Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Sveikos visos. Seniai jau cia lankiausi. Aktyviausia buvau Bocian I-oje temoje, kai dariausi IUI Bocian, o veliau ir IVF. 

Dabar skaitau visu patirtis ir net siurpuliukai begioja per kuna. Zinau ka reiskia buti siame procese. Dabar auginu 8 men.sveika grazu berniuka, kuris musa visus augimo rekordus :) Svajones tikrai pildosi... linkiu jums stiprybes ir pirmyn pirmyn tiktai pirmyn ;) Bukit  :nestuke  

TURIU ATLIKUSIA VIENA GONAPEPTYL AMPUOLE, galioja iki 2018 04. Visa laika laikytas saldytuve, gal kam prireiks, kreipkites padovanosiu. Turiu ir dar visokiu likusiu vaistuku nuo IVF, daug tableciu :) Rasykit, dovanosiu jei kam reiks. 

Labai smagu skaityti tokias zinutes, kad svajones issipildo :) Taip, sitas procesas labai daug streso sukelia... 

Labai noriu, kad ir mano svajone issipildytu :) 

Dar nezinau, kokius vaistus man paskirs PL, bet, jeigu kas, tada rasysiu Jums :) Aisku, jeigu dar turesite juos.

Atsakyti

Du kartus dariau ivf Bociane, tačiau skatinimui skirdavo kitokius vaistus, na bet gal Jums bus kitas atvejis  :)​ 

Atsakyti

Sveikos, gal kam reikia crinoe, parduodu

Atsakyti

Aguonyte, labai laukiu ziniu kaip jums sekasi. Nes musu patirtis labai panasi ir kazkodel pas Mrugacz mums nesiseka... Taip pat galvojam pakeisti gyydytoja, todel labai idomu kaip jums sekasi?

Atsakyti

As irgi vis pagalvoju apie Aguonyte, kaip jai sekasi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blomberge: 24 sausio 2018 - 13:52

Pamenu tave erute85 :4u: smagu, kad uzsukai :victory2:

Sveikos visos. Seniai jau cia lankiausi. Aktyviausia buvau Bocian I-oje temoje, kai dariausi IUI Bocian, o veliau ir IVF. 

Dabar skaitau visu patirtis ir net siurpuliukai begioja per kuna. Zinau ka reiskia buti siame procese. Dabar auginu 8 men.sveika grazu berniuka, kuris musa visus augimo rekordus :) Svajones tikrai pildosi... linkiu jums stiprybes ir pirmyn pirmyn tiktai pirmyn ;) Bukit  :nestuke  

TURIU ATLIKUSIA VIENA GONAPEPTYL AMPUOLE, galioja iki 2018 04. Visa laika laikytas saldytuve, gal kam prireiks, kreipkites padovanosiu. Turiu ir dar visokiu likusiu vaistuku nuo IVF, daug tableciu :) Rasykit, dovanosiu jei kam reiks. 

 


 

Atsakyti

Labas, mergaitės, šį kartą procedūrą dariau pas Grygoruką, tai buvo 3 IVF ir panašu, kad vėl nesėkmingas... Šiandien yra 9 DPĮ o testas neigiamas... Na dar vilties neprarandu, galvoju rytoj nuvažiuoti kraujo tyrimą pasidaryt, bet nemoku Jum papasakot, kokia šiandien buvo nuotaika, kai pasidariau testą, atrodo, kad žemė iš po kojų slysta... Labai tikėjau, kad šis kartas bus sėkmingas, nes pas mane problemos nėra, kiek darytų tyrymų, viskas super, o kodėl nekimba, nežinia  :cry2:  Nežinau ko griebtis, gal padaryt pertrauką, gal keisti kliniką  :frusty:  o gal tiesiog nelemta turėti vaikelį

Atsakyti

Beje, šį kartą išpunktvo 15 kiaušialąsčių, apvaisino 3, įsodino du o trečias neišgyveno, todėl nebuvo nei ką užšąldyt, tai irgi nesuprantu, kodėl tiek mažai apvaisina.. Praitą kartą išpunktavo 29, bet irgi apvaisino tik 3  :unsure:​ 

Atsakyti

Aguonyte, labai puikiai suprantu tavo savijauta ir labai noreciau paguosti, bet gal dar per anksti guost? Tiesa sakant, man jau po 3 IVF pasake, kad prasteja kiausialasciu kokybe... Bandau speti, kad taip vyksta del per dazno skatinimo ir vaistu... As taip pat uzaugindavau nemazai kiausialasciu, bet po pukcijos jau iskart zliumbt noredavau... Todel dabar darau siokia tokia pertrauka ir vis tiek bandysim dar... Viltis mirsta paskutine... Jei esat pakankamai jauna ir nera ypatingai kur skubet, tiesiog reiketu padaryt pertrauka, nors tikrai neisivaizduoju del ko tiksliai taip viskas pablogejo... Apkabinu ir linkiu, kad dar sis testukas butu apgavikas...

Atsakyti

Šiandieną pasidariau kraujo tyrimą ir nieko...Nemoku net papasakot, šis kartas visiškai emociškai palaužė  :cry2:  Vyras skambino Grygorukui, jis sakė kai atsigausim, atvažiuoti pasikalbėti, jis ir pats šiek tiek nustebęs, na bet yra kaip yra. Nemanau, kad grįšim į Lenkiją, bet kokią šalį rinktis - nežinau.

Dabar tikrai bus pertrauka. Man 27, skubėti nėra kur, nors ir labai jau to vaikelio norėjosi...

Atsakyti

Parduodu crinone, rasykit i a.z.

Atsakyti
Parduodu turkišką progesteroną.
4 vnt. galioja iki 2018.05, 3 galioja iki 2018.03.


Vilnius,
I AZ 4u.gif
Atsakyti