Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(klopedija @ 2016 07 28, 00:03)
Pala, pala... O tai kokio dydžio Tavo šuo?
Kiek pamenu, iki 10 kg šunys gali būti vedžiojami be antsnukio. g.gif

Aš pagalvodavau apie kažką tokio http://static2.vmedi...2290_normal.jpg , nes Lota būtinai radus sušlamš kokį "gardėsį". Bet taip ir neįtaisiau, kai pasikeitė aplinkybės. Dabar vedžioju tiesiog "pastačius akis".

Kai klausia "ar nekanda?", sakau "nekanda, iš karto praryja". Senas, bet gerai veikiantis humoras.  biggrin.gif

Na 10 kazkur ir sveria..Bet,o kaip su tokiu ansnukiu vasara? Pro kur liezuvi iskist?Tiesa minetos babulkos su sunimi kaimyne yra mano kolege.Kolege paklause,o kodel suniuj nededat ansnukio.Diedas jai atsove:Pati ansnuki uzsidek ir pavaiksciok. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 07 27, 23:03)
Pala, pala... O tai kokio dydžio Tavo šuo?
Kiek pamenu, iki 10 kg šunys gali būti vedžiojami be antsnukio. g.gif

Kiekvienas miestas turi savo taisyklės.
Be to, jei mano Pepė sveria 12 kg, tai galiu sakyt, kad 9 - kas patikrins? Iš esmės, galiu sakyt ir kad Gralis sveria, 9,5 kg. Įrodyk tu man gatvėj kitaip. Kas pasvers vidury pievos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2016 07 27, 22:22)
O šiandien aprėkė boba kažkokia,  ar aš  vaikų neturiu,  kad paskui šunį vaikštau,  šuns subinę valau (rinkau š iš pievelės) BLA BLA BLA ant viso rajono..... Aš amo netekau. Nieko nesakiau.... Gal jai su psichika pvz,  ar ką....

Nufilmuociau telefonu, ir pasakyciau, kad kvieciu policija uz viesosios tvarkos pazeidima ir necenzuriniu zodziu vartojima. Rimtai. Man jau irgi iki kaklo gana tokio tipo psichiniu. Mane apsauke renkant, kad nevedziociau cia, ir nevaidinciau pavyzdingos, nes renku tik todel, kad zmones mato, o kai nemato, tai garantuotai nerenku. bicycle.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 liepos 2016 - 08:34
O mes kaimely ilsėjomės po puikių krikštynų smile.gif
user posted image

user posted image

Šita nuotrauka man labai patinka. Itin rimtas pokalbis apie tai, kas yra kieno smile.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Meta ziauriai sertis pradejo. Visur po namus jos plaukai tiesiog kuokstais unsure.gif Veterinare dave vitaminu, bet sake, kad poveikis mazdaug tik po menesio. Kazi nuo ko cia taip, niekada taip nesisere. Raset apie lasisu taukus ar pan. Jie padeda nuo slinkimo ar tik, kad kailis zvilgetu. Gal dar kokiu patarimu turit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2016 08 03, 18:52)
Sveikos. Meta ziauriai sertis pradejo. Visur po namus jos plaukai tiesiog kuokstais    unsure.gif      Veterinare dave vitaminu, bet sake, kad poveikis mazdaug tik po menesio. Kazi nuo ko cia taip, niekada taip nesisere. Raset apie lasisu taukus ar pan. Jie padeda nuo slinkimo ar tik, kad kailis zvilgetu. Gal dar kokiu patarimu turit.    ax.gif

Iššukuot su furminatorium. Gal kailis keičiasi.
Aš jokių papildų neduodu. Ir taip blizga. Aišku, kai kailis keičiasi, tai abu būna tokie nušiurę, netolygios spalvos, blankūs. Bet normalu - senas plaukas nežvilga ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 08 03, 17:55)
Iššukuot su furminatorium.


kas cia do zveris g.gif biggrin.gif turmi tik sukas suniskas. As galvojau, kad seriasi gyvunai pavasari blush2.gif Jai 1,3 m ir dar taip nesisere. O kas kiek laiko seriasi sunys g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2016 08 03, 19:23)
kas cia do zveris    g.gif  biggrin.gif 
***
As galvojau, kad seriasi gyvunai pavasari 
Reikia pagooglint biggrin.gif https://www.google.l...TtMDusQ_AUIBigB
***
Paprastai sezoniškai, kai keičiasi oro temperatūra. Vieni daugiau, kiti mažiau; vieni beveik nesišeria, kiti šeriasi nuolat.

Vitaminų poveikis pasirodys maždaug tada, kai natūraliai šuo pakeis kailiuką. hihihi.gif Taigi, veterinaro rekomendacijos čia komercinio pobūdžio.

Kitas atvejis - šuo plinka dėl kokių nors ligų, sutrikimų ir pan. Tada vitaminai + gydymas gali būti veiksmingi.
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2016 08 03, 18:52)
Sveikos. Meta ziauriai sertis pradejo. Visur po namus jos plaukai tiesiog kuokstais    unsure.gif      Veterinare dave vitaminu, bet sake, kad poveikis mazdaug tik po menesio. Kazi nuo ko cia taip, niekada taip nesisere. Raset apie lasisu taukus ar pan. Jie padeda nuo slinkimo ar tik, kad kailis zvilgetu. Gal dar kokiu patarimu turit.    ax.gif

Karta i savaite zalias kiausinis ir mieliu tabletes. Iherb buna.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 08 03, 19:35)
Vitaminų poveikis pasirodys maždaug tada, kai natūraliai šuo pakeis kailiuką.
Kitas atvejis - šuo plinka dėl kokių nors ligų, sutrikimų ir pan.


Išdūrė tskant kaip seną mergą su trečiu vaiku doh.gif biggrin.gif
Mums irgi buvo įtarimai dėl ligų. Kažkaip vyras sau įsikalbėjo, kad erkių pas ją yra prilindą. Nuvežėm pas veterinarą, apžiūrėjo, kraujo tyrimus padarė, viskas normoj.

QUOTE(linamog @ 2016 08 03, 22:27)
Karta i savaite zalias kiausinis ir mieliu tabletes. Iherb buna.

ačiū 4u.gif kartą liko žalias kiaušinis išplaktas, sudaviau, po to kažkaip pabijojau, nežinojau ar gerai g.gif

Nu bet vakar buvo bajeris. Išėjom vakare pasivaikščiot su Mėta, šuniukų daug, ji labai nori žaist su jais. Na ir išsinėrė iš pavadžio. Puolė paskui visus bėgiot, žmonės ją gaudyt. Kuo daugiau gaudo, tuo greičiau ji bėgioja, ratais duodasi rolleyes.gif Oi, vaizdelis buvo klasiškas biggrin.gif PO to vieni šunį savo paliedo, kai su juo užsižaidė, pagavau. Kažkaip net gėda pasidarė, kad šeimininko neklauso blush2.gif Nu bet yr kaip yr, nedresuota, nemokinta. Nors savam kieme būna, kad paleidžiu, o kai pašaukiu atbėga.
Atsakyti
Vakar su suneku nuejom apie 9km.Turejo pavrgt..,bet kur tau..Tai kiek jis turi nueit,kad pavargtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 08 04, 08:49)
Vakar su suneku nuejom apie 9km.Turejo pavrgt..,bet kur tau..Tai kiek jis turi nueit,kad pavargtu lotuliukas.gif

Ne nueiti kilometrai vargina šunį smile.gif vaikščiojimo metu kartokit komandas - sėdėt, gulėt, būk, greta (tobula, jei su akių kontaktu), pas mane ir kitas. Prasieikit pirmyn-atgal greta su akių kontaktu. Greitesniu tempu, lėtesniu, lengvai bėgant su šuns iškelta į jus galva. Kamuoliuką pamėtykit, kad šuo atneštų. Nereikės nė pusės tiek atstumo smile.gif
Atsakyti