Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Lisitėja2 @ 2016 07 23, 23:12)
Didėja console.gif užjaučiu ir labai suprantu tave. Buvom su Setu tokioje situacijoje.Bet jums pavyko su gydytoja Margarita. Mums taip pat ax.gif  Jei ne ji, tai Setukas būtų šlubas. O tada ji kauliukus sudėjo kaip mozaiką.Aišku, tai kainavo doh.gif , bet tų pinigų negaila, svarbu šuns kojukė sveika liko.
Dabar jums tik sveikatos 4u.gif O ateityje pagalvokit apie valdos aptvėrimą.


Aciu uz palaikyma 4u.gif Bus ramu, kad gydytoja kompetentinga, siaip mes su katemis visa gyvenima lankemes pas kita gydytoja, juo absoliuciai pasitikiu, beda ta , kad jis atostogauja db, o ir manau pradejus gydyma pas viena geriau jau nesiblaskyti ax.gif
Del pinigu gydymui tai taip, tik spek suktis blink.gif ...bet , kai jau taip atsitiko, begciau skolintis kiek bereiketu, daryciau viska, kad tik gyvunui pagelbet, o kaip kitaip, jei jau apsiemem ji augint.

Del valdos aptverimo, tai as tik uz , bet viskas, deja, remiasi i pinigelius....db negalim sau to leisti, kad ir kaip noretusi....

QUOTE(Agnnyte @ 2016 07 24, 15:37)
Pasitikėkit gydytoju ir nebandykit nuimti gipso patys. Jei trins, iškirpkit tą vietą ir tiek. Nutrynimas - mažiausia blogybė. Nutrinta oda užgis, kailis ataugs, bet va sąnariai sugyti turi teisingai. Mažiau judėjimo, daugiau gulėjimo. Ir visą mėnesį šitaip. Vėliau po truputį reikės palengva judėti, krūvį didinti. Žinau, kas tai yra - sunku, bet įmanoma.



Aciu uz supratima 4u.gif
Ant nugarytes, ten kur jis apjuostas, kad gipsa laikytu, mama pasiuvo tokius "pavalkelius" su paminkstinimu, tai uzkisom po ta virve , nes ir gydytoja sake, kad galima kazka pakist, blogiausia ten, kur pazastukas, ten tai tikrai nieko neina uzkist...
Nezinau kaip ta menesi reiks prabut, liudnas mano dziaugsmelis, gula ir taip ir kitaip, nepatogu, keliasi, buna ir inkscia, plysta sirdis beziurint, o padet niekaip negaliu... verysad.gif
Gydytoja minejo, kad po 2 savaiciu pasirodyti, lyg tais ir perrisima darys ar dar kazka g.gif jau net nepamenu nuo to streso, ka dar sake....siandien paskambinau i klinika, tai uzrase mano nr, sake atskambins , kai atislaisvins po operaciju, tai paklausiu tiksliau... ax.gif
Plius dar ir visokiu kitu rupesciu pilna, ryt mama vezu i Santariskes guldyti labai rimtai akies operacijai, reiks ir ten suziureti, privazineti, o dirbu, atostogos geriausiu atveju tik kita savaite... zodziu...kaip ten sakoma "beda viena nevaiksto "...
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2016 07 24, 17:05)
Nezinau kaip ta menesi reiks prabut, liudnas mano dziaugsmelis, gula ir taip ir kitaip, nepatogu, keliasi, buna ir inkscia, plysta sirdis beziurint, o padet niekaip negaliu...  verysad.gif

Mažiausiai reik žiūrėt, kad liūdnas. Jei inkščia, reiškia, kad skauda. O kad skauda - gerai, nes tada šuo saugo koją. Kitu atveju, eina kaip tankas ir negyja. Skausmas praeina, šuo labai greit pripranta prie galimybių ir prisitaiko. Net keista paskui, kaip sugeba smile.gif
Svarbu, kad negraužtų gipso. Nes tada sunku smile.gif išradingumo tada reik, nes jei nugrauš gipsą iur nueis be jo, bus blogai.
Patikėk, žinau, kaip tai atrodo ir kaip sunku. Patirties tuo klausimu turiu daugiau, negu norėčiau ir reikėtų. Širdis plyšta. Bet viskas praeina. Svarbiausia - kantrybė ir pasitikėjimas gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 07 24, 17:16)
Mažiausiai reik žiūrėt, kad liūdnas. Jei inkščia, reiškia, kad skauda. O kad skauda - gerai, nes tada šuo saugo koją. Kitu atveju, eina kaip tankas ir negyja. Skausmas praeina, šuo labai greit pripranta prie galimybių ir prisitaiko. Net keista paskui, kaip sugeba smile.gif
Svarbu, kad negraužtų gipso. Nes tada sunku smile.gif išradingumo tada reik, nes jei nugrauš gipsą iur nueis be jo, bus blogai.
Patikėk, žinau, kaip tai atrodo ir kaip sunku. Patirties tuo klausimu turiu daugiau, negu norėčiau ir reikėtų. Širdis plyšta. Bet viskas praeina. Svarbiausia - kantrybė ir pasitikėjimas gydytoju.


labai labai aciu wub.gif atrodo pasidalini savo liudesiu, gauni palaikyma, supratima ir lengviau patampa ax.gif
db laikom be to salmo-satelito, bet vieno nepaliekam, jei tik nori lyztelt gipsa, draudziu, na, o nakciai tai dedam, nes gi nesuziuresi..
Atsakyti
Sveikos.Nusprendziau kastruot savaji vyra. smile.gif Neramu kazkaip.. blush2.gif Kaip elgsis po visko.Su katinais viskas aisku turejau 2..o kaip su sunimi.Gal kas susidure su tuo kaip viskas buna po to?
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 24, 20:35)
Sveikos.Nusprendziau kastruot savaji vyra. smile.gif  Neramu kazkaip.. blush2.gif Kaip elgsis po visko.Su katinais viskas aisku turejau 2..o kaip su sunimi.Gal kas susidure su tuo kaip viskas buna po to?

Viskas būna gerai.
Papildyta:
QUOTE(Dideja @ 2016 07 24, 18:01)
labai labai aciu  wub.gif atrodo pasidalini savo liudesiu, gauni palaikyma, supratima  ir lengviau patampa  ax.gif
db laikom be to salmo-satelito, bet vieno nepaliekam, jei tik nori lyztelt gipsa, draudziu, na, o nakciai tai dedam, nes gi nesuziuresi..

Normalu. Gralis nedraskydavo ir naktį. Bet vos tik likdavo vienas, užtekdavo kelių minučių...
O Pepė tai naglai ir prie mūsų draskydavo. Ir net su satelitu... Tris kartus keitėm satelitus į didesnius - vis tiek rasdavo kaip draskyt.
Atsakyti
Didėja,laikykitės 4u.gif
Su gyvūniukais taip-myli besąlygiškai.Net smulkmenos rūpestį sukelia,o čia tik įsivaizduot galima,kiek streso...
Mes su Pinkiu savaitę atostogų turim.Ryt lėksim grybaut iš pat ryto... smile.gif
Atsakyti
Na va..mes jau po visko smile.gif Kol uztysiau 'vyra' i 4 auksta doh.gif Kazkaip pabijojau leist paciam kabarotis laiptais kai isvedziau tiksliau isnesiau i lauka pasysiot smile.gif
Pries kokias pora savaiciu vaikstau ryta su Dzeku savo iprastu marsrutu.Ziuriu priekyje moteriske su dideliu juodu sunimi.Moteriske is tolo man sako.O kaip tu su savo suneku pro mus praeisi? As jai atsakau.Kaip nors.Ji sako ka reiskai kaip nors,o jei as savo suns neislaikysiu doh.gif Suo jau kovineje padetyje buvo.As apsisukau ir gryzau atgal.Na maza ka. doh.gif Bet paskui mastau.Moteriske smulki vedzioja savo suni be anstnukio.Ten vieta apaugus krumais.Tai gerai,kad vieni kitus laiku pamatem.O jei ne.Kas tada?Jug ne tik zmones su sunekais vaiksto,bet ir vaikai gali isbegt. doh.gif As jau savaji palyginus mazuti pagal ta juoda suni vedu atsargiai stipriai laikydama pavadi.Ypac kai reikia su zmonemis prasilenkt.Na maza ka.Kas gali garantuot kas surasys tam sunekui i galva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milka-Vanylka: 25 liepos 2016 - 16:03
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 25, 17:01)

Viskas gerai. Pasaugok kelias dienas ir tiek.
O dėl šuns... Tai vadinama atsakomybe. Esi 100 proc. atsakingas už savo šunį. Jei išvedi jį į viešumą, privalai valdyti jį. Jei nesugebi valdyti - reikia to mokytis ir auklėti bei dresuoti šunį. Jei ir tai nepadeda - neturi teisės vest jį ten, kur jis gali būti ginklu aplinkiniams. Ir visiškai nesvarbu, kokio dydžio, veislės ar išvaizdos šunį vediesi. Jei moteriškė negeba valdyti savo šuns - tegul vaikšto ten, kur nėra žmonių. Šuo nekaltas, kad boba durna.
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 25, 17:01)
Na va..mes jau po visko smile.gif
***
o jei as savo suns neislaikysiu doh.gif (...) Moteriske smulki vedzioja savo suni be anstnukio.(...) bet ir vaikai gali isbegt.
Linkime pasveikti. Įvertinsit, kai atpuls begalė rūpesčių. good.gif
***
Būčiau vredna, skambinčiau 112. Yra taisyklės, kurių visi privalo laikytis.

Rajone, kur dabar gyvenu, laaabai daug įvairiausio plauko šunų ir šeimininkų. Labiausiai nervina gerietės bobulkos su palaidu "mano šuniukas geras". doh.gif Taip ir norisi apkandžiot bobulką. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 07 25, 21:04)
Linkime pasveikti.  Įvertinsit, kai atpuls begalė rūpesčių.  good.gif
***
Būčiau vredna, skambinčiau 112. Yra taisyklės, kurių visi privalo laikytis.

Rajone, kur dabar gyvenu, laaabai daug įvairiausio plauko šunų ir šeimininkų. Labiausiai nervina gerietės bobulkos su palaidu "mano šuniukas geras".  doh.gif  Taip ir norisi apkandžiot bobulką.  lotuliukas.gif

Aciu..Nesu vakare suneka i apacia pasysiot urzgia bjaurybe lotuliukas.gif Nieko ryt dar pabusiu gera daugiau negul lipa pats.
Kas del moteriskes...Mano sunekas irgi be ansnukio.Taip,kad 112 gali atsisukt ir man paciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 07 25, 20:04)
Rajone, kur dabar gyvenu, laaabai daug įvairiausio plauko šunų ir šeimininkų. Labiausiai nervina gerietės bobulkos su palaidu "mano šuniukas geras".  doh.gif  Taip ir norisi apkandžiot bobulką.  lotuliukas.gif

Man buvo bajeris prieš kelias dienas. Stoviu lauke ant šaligatvio sankirtos. Eina bobulka. Sustoja ir klausia ar mano šuo neįkas. Aš sakau, kad gi laikau ant pavadėlio ją. (Šuniukas mano nykštukinio pinčerio mišrūnas). Ji sako jo jo, matau, bet vistiek... Paskui praėjo ji ir sako,-aš irgi turiu šuniuką, bet jis geeeras visada šalia, niekur nelaksto. Todėl ji VISADA savo nuostabybę veda į lauką be pavadėlio. Ir klausia, ar aš nepažeidžiu savo Belos. Sakau neleidžiu ten kur žmonės, nes yra kurie bijo. Va ir Jūs sustojot, klausiat. Aaaa nu jo jo jo taip tap blink.gif blink.gif

O šiandien aprėkė boba kažkokia, ar aš vaikų neturiu, kad paskui šunį vaikštau, šuns subinę valau (rinkau š iš pievelės) BLA BLA BLA ant viso rajono..... Aš amo netekau. Nieko nesakiau.... Gal jai su psichika pvz, ar ką....

Ligoniams sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Šeimininkams kantrybės 4u.gif Bus viskas gerai. Tikiu. 4u.gif

Belai po sterilizacijos parą sunkiau buvo. Paskui dzin jai viskas buvo. Bet nesakau, sunku buvo tą parą. Labai jos man buvo gaila. Bet dabar džiaugiuosi rezultatu ir kad viskas praeityje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja*: 27 liepos 2016 - 21:26
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 07 25, 20:58)
Mano sunekas irgi be ansnukio.
Pala, pala... O tai kokio dydžio Tavo šuo?
Kiek pamenu, iki 10 kg šunys gali būti vedžiojami be antsnukio. g.gif

Aš pagalvodavau apie kažką tokio http://static2.vmedi...2290_normal.jpg , nes Lota būtinai radus sušlamš kokį "gardėsį". Bet taip ir neįtaisiau, kai pasikeitė aplinkybės. Dabar vedžioju tiesiog "pastačius akis".

Kai klausia "ar nekanda?", sakau "nekanda, iš karto praryja". Senas, bet gerai veikiantis humoras. biggrin.gif
Atsakyti