Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos 41-ta tema

QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 09, 23:05)
Tigriuke, as jau dviguba Pupiene  wub.gif  Siandien man buvo transferis smile.gif
Sekmes tau auginant foliukus  4u.gif


Oho, kaip greit susisukai! bigsmile.gif mirksiukas.gif Na tai kad kuo tvirčiau "priliptų" ir ilgam!! Dar pasišildysi Stambule dieną kitą ar jau lėksi ryt namolio mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(LaMona @ 2016 07 09, 23:30)

Kelintą val eini? Gal pasimatysim. Ir aš pirmadienį. Tik nžn kelintą tiksliai val.
Tai linkiu patogių patalėlių žirniukams  4u.gif


Aš ryte, bet į Bahceci, ne Memoriale mirksiukas.gif Pasimatyt galim ne būtinai klinikoj mirksiukas.gif Kur jūs gyvenat? a.z. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2016 07 09, 23:45)
Antradieni zenijames, santuokos liudijima isduoda iskart per ceremonija ir butume skride...bet mm sugalvojo susikt visa reikala ir vietoj 28 dienu sutrumpet iki 25 doh.gif ..taigi perkam bilietus rugpjucio pradziai ir nuskride ten lauksim tu bjaurybiu, jei jos nesugalvos ateit kokia 15cd lotuliukas.gif ..Toks vaizdas, kad kazkas mane saugo is auksciau nuo sios keliones biggrin.gif


O wub.gif
Per medaus mėnesį leliuką sumeistrausite nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Tigriuke2 @ 2016 07 09, 23:59)
Oho, kaip greit susisukai!  bigsmile.gif  mirksiukas.gif Na tai kad kuo tvirčiau "priliptų" ir ilgam!! Dar pasišildysi Stambule dieną kitą ar jau lėksi ryt namolio  mirksiukas.gif

Papildyta:
Aš ryte, bet į Bahceci, ne Memoriale  mirksiukas.gif  Pasimatyt galim ne būtinai klinikoj  mirksiukas.gif  Kur jūs gyvenat? a.z.  mirksiukas.gif


Aš prie Sisli mečetės.
Aš dar viena. Pirmadienį žiūrėsim kada čia tam vyrui pas mane skristi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2016 07 09, 22:30)
Seniai tekėjai  mirksiukas.gif
Nepameni ką jaunikis pirmą naktį daro  mirksiukas.gif
O gi smeigtukus jaunajai iš plaukų ištraukinėja  lotuliukas.gif
Tai mm pirmai nakčiai tikrai netrukdo  lotuliukas.gif
Papildyta:

O tai kaip jūs planavote ateinančią savaitę į tr, jei ateinančią savaitę jūsų vestuvės?
Beja, per konsultacija Mastura sakė, kad santuokos liudijimo kopiją su originalu sutikrina. Tai ką jūs jiems būtumėte vežę? Gi tą pačią vestuvių dieną santuokos liudijimo neišduoda  ax.gif
Papildyta:
Apsisprendžiau startuoti, o , jei nepavyks, tai kitą ciklą kartosime. Vistiek bet kokiu atveju tas kitas ciklas labai negreitai būtų - negaliu gi kelis mėnedius iš eilės darbe atostogauti. O ir spręsti nebuvo laiko - gal pusvalandį turįjau pagalvoti. Juk 2cd arba startuoji, arba ne  ax.gif
Papildyta:
Kelintą val eini? Gal pasimatysim. Ir aš pirmadienį. Tik nžn kelintą tiksliai val. Bet ryte.
Papildyta:
Svrikinu , PUPO  4u.gif
Papildyta:

Sveikinu dar kartą  4u.gif
Administratorius leido man tave pasveikinti su gramatine klaida, o pataisyti jos nebeleidžia  ax.gif
Tai linkiu patogių patalėlių žirniukams  4u.gif

Aciu, aciu 4u.gif
Beje, mes pries 8metus, kai tuokemes, tai santuokos liudijima gavome iskart po santuokos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tigriuke2 @ 2016 07 09, 22:59)
Oho, kaip greit susisukai!  bigsmile.gif  mirksiukas.gif Na tai kad kuo tvirčiau "priliptų" ir ilgam!! Dar pasišildysi Stambule dieną kitą ar jau lėksi ryt namolio  mirksiukas.gif

Papildyta:
Aš ryte, bet į Bahceci, ne Memoriale  mirksiukas.gif  Pasimatyt galim ne būtinai klinikoj  mirksiukas.gif  Kur jūs gyvenat? a.z.  mirksiukas.gif

Aha, greitai mes cia - atskridom is 5dienio i 6dieni, transferis vakar, namo ryt - siandien dar pabunam cia, kad iskart neskristi - megaujames lovos teikiamais 'malonumais', nes pries tai 2paros normaliai nemiegotos, o ryt is viesbucio irgi 3val.ryte paima.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 10, 09:39)
Aciu, aciu  4u.gif
Beje, mes pries 8metus, kai tuokemes, tai santuokos liudijima gavome iskart po santuokos  mirksiukas.gif
Papildyta:

Aha, greitai mes cia - atskridom is 5dienio i 6dieni, transferis vakar, namo ryt - siandien dar pabunam cia, kad iskart neskristi - megaujames lovos teikiamais 'malonumais', nes pries tai 2paros normaliai nemiegotos, o ryt is viesbucio irgi 3val.ryte paima..  doh.gif

Gal ne tiesioginiu o su Ukrainos avialinijomis skrendate?

Mes tuokėmės bažnyčioje, tai reikėjo laukti apie dvi savaites, kol iš CM galėjome liudijimą pasiimti - bažnyčia per 10 d turi nusiųsti CM dokumentus, tada tik CM liudijimą suruošia
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2016 07 10, 08:50)
Gal ne tiesioginiu o su Ukrainos avialinijomis skrendate?

Mes tuokėmės bažnyčioje, tai reikėjo laukti apie dvi savaites, kol iš CM galėjome liudijimą pasiimti - bažnyčia per 10 d turi nusiųsti CM dokumentus, tada tik CM liudijimą suruošia

Gal tuoketes tik baznycioje tada? Nes mes tuokemes ir ten, ir ten, tai gavome iskart smile.gif
Skrendame tiesiogiai su Turkish Airlines, bet ne i LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 10, 10:08)
Gal tuoketes tik baznycioje tada? Nes mes tuokemes ir ten, ir ten, tai gavome iskart smile.gif
Skrendame tiesiogiai su Turkish Airlines, bet ne i LT  mirksiukas.gif


Taip. Mes tik bažnyčioje wink.gif
Tai dar paatostogausite wub.gif
Smagu.
Gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2016 07 10, 10:31)
Taip. Mes tik bažnyčioje wink.gif
Tai dar paatostogausite  wub.gif
Smagu.
Gerų atostogų  4u.gif

Kad tik pusdienis beliko smile.gif Pramiegojom pusrycius, dar vartomes lovoje, bet reiks keltis, eit i maisto medziokle lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 10, 11:48)
Kad tik pusdienis beliko  smile.gif  Pramiegojom pusrycius, dar vartomes lovoje, bet reiks keltis, eit i maisto medziokle  lotuliukas.gif

Tai turiu omeny, kad ne lt skrendate, tai reiškia atostogos tęsiasi wink.gif
Ar jūs ne iš lt?
Atsakyti
QUOTE(LaMona @ 2016 07 10, 10:57)
Tai turiu omeny, kad ne lt skrendate, tai reiškia atostogos tęsiasi wink.gif
Ar jūs ne iš lt?

Ne, mes ne LT gyvename mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 10, 12:21)
Ne, mes ne LT gyvename  mirksiukas.gif

Aišku ax.gif
O galvojau, kad atostogas prasitęsėt, kad ne į lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux1984 @ 2016 07 09, 23:05)
Tigriuke, as jau dviguba Pupiene  wub.gif  Siandien man buvo transferis smile.gif
Sekmes tau auginant foliukus  4u.gif



Rasiux, na tai tau dabar dvigubos laimes wub.gif jau pats laikas jai ateiti smile.gif

Tigriuke, sekmingo proceso wub.gif daug daug dauug foliuku thumbup.gif

Ir kitoms mergaitems kuo dideliausios sekmes smile.gif
Atsakyti
Panos, atsiliepkit kas turit atliekamo crinono uz protinga kaina ? Paimciau 3 dezutes.
Atsakyti