Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(Mockava @ 2016 07 15, 15:20)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif aha, ypač kai nuo jos palaidinę norėjo nuplėšt bigsmile.gif

gal matosi, kad papus liete ar ka lotuliukas.gif juokauju as cia biggrin.gif

mane erzina tevukas Ferihos, nu jau toks senamadiskas iki begalybes, bet ji dar kentet galiu, o va ta islepinta pakvaisele dziumandzi ar kaip ten ji biggrin.gif jau taip nepernesu jos, kad doh.gif

Ir Hazal man cia tokia pakenciama visai, tiek nepernesiau jos UM, kad maniau, negalesiu ziuret sito serialo, bet cia kazkaip tinka ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2016 07 17, 01:42)
o va ta islepinta pakvaisele dziumandzi ar kaip ten ji biggrin.gif jau taip nepernesu jos, kad  doh.gif

Ir Hazal man cia tokia pakenciama visai, tiek nepernesiau jos UM, kad maniau, negalesiu ziuret sito serialo, bet cia kazkaip tinka ji smile.gif

Džansu biggrin.gif Išties bjauri mergiotė.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Kol kas ji labai gerai atrodo. Ji man šiame seriale net graži, nors UM atrodė ir negraži, ir apskritai labai antipatiška.
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2016 07 17, 01:42)
Ir Hazal man cia tokia pakenciama visai, tiek nepernesiau jos UM, kad maniau, negalesiu ziuret sito serialo, bet cia kazkaip tinka ji smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man Džansu pamotė labai simpatiška moteris smile.gif
Ji dar vieną dukrą turi nuo kito vyro, taip? Mažai ją rodo, tai nelabai išeina suprast.
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 17, 16:35)
Man Džansu pamotė labai simpatiška moteris  smile.gif
Ji dar vieną dukrą turi nuo kito vyro, taip? Mažai ją rodo, tai nelabai išeina suprast.

Taip,Pelin ne Chalduno dukra 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, tradicijos tradicijom, bet tas tėvas jau nenormaliai ten. Vajė, dukra su draugu apsikabino - tragedija unsure.gif Reikia tekint. Už beveik nepažįstamo. Ir dar kažkokio lopo blush2.gif Jau toks jis man - tie ūsiukai, tas tc tc tc, kai besibučiuojančią porą pamatė...tik plaukų sulaižytų trūksta ax.gif
O tas tėvas tegu pats ir šiaušia į tą kaimą, kad taip nori.

Aš vis galvoju... Keista, kad jie ten visko internetu neatseka. Prieš kiek metų serialas filmuotas? Pvz, galvoja, kad Ferihos tėčiui viešbutis priklauso. Pasigooglini, kas viešbučio savininkas, ten jie visi tokia grietinėlė , tai turėtų būt ir informacijos internete apie jo šeimos narius...
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 18, 17:30)
Nežinau, tradicijos tradicijom, bet tas tėvas jau nenormaliai ten. Vajė, dukra su draugu apsikabino - tragedija  unsure.gif  Reikia tekint. Už beveik nepažįstamo. Ir dar kažkokio lopo  blush2.gif  Jau toks jis man - tie ūsiukai, tas tc tc tc, kai besibučiuojančią porą pamatė...tik plaukų sulaižytų trūksta  ax.gif
O tas tėvas tegu pats ir šiaušia į tą kaimą, kad taip nori.

Aš vis galvoju... Keista, kad jie ten visko internetu neatseka. Prieš kiek metų serialas filmuotas? Pvz, galvoja, kad Ferihos tėčiui viešbutis priklauso. Pasigooglini, kas viešbučio savininkas, ten jie visi tokia grietinėlė  , tai turėtų būt ir informacijos internete apie jo šeimos narius...

2011 kurtas filmas,jei nepastebejot tai Feriha beveik tyli,jie patys darosi isvadas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 18 liepos 2016 - 16:48
QUOTE(lauravala @ 2016 07 18, 16:42)
2011 kurtas filmas,jei nepastebejot tai Feriha beveik tyli,jie patys darosi isvadas  4u.gif

Pastebėjau. Bet vistiek tas savo išvadas pasitkrint gi gali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 07 18, 17:47)
Pastebėjau. Bet vistiek tas savo išvadas pasitkrint gi gali  ax.gif

Nzn gal pasitiki labai,su Emiru viskas ok,bet kaip Chande neuzuode ir nepakapste tai nzn nzn biggrin.gif
Atsakyti
Kvaiša ta Feriha doh.gif Kai nusprendė ją tekint, gaila buvo, bet dabar nebe. Pati kalta, absoliučiai nieko nesako, pernelyg nesipriešina? Ar ji ten visai balso teisės neturi?
Ją kviečia tas Halilis susitikt - eina, kviečia žiedų rinktis - sutinka, tėvui rankas bučiuoja, pusseserė klausia, ar myli jį - atsako, kad labai myli. Mes tai suprantam, kad čia apie kitą, o pusseserei net tokių minčių nekyla...
Ps: Bet jau kokios tragiškos jų šventinės šukuosenos ir makiažai biggrin.gif
Atsakyti
mane taip pat nervina Ferihos tipažas... na, kiek galima taip žmogų maustyti??? Vaikinas iš proto kraustosi ieškodamas priežasčių ką padarė ne taip.. .vis save kaltina ir vis tikisi ją susigrąžinti... negaliu ramiai žiūrėti... Galėtų ji jau prabilti, tiesiog išrėkti, kad ji ne ta kuo jis ją laiko, kad ištekės ir pan, nes vis tiek NETURI KĄ PRARASTI. Jis iškart atšoks, nereiks jo kankinti. Dabar žiūrėt į tai, kaip jis vis save kaltina nežinodamas, kad dauguma jų tarpusavio santykių problemų net ne nuo jo priklauso. Ta Feriha absoliuti savanaudė. Suprantu jos situaciją, bet suprasti jos kuriamos melagingos aplinkos nebepajėgiu nei pateisini nei suvokti... juk tarp žmonių gyvena... anksčiau ar vėliau vis tiek viskas paaiškės. Ir progų pasakyt buvo tiek daug... kad ir lifte, kad ir dabar prie staliuko... ji vis praleidžia savo šansus viską ištaisyti.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2016 07 21, 15:35)
Jis iškart atšoks, nereiks jo kankinti.

. Ir progų pasakyt buvo tiek daug... kad ir lifte, kad ir dabar prie staliuko... ji vis praleidžia savo šansus viską ištaisyti.

Aha ir ziuretumem gal tada i Ferihos ir Halilio meile? lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif bet gi cia filmas cool.gif
Atsakyti