Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 41-ta tema

QUOTE(jurmarta @ 2016 07 09, 17:20)
Mes neturim jokiu bilietu..aciu dievui, taigi nieko atsaukt nereikes, tik uzknisa tas laukimas, norejos greiciau praeit sita pragara ir uzbaigt situs reikalus su daktarais.dabar dar menesi laukt ir nervintis


Na nebutinai pragaras ax.gif Galima gi ir pasimegauti bigsmile.gif Medaus menesi prasitesit hihihi.gif Ir parsivesit savo issvajotas mergytes wub.gif Pries kelias dienas Stambule maciau tokias fainas dvynukes. Pagalvojau, va, jurmartai tokiu reikia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gummy bear: 09 liepos 2016 - 17:37
QUOTE(gummy bear @ 2016 07 09, 18:33)
Na nebutinai pragaras ax.gif Galima gi ir pasimegauti bigsmile.gif Medaus menesi prasitesit hihihi.gif Ir parsivesit savo issvajotas mergytes wub.gif Pries kelias dienas Stambule maciau tokias fainas dvynukes. Pagalvojau, va, jurmartai tokiu reikia wub.gif

Aciu, gummy bear! Tu nuostabi!!
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2016 07 09, 17:44)
Aciu, gummy bear! Tu nuostabi!!

Jurmarta, o tu jau ištekėjai? blush2.gif

Pirk bilietus rytdienai, antradienį ryte būsi klinikoj ir vsio! Šiaip gandrai daug kam iškart po vestuvių ir vaikus atneša biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2016 07 09, 19:01)
Jurmarta, o tu jau ištekėjai? blush2.gif

Pirk bilietus rytdienai, antradienį ryte būsi klinikoj ir vsio! Šiaip gandrai daug kam iškart po vestuvių ir vaikus atneša biggrin.gif  4u.gif

Tai kad as isteku antradieni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2016 07 09, 18:23)
Tai kad as isteku antradieni biggrin.gif

Nu ir suaiplanavai vestuves per mmm biggrin.gif o kaip pirma naktis? biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 09, 17:03)
Siandien klinikoj slapuku porele (tikriausiai) matem  blush2.gif  ax.gif


Tai kad mes nesislapstom biggrin.gif Vertėja manė, kad mes jau transferiui atvažiavom, jaučiu sumaišė mus su jumis smile.gif
Šiandien visas desantas lietuvaičių klinikoje buvo, ryte dar su viena porele šnektelėjome smile.gif

LaMona, kaip tu? apsisprendei startuoti, ar lauksi kito ciklo?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2016 07 09, 13:36)

nuojauta kaip tu mergyt?  wub.gif
turkaitės kumštukai už jus  wub.gif slapukės ir ne tik, visoms visoms sekmės merginos  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:



Siaures Meskute, aciu, kad teiraujies. Siandien griztu is Latvijos, buvau be interneto. Penktadieni buvo HCG diena, nieko nepasidariau, gavau velniu nuo Masturos kur skaiciukai wink.gif Galvos, kad as atsiputus, bet as nenoriu apie tai negalvoti, praleidau 4 superines dienas, per kurias net neprisiminiau, kad "o jei nesivystys, o jei persileisiu, o jei bus blogi tyrimai". Aisku, veziau kalna vaistu, pilvas ir uzpakalis melyni nuo ukolu, bet galva pailsejo. Dabar griztu i realybe.
Neslepsiu, testai vaiduokliavo... blush2.gif HCG detales - pirmadieni.
P.S. Kad kabinasi, tai man nenuostabu, mano beda ta, kad nesilaiko ilgai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2016 07 09, 18:37)
Siaures Meskute, aciu, kad teiraujies. Siandien griztu is Latvijos, buvau be interneto. Penktadieni buvo HCG diena, nieko nepasidariau, gavau velniu nuo Masturos kur skaiciukai wink.gif Galvos, kad as atsiputus, bet as nenoriu apie tai negalvoti, praleidau 4 superines dienas, per kurias net neprisiminiau, kad "o jei nesivystys, o jei persileisiu, o jei bus blogi tyrimai". Aisku, veziau kalna vaistu, pilvas ir uzpakalis melyni nuo ukolu, bet galva pailsejo. Dabar griztu i realybe.
Neslepsiu, testai vaiduokliavo...  blush2.gif HCG detales - pirmadieni.
P.S. Kad kabinasi, tai man nenuostabu, mano beda ta, kad nesilaiko ilgai sad.gif




Labai labai linkiu to riebaus II 4u.gif

Temu nebeseku,bet jei kuriai reiktu intralipidu tai kita savaite tureciau turet penkis atliekamus smile.gif nu jei kam nors kada nors,maza ka,nes lt ju nebera.
Atsakyti
Nuojauta, linkiu, kad šįkart tvirtai įsikabintų!! 4u.gif

LaMona, kaip jūsų stimuliacija, kada į kliniką progreso stebėt? mirksiukas.gif

Jurmarta, smagiai vestuves atšokt!!! Gummy teisi - atostogos puikios mirksiukas.gif vacation4.gif

Rasiux, kada jums transferis? Gero kibimo!! 4u.gif

Gvatemala, o jūs irgi startuojat ivf? bigsmile.gif

Gummy, sėkmingo rytojaus !!! 4u.gif 4u.gif

Aš auginu foliukus, pirmadienį keliausiu apžiūrai blush2.gif

Sėkmės visoms mergaitėms, ištvermės ir kantrybės!!!! Ir gero pasimėgavimo Stambulo teikiamais malonumais! vacation1.gif flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriuke2: 09 liepos 2016 - 22:30
QUOTE(Tigriuke2 @ 2016 07 09, 21:25)
Nuojauta, linkiu, kad šįkart tvirtai įsikabintų!!  4u.gif

LaMona, kaip jūsų stimuliacija, kada į kliniką progreso stebėt?  mirksiukas.gif

Jurmarta, smagiai vestuves atšokt!!!  Gummy teisi - atostogos puikios  mirksiukas.gif  vacation4.gif

Rasiux, kada jums transferis? Gero kibimo!!  4u.gif

Gvatemala, o jūs irgi startuojat ivf?  bigsmile.gif

Gummy, sėkmingo rytojaus !!!  4u.gif  4u.gif

Aš auginu foliukus, pirmadienį keliausiu apžiūrai  blush2.gif

Sėkmės visoms mergaitėms, ištvermės ir kantrybės!!!! Ir gero pasimėgavimo Stambulo teikiamais malonumais!  vacation1.gif  flirt.gif

Tigriuke, as jau dviguba Pupiene wub.gif Siandien man buvo transferis smile.gif
Sekmes tau auginant foliukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2016 07 09, 18:44)
Nu ir suaiplanavai vestuves per mmm biggrin.gif  o kaip pirma naktis? biggrin.gif  lotuliukas.gif

Seniai tekėjai mirksiukas.gif
Nepameni ką jaunikis pirmą naktį daro mirksiukas.gif
O gi smeigtukus jaunajai iš plaukų ištraukinėja lotuliukas.gif
Tai mm pirmai nakčiai tikrai netrukdo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurmarta @ 2016 07 09, 18:23)
Tai kad as isteku antradieni biggrin.gif

O tai kaip jūs planavote ateinančią savaitę į tr, jei ateinančią savaitę jūsų vestuvės?
Beja, per konsultacija Mastura sakė, kad santuokos liudijimo kopiją su originalu sutikrina. Tai ką jūs jiems būtumėte vežę? Gi tą pačią vestuvių dieną santuokos liudijimo neišduoda ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gvatemala @ 2016 07 09, 18:52)
Tai kad mes nesislapstom  biggrin.gif Vertėja manė, kad mes jau transferiui atvažiavom, jaučiu sumaišė mus su jumis smile.gif
Šiandien visas desantas lietuvaičių klinikoje buvo, ryte dar su viena porele šnektelėjome smile.gif

LaMona, kaip tu? apsisprendei startuoti, ar lauksi kito ciklo?


Apsisprendžiau startuoti, o , jei nepavyks, tai kitą ciklą kartosime. Vistiek bet kokiu atveju tas kitas ciklas labai negreitai būtų - negaliu gi kelis mėnedius iš eilės darbe atostogauti. O ir spręsti nebuvo laiko - gal pusvalandį turįjau pagalvoti. Juk 2cd arba startuoji, arba ne ax.gif




Papildyta:
QUOTE(Tigriuke2 @ 2016 07 09, 22:25)
Nuojauta, linkiu, kad šįkart tvirtai įsikabintų!!  4u.gif

LaMona, kaip jūsų stimuliacija, kada į kliniką progreso stebėt?  mirksiukas.gif

Jurmarta, smagiai vestuves atšokt!!!  Gummy teisi - atostogos puikios  mirksiukas.gif  vacation4.gif

Rasiux, kada jums transferis? Gero kibimo!!  4u.gif

Gvatemala, o jūs irgi startuojat ivf?  bigsmile.gif

Gummy, sėkmingo rytojaus !!!  4u.gif  4u.gif

Aš auginu foliukus, pirmadienį keliausiu apžiūrai  blush2.gif

Sėkmės visoms mergaitėms, ištvermės ir kantrybės!!!! Ir gero pasimėgavimo Stambulo teikiamais malonumais!  vacation1.gif  flirt.gif


Kelintą val eini? Gal pasimatysim. Ir aš pirmadienį. Tik nžn kelintą tiksliai val. Bet ryte.
Papildyta:
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 09, 23:05)
Tigriuke, as jau dviguba Pupiene  wub.gif  Siandien man buvo transferis smile.gif
Sekmes tau auginant foliukus  4u.gif


Svrikinu , PUPO 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 09, 23:05)
Tigriuke, as jau dviguba Pupiene  wub.gif  Siandien man buvo transferis smile.gif
Sekmes tau auginant foliukus  4u.gif

Sveikinu dar kartą 4u.gif
Administratorius leido man tave pasveikinti su gramatine klaida, o pataisyti jos nebeleidžia ax.gif
Tai linkiu patogių patalėlių žirniukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2016 07 10, 00:30)

O tai kaip jūs planavote ateinančią savaitę į tr, jei ateinančią savaitę jūsų vestuvės?
Beja, per konsultacija Mastura sakė, kad santuokos liudijimo kopiją su originalu sutikrina. Tai ką jūs jiems būtumėte vežę? Gi tą pačią vestuvių dieną santuokos liudijimo neišduoda  ax.gif
Papildyta:


Antradieni zenijames, santuokos liudijima isduoda iskart per ceremonija ir butume skride...bet mm sugalvojo susikt visa reikala ir vietoj 28 dienu sutrumpet iki 25 doh.gif ..taigi perkam bilietus rugpjucio pradziai ir nuskride ten lauksim tu bjaurybiu, jei jos nesugalvos ateit kokia 15cd lotuliukas.gif ..Toks vaizdas, kad kazkas mane saugo is auksciau nuo sios keliones biggrin.gif
Atsakyti