiau galvoju, tuo mažiau įmanoma man tai atrodo.
Noriu įvaikinti kūdikį (ateityje), bet norėčiau išsaugoti tai paslaptyje nuo svetimų.
Tuo labiau, noriu, kad su savu vaiku jie būtų dvynukai.

Sau maždaug įsivaizduoju visą procesą taip: kai pastosiu, ar net prieš tai, mes paruošiam visus dokumentus. Likus 1-2-3 mėn. iki laukiamo gimdymo surandame kūdikėlį. Gimdyti išvažiuoju į kitą miestą, grįžtu su "dvynukais". BET, BET, BET...
ar pavyks surasti vaiką laiku (tai yra prieš gimdymą, o ne po jo)?
be to, kol kas nesidomėjau visu tuo procesu: kas vyksta, kai mes surandam konkretų vaiką su įvaikinimo statusu? Teismas? Kiek tai gali užtrukti?

Kaip manote, ar tai įmanoma?

schmoll.gif Manau tikrai tai neimanoma.
Mano nuomone slepti nuo vaiko yra beprasmybe. mes nuo pat pirmos dioenos sakem kad musiskis suzinos kad ne mes jo teveliai tik tada kada tam ateis laikas...
gerai kad mes ne LT, o tai jau teko girdeti puikiu atsiliepimu, kad auginam pijoku vaika it panasiai.
tamreikalui reikia tureti daug pasiryzimo, myleti vaika..... Atmink, kai jis kazka padarys blogo tu visad pasamoneje pamastysi.............
Atsakyti
Vaje, kaip man nesąmoningai atrodo tas gimimo datos pakeitimias. Vaikas juk ne šuniukas ar kačiukas, kad "pagimdytumėm" ir švęstumėm jo "gimtadieni" tada kai parsinešim jį į savo namus. Jis gimė tada kada Dievulis norėjo, o ne tada kada norėjote jūs. O kai užaugs ir tarkim sužinos, ar mama apsigalvos kada nors ir sakys: ai ant senatvės reiktų pasakyt kas čia ir kaip, tai ir gimimo datą sakyti.. na neatismenu ar nežinau tavo tikrosios,o gal ir žinot nenorėjau.. visgi pakeitėm, nes mums taip atrodė fainiau.. tai dabar kaip ir nežinom jau.. nu numirčiau vietoj turbūt, aš kai save įsivaizduočiau jo situacijoj ir pakeistą datą tai norėčiau prasmegti skradžiai. doh.gif atsiprašau mamytės ir būsimos, bet čia tik mano nuomonė 4u.gif
Beje, keisti dar negimusio savo biologinio vaikelio datą gyd. nurodymu ar patarimu ir t.t. yra visiškai skirtinga nei įvaikinto. Skirtumas tas, kad jis jau GIMĘS, tada kada gimė ir ne kitaip. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute_: 30 rugsėjo 2006 - 18:49
QUOTE(Pippi @ 2006 07 26, 10:28)
Milabra, niekas nekalba apie vardo keitimą - vardą įvaikinant galima keisti. Jelenka kalbėjo apie gimimo datos keitimą. O čia jau tu pati pagalvok ar ne keista (jau nekalbu apie tai, kad to pagal įstatymus padaryti negalima) - juk tu gimei tada, kada gimei.


zinot, nenoriu as cia nieko daug komentuoti, bet tas gimimo datos keitimas yra labai toks subtilus dalykelis, irne visai taip kad to daryti negalima.....
paklausykit smile.gif


gudus kaimas, geguze 21d, 1947metai.
rytas, naujagymis isvysta pasauli....
tevai per savo kasdieninius vargus ir rupescius nenueina ta pacia diena i baznycia uzregistruoti naujagimio.
tai padaryti istengia gal po kokios savaites.
sako, taip ir taip, turim sunu. gime pries savaite.
o kunigas ima ir uzraso ne ta TIKRA GIMIMO DATA , o ta data kada tevai pranese apie gimima.
bet dokumentuose ji vadinama tikraja gimimo diena
1947.05.29,
na cia aisku situacija kita, bet manot visko gyvenime buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godaiva @ 2006 10 23, 21:28)

gudus kaimas, geguze 21d, 1947metai.
rytas, naujagymis isvysta pasauli....
tevai per savo kasdieninius vargus ir rupescius nenueina ta pacia diena i baznycia uzregistruoti naujagimio.
tai padaryti istengia gal po kokios savaites.
sako, taip ir taip, turim sunu. gime pries savaite.
o kunigas ima ir uzraso ne ta TIKRA GIMIMO DATA , o ta data kada tevai pranese apie gimima.
bet dokumentuose ji vadinama tikraja gimimo diena
1947.05.29,
na cia aisku situacija kita, bet manot visko gyvenime buna smile.gif


Tokių atvejų seniau (gimusių pokariu) būdavo labai daug. Vien mano pažystamų vyresnių žmonių tarpe yra tokių ne vienas.
Atsakyti
QUOTE(Jelenka @ 2006 07 24, 23:27)
Perskaitykit temą nuo pat pradžių, gal ir suprasite

Šiek tiek permečiau tema, tai man jūsų postai kaip iš fantastikos srities, ar jūs bent jau skaitėte ir skaitote ka rašote, as nedirbu toje srityje, bet jokio vaiko nepatikėčiau tokiam žmogui, ieškokitės dvynukų donoro tokiu atveju, vyra spirkit į šalį, čia lengviau, nei keist vaiko gimimo istoriją. Su tokiu mastymu nė viena įvaikinimo tarnyba neturėtu duoti jums teigiamo atsako. Jus turbut dar nesat madona, ar kokia pop ar kino zvaigzde, kad visi keliai butu jums nukloti raudonu kilimu. Bet ir ten gimimo datų lyg niekas nekeičia. Na jei jau noras yra ir manot pavyks sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2006 10 24, 11:24)
Tokių atvejų seniau (gimusių pokariu) būdavo labai daug. Vien mano pažystamų vyresnių žmonių tarpe yra tokių ne vienas.


Mano tėvas turi tris gimimo datas (prisipažinsiu, net pati nebežinau, kuri yra tikroji..), ir nieko.. g.gif Aišku, tarp jų tik 2 dienų skirtumas (į abi puses, ty 06-06, 06-08 ir 06-10), bet vistiek. Ir dabar dar pakeist neina, nes kad pakeistų pase, reikia gimimo liudijimę kad būtų ta data, o gimimo liudijimę dar kita doh.gif Žodžiu.. unsure.gif

O dėl tos dvynukų minties, tai ar ne paprasčiau būtų aplinkiniams pavaizduot nėštumą, o ne iš tikro lauktis vieno, ir vaizduot, kad dviejų..? Ta prasme, aš ne prieš apsimestinį nėštumą (bet ne už įvaikinimo fakto slėpimą prieš patį vaiką), jei tikrai to labai reikia (na būna, ką aš čia prismerksiu..), aš tik nesuprantu, kodėl būtent dviejų vaikų norite?
Atsakyti

Zmogui truksta romantikos... Paslaptis - kas tikrieji Tavo tevai, moteriai atrodo labai romantishka (gal tai jos ziuretu/ziurimu serialu itaka, gal knygas apie tai skaito). Ji zhinos "klaikia paslapti" ir jausis del to svarbi. Kaip pasijus vaikas (kitas zhmogus) - jai nerupi, nes jos gyvenimo tikslu bus slepti paslapti. Duokite jai vaika, kad ji turetu zhaisla/priezasti paslapciai...

Neabejoju, kad ta paslaptimi tikrai bus pasidalinta su kokia nors "geriausia drauge", o metams begant del to kils daugybe intrigu (to zhmogui irgi reikia, bus idomiau gyventi - kentes del "shvento reikalo: padare gera darba ir tapo apkalbu, intrigu objektu).

Zhinot, Jelenka, gal Jus rezhisuokite savo gyvenimo "seriala" neitraukiant kitu, nieko blogo Jums nepadariusiu (bejegiu) zhmoniu, mm?
Vaikas, kad ir kazhkieno paliktas, jis irgi zhmogus... ir nieks neturi teises slepti nuo jo jo likimo, kas jo tikroji motina ir t.t.
Jis turi teise zhinoti, kokia gera sau beatrodytumete.

Tikrai teisingiau, kai svetimas...zhinodamas, kad yra svetimas vadina Jus Mama, nei kad Jus atimat ish jo teise rinktis ir priverciat laikyti Jus jo Motina. Kokia gera bebutumet, Jus neturite tam teises...tai mažų mažiausiai nehumaniška.

Kaip suprantu, demesio poreiki jau patenkinom ar ne? smile.gif

Paslaptys nuodyja tarpusavio santykius, Jelenka.
Sekmes.
Atsakyti
Neziurekit supermamos meksikietisku serialu ir nekurkite pasaku pagal juos savo gyvenime - is tiesu viskas yra zymiai sudetingiau. Siaip si tema yra kvaila, todel siulycaiu ja uzdaryti...
Atsakyti
Niu cia ir sumastyta doh.gif Nemanau,kad taip imanoma...Be to parasyta ,kad norima paimti globoti ir tuo paciu slepti,ivaikinus slepti tai dar suprantu,bet globojant doh.gif
Atsakyti