Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

4u.gif sveikos

+500gr....

Valgau.....kaip tik banana nakti....
Atsakyti

Priedas  Screen Shot 2016-10-20 at 11.25.10 AM.png   91,49KB   0 Parsiųsta kartų

 

Rasma, šiandien apdovanojimų pakyla Tau ir tik Tau vienai :4u:

Atsakyti

Laba diena,

keistas man naujas forumas - kažkoks nejaukus...........

Atsakyti

keistas man naujas forumas - kažkoks nejaukus...........

čia beta versija - testavimo stadijoje...

Atsakyti
Labas, aš naujojoj temoj nerandu Favorites temų, kur jų ieškot? unsure.gif

bet kaip trūksta paskutiniu metu mūsų temoj aktyvumo, motyvacijos ir t.. rolleyes.gif
Atsakyti

aš naujojoj temoj nerandu Favorites temų, kur jų ieškot? unsure.gif

man atrodo, jog Favorites iš senos versijos dar nėra perkeltos į naująją...

taigi aiškinu - kaip maldą jau išmokus :D

temos pradžioje spaudi širdutę, kad sekti temą, tada eini į savo profilį (dešinės pusės viršuje), renkiesi Mano sekamas turinys, atidarys naują langą... prie temų bus rodyklė, nukreipta žemyn, spaudi ant jos, išskleis pasirinkimus... jei temoje bus naujų žinučių, bus pasirinkimas, ar Skaityti pirmą neperskaitytą žinutę, ar skaityti paskutinę žinutę... šitu keliu eisi visada, jei norėsi skaityti nuo ten, kur baigei...

nes kitas variantas yra eiti forumo pradžioje, Sekami toks variantas yra, prie Naujausi, tačiau ten mes į pirmą temos žinutę, ieškotis, kur baigei skaityti, teks pačiai... todėl patogiau eiti per savo profilį...

Atsakyti
Labas..
O as galvoju kas cia su forumu, kodel versija kazkokia kitoka... jau galvojau grybauja telefonas...
Nepatogus... buvo geriau ax.gif

Man irgi nera motyvacijos, bet nuo pirmadienio laikysiuos dietos specialios... bent jau taip sau pasizadejau... ten gal ne wisai dieta bet... kazkada taip neblogai numeciau.. nes vel nera motyvacijos, valgau, svoris auga blink.gif reikia kazka daryti!
Atsakyti

ačiū Tau už pagalbą  :)

Atsakyti
Labas rytas mergaitės 4u.gif
kadangi laimėjo žalieji, tai manau ir mes greitai čia visos tikslų pasieksime, nes tik daržoves valgysime ir sveikuolėmis tapsime bigsmile.gif
O šiaip tai bijau ant svarstyklių net stoti......labai netvarkingai maitinuosi unsure.gif
Atsakyti

laba, merginos :4u:

Mazule, dar nepamiršk žemės ūkio darbų - kuo puikiausiai sportą atstos :D

d'esprit, kaip koncertas? :rolleyes:

aš tai dar šeštadienio nuotaikomis gyvenu - kelionė į Rygą praėjo kuo puikiausiai... kelionė neprailgo, nežiūrint sunkesnių vairavimo sąlygų atgal namo... bet kompanija puiki susirinko, koncertas tai iš viso toks, kad dar ir šiandien tebegyvenu tomis emocijomis... Placebo dievai, ne kitaip... dvi valandas atvarė... du bisai... nu nepakartojama, tokia jėga :wub: 

Atsakyti

Labas rytas mergaitės 4u.gif
kadangi laimėjo žalieji, tai manau ir mes greitai čia visos tikslų pasieksime, nes tik daržoves valgysime ir sveikuolėmis tapsime bigsmile.gif
O šiaip tai bijau ant svarstyklių net stoti......labai netvarkingai maitinuosi unsure.gif

 

Juokas pro ašaras..  :)

 

d'esprit, kaip koncertas? :rolleyes:

 

aš tai dar šeštadienio nuotaikomis gyvenu - kelionė į Rygą praėjo kuo puikiausiai... kelionė neprailgo, nežiūrint sunkesnių vairavimo sąlygų atgal namo... bet kompanija puiki susirinko, koncertas tai iš viso toks, kad dar ir šiandien tebegyvenu tomis emocijomis... Placebo dievai, ne kitaip... dvi valandas atvarė... du bisai... nu nepakartojama, tokia jėga :wub:

 

Labai labai  :wub:  Tik sunkokai klausėsi, nes praktiškai visą laiką dainavo užsimerkęs/nueildęs galvą, o kadangi aš koncertuose renkuosi tas vietas, kur dažniausiai galima pagaut žvilgsnį, tai šįkart labai to trūko  :(

 

Smagu skaityt Tavo įspūdžius  :bigsmile:

Atsakyti

Labai labai  :wub:  Tik sunkokai klausėsi, nes praktiškai visą laiką dainavo užsimerkęs/nueildęs galvą, o kadangi aš koncertuose renkuosi tas vietas, kur dažniausiai galima pagaut žvilgsnį, tai šįkart labai to trūko  :(

Smagu skaityt Tavo įspūdžius  :bigsmile:

koncerte reikia visada stoti prie garsistų :P

geriausias garsas...

aš tai jo... laiminga iki neįmanomo... parsipučiau naujausią jų albumą, ten surinktos dainos iš įvairių albumų, nes koncertas jubiliejinis... tai ten praktiškai vos ne iš eilės dainos kaip koncerte, tai svaigstu... ir nenoriu, kad ta euforija praeitų :hihihi:

Atsakyti