Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labas 4u.gif 62,00 biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos... ateinu.... unsure.gif dar ne isbraukta? ax.gif
Kazkaip visai mane rutina paveike... tuoj kaip skaitysiu puslapius atgal tai turesiu ka veikti.
107.6
Atsakyti
103,2. Nepamenu, bet lygtais mažas minusiukas. Volsebnica kol kas nepasivijo biggrin.gif
Mažule, dalį žemės pardaviau, tad truputį save pradžiuginau. Norėjau ir daugiau parduoti, bet pasirodo, kad dabar norint be 15 proc. valstybės naudai reikia nuo palikimo gavimo sulaukti 10 metų. Man liko pusantrų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 12 spalio 2016 - 20:06
Labas vakaras ax.gif

Mažokai rodausi čia.. Kažkaip laiko paroj trūksta. Nuvežu vaikus į darželį, grįžtu namo ir sėdu mokytis, taip ir praeina diena. Va, su MB tik iš protų mūšio grįžom, ryt visai dienai į konferenciją.

Reiktų pasisvert, bet veidrodyje vaizdas patinka, tai gal nelipsiu ant svarstyklių, kad nesusinervinčiau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas! Atsiprašau vėluoju, 72 kg.
Kažkaip praeitą sav išvis pamiršau priduot, nors svėriausi. Kaltas ruduo biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

visos gėlės ir medaliai šiandien priklauso braske09 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Ruduo, atsikeliau.... ir taip noriu atgal i lova biggrin.gif bet jau beweik savaitgalis mirksiukas.gif

As jau esu pradejus lankyti aerobika, bet taip neuztenka laiko paroj kaip Desprit minejo, kad as nespeju. Kai persikraustem gyventi atskirai, ziauriai padaugejo namu ruosos.... vos speju..

Nu ka einu zadint vaika i mokykla- rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas su kava smile.gif kas kartu? ax.gif

Volsebnica, įsivažiuosi į ritmą ir viską spėsi mirksiukas.gif

Į tų per trumpų dienų temą: vakar vakare facebook'as išmetė priminimą, kad 11 metų, kaip mes kartu. Iki šiol nebuvo nei vienos sukakties, kad negaučiau gėlių, o šįkart pamiršom. Abu. biggrin.gif

O kaip jūs gyvenat? Papasakokit..

Braske, kaip Tu laikaisi, kaip nugara?

Wicked, kitą savaitgalį į koncertą, taip? ax.gif

Gabi, prisiminiau, klausei dėl vandens. Man nesigeria, šalta, nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 10 14, 08:47)
Wicked, kitą savaitgalį į koncertą, taip?  ax.gif

o taip bigsmile.gif ir laukiu, ir ne... ateis - praeis ir vėl neaišku, kada pamatysiu unsure.gif


labas rytas 4u.gif

aš dar lovoj... išleidau didžiuosius, mažieji miega... tinginiauju...
Atsakyti
Labas. ačiū už madalius assa.gif biggrin.gif

nugara atrodo geriau, rytoj planuojam į Anykčius važiuot visa šeimyna, palaukysiu, pasimasažuosiu, gal dar pagarės rolleyes.gif
Atsakyti
As maniau jus cia snekates dienos metu bent... unsure.gif o cia tokia tyla... blink.gif

Pietums cepelinai+ saltibarsciai
Vakare aerobika ax.gif

Ir pagaliau savaitgalis mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Atsikeliau... prikeliau vaikams baltu blynu su braskem... wub.gif

Pietums darzoviu sriubyte...
Guliu lovoje... bandau nusiteikti namu ruosai...

Kai ijunge sildyma ziauriai namie karsta... bet gerai... bigsmile.gif

Lauke per langa visai nieko oras... gal verta dar kazkur nuvaziuoti sian:)
Atsakyti