Įkraunama...
Įkraunama...

BOCIAN klinika Lenkijoje

Sveikos merginos :) gal kuri turite parduoti utrogestano? parašykit į a.ž., nes temutės neseku  :4u:​  ačiū :)

Atsakyti
Merginos, labai reikia leidžiamo progesterono, gal kas turėtų parduoti? Vilnius. Parašykite man prašau asm. žinute 4u.gif
Atsakyti

Merginos gal kas turit parduoti Clexane 0,2 Vilniuje ar Kaune nesvarbu.Pirkčiau.

Atsakyti

Laba diena

perpirkciau Prolutex, gal kas turit?

Lauksiu a.z.

Atsakyti

Laba diena

perpirkciau Prolutex, gal kas turit?

Lauksiu a.z.

Ar kito leidziamo progesterono.

Atsakyti

Sveika, vaje kaip smagu girdeti, apie tavo sekmę, prieš jau beveik 2 metus ėjom šį kelią greta :)  Maniškei jau 1 metai ir 4 mėnesiai... Pradedu galvoti apie kelio kartojimą :) 

Atsakyti

Mano merginoms jau pusė metukų, gruodį planuojame pramoginę kelionę į Belstogę,... 

Sveika, kaip smagu girdeti kad viskas baigėsi sėkmingai, prieš beveik 2 metus ėjom šį kelią beveik vienu metu.... Maniškei jau 1metas ir 4 mėnesiai... Planuoju vėl pradėti šį kelią pakartotinai apie gegužės mėnesį....

Atsakyti

Taip, ir aš prisimenu. Mano dvynukėms birželį metukai 😌kaip greitai pralėkė laikas. Džiaugiuos, kad vienu kartu turiu 2, nes nežinau ar morališkai dar norėčiau viską kartoti..😏 kaip kitoms sekasi?

Sveika, kaip smagu girdeti kad viskas baigėsi sėkmingai, prieš beveik 2 metus ėjom šį kelią beveik vienu metu.... Maniškei jau 1metas ir 4 mėnesiai... Planuoju vėl pradėti šį kelią pakartotinai apie gegužės mėnesį....

Atsakyti

Labas vakaras, turiu likusių papildų. Jei kam reikia, rašykite į a.ž.

1. FertilAid for women 25 eurai (galioja iki 2018-06) + 38 kapsulės likusios iš kitos pakuotės,

2. FertilAid for men 40eurų (galioja iki 2018-09)

3. CountBoost for men 27 eurai (galioja iki 2018-08)

4. MotilityBoost for men 25 eurai (galioja iki 2018-07)

Atsakyti

Sveikos merginos,gal kas susidure su uzsaldytu embrionu atsisakymu? Musu istorija tokia,darem 2 IFV. Nesekmingai. Taciau po antrojo bandymo iskart pastojau naturaliai(nors bedos ne manyje buvo).kaip zinia mokestis uz pirmus uzsaldymo metus jau ieina i kaina (jei nieko nemaisau).kai parasiau,kad atsisakom nuo embrionu,man klinika raso kad turiu atvykti i klinika pasirasyti atsisakymo dokumentus.paaiskinau kad gyvenam Lt ir turim krutimi maitinama kudiki,tad negalim atvykti,gal galima dokumentus susitvarkyt per email.i ka man atsake,kad tada mokekite uz saugojima... gal kas yra susidure su tokia situacija ir zino ar tikrai yra tik toks kelias? Nei moketi,nei vaziuoti negalim....

Atsakyti

Bocian berods duoda sutartį po IVF - gal joje paskaitykite, kaip elgiamasi tokiais atvėjais

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Išsiparduodu vaistus
Progestan 50, 7dėžutės
Crinone , 6dėžutės
Climara 3,8 6dėžutės (pleistrai, dėžutėje 4vnt.)
Clexane 0,4 5 švirkštai
Fraxiparine 0,3 8 švirkštai (pirktas LT)
Visi vaistukai turkiški. Siunčiu

Forumo neskaitau, rašykit i.rupaine@gmail.com
Atsakyti