Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(lauravala @ 2016 07 21, 17:56)
Aha ir ziuretumem gal tada i Ferihos ir Halilio meile? lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif  bet gi cia filmas  cool.gif


Nea...:-) Žiūrėčiau į Emirą, nes jis vienintelis, kuris kaip magnetas traukia žiūrėt šį filmą :-) Aktorius nerealus, vaidina natūraliai ir visada žavus :-)
Būtų buvę įdomu, jei Halilis, kaip personažas, prilygtų Emirui... bet, deja, taip nėra ir jokios žavios konkurencijos nė su žiburiu nematyt:-)
Atsakyti
O man Korajus patinka, man jis eilinis žmogiukas, toks žemiškas. Žinoma jis bent kol kas balansą tarp visų išlaiko, bet tikiuosi, kad jis su Hande kažkokios įtampos priduos.... Nes su pagrindiniais personažais kažkaip ir viskas aišku, tikriausiai pyksis, skirsis, taikysis...Halilis išvis kažkoks paplaukęs, man jis per daug tikintis parodytas, o tokiais aš laaaabai nepasitikiu... Pagrindiniai herojai galų gale arba laimingai gyvens, arba abu, o greičiausiai vienas kuris žus... Nelabai ką naujo gali sugalvoti gi,,,O štai su antraplaniais gal kažkas kitaip bus?
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2016 07 21, 19:56)
Būtų buvę įdomu, jei Halilis, kaip personažas, prilygtų Emirui... bet, deja, taip nėra ir jokios žavios konkurencijos nė su žiburiu nematyt:-)

Tai todel,toks ir parinktas aktorius mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mockava @ 2016 07 21, 20:14)
O man Korajus patinka, man jis  eilinis žmogiukas, toks žemiškas. Žinoma jis bent kol kas balansą tarp visų išlaiko, bet tikiuosi, kad jis su Hande kažkokios įtampos priduos....

Man Korajus,kaip draugas labai super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš šiandien taip pat bambėjau, kad jau laikas Ferihai pasakyti teisybę. Emiras ją mylėtų nei ir žinodamas, kad yra neturtinga. Įtariu, kad pati Feriha niekada teisybės nepasakys ir viskas paaiškės netyčia arba kas nors kitas "išryškins" Ferihą.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 07 21, 12:52)
Aš šiandien taip pat bambėjau, kad jau laikas Ferihai pasakyti teisybę. Emiras ją mylėtų nei ir žinodamas, kad yra neturtinga. Įtariu, kad pati Feriha niekada teisybės nepasakys ir viskas paaiškės netyčia arba kas nors kitas "išryškins" Ferihą.

Būtų "šok šok šok" jei kitaip būtų, na bet mačiusios tikriausiai kvatoja...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2016 07 21, 21:06)
Būtų "šok šok šok" jei kitaip būtų, na bet mačiusios tikriausiai kvatoja...

Tikrai ne,man idomu paskaityt jusu pamastymus 4u.gif
Atsakyti
na ir aš pradėjau žiūrėti džian badžian ( kaip sako vyras ☺ )
senai nebežiūrėjau, nes lb įtraukia ir laiko daug prarandi...
labiausiai nemėgstu Džansų ir jos isterijos, pageidavimų ir šiaip lb negraži aktorė...manau ji sieks Emiro bet kokia kaina...ir pasieks kažko įtariu sad.gif va jos pamotė man lb simpatiška...
Feriha - pelytė tokia pilka...batai baisūs visada biggrin.gif
Emiras-simpatiškas, jo tėvas lb į muzikantą Meladzę užneša...Karadajus tox neblogas veikėjas, patinka jo vaidmuo...
Niekaip nesuprantu kokį vaidmenį čia atlieka Ferihos ta draugė, įtariu bus su ja reikalų, kaip ten baigėsi jos nėštumo istorija?
Motina Ferihos-lb nelaiminga moteris...gaila, kad dėl pykčio taip pasielgė su dukra, juk Stambule ne kaime gyvena. Tėvas ir susenęs, nusenusiomis pažiūromis, brolis-tox stumk trauk...
o jau sužadėtinis biggrin.gif kai rublį gavęs laksto su ta šypsenike, ot vaidina mėmę gerai...
žodžiu pasišnekėjau su savimi garsiai, lb įdomu skaityti ir jūsų mintis... wink.gif ot prirašiau...ikiux
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 22 liepos 2016 - 14:44
QUOTE(xiuke @ 2016 07 22, 15:43)
na ir aš pradėjau žiūrėti džian badžian ( kaip sako vyras ☺ )
senai nebežiūrėjau, nes lb įtraukia ir laiko daug prarandi...
labiausiai nemėgstu Džansų ir jos isterijos, pageidavimų ir šiaip lb negraži aktorė...manau ji sieks Emiro bet kokia kaina...ir pasieks kažko įtariu sad.gif va jos pamotė man lb simpatiška...
Feriha - pelytė tokia pilka...batai baisūs visada biggrin.gif
Emiras-simpatiškas, jo tėvas lb į muzikantą Meladzę užneša...Karadajus tox neblogas veikėjas, patinka jo vaidmuo...
Niekaip nesuprantu kokį vaidmenį čia atlieka Ferihos ta draugė, įtariu bus su ja reikalų, kaip ten baigėsi jos nėštumo istorija?
Motina Ferihos-lb nelaiminga moteris...gaila, kad dėl pykčio taip pasielgė su dukra, juk Stambule ne kaime gyvena. Tėvas ir susenęs, nusenusiomis pažiūromis, brolis-tox stumk trauk...
o jau sužadėtinis biggrin.gif kai rublį gavęs laksto su ta šypsenike, ot vaidina mėmę gerai...
žodžiu pasišnekėjau su savimi garsiai, lb įdomu skaityti ir jūsų mintis... wink.gif ot prirašiau...ikiux

Del Dzansu pritariu labai drinks_cheers.gif
Feriha- man labai tragiskiai aprengia,ir visa filma taip doh.gif o siaip tai ji man simpatiska,veliau biski labiau pagrazes,man jos akys grazios,dar nuo UM uztrigusios,tik ,kad jos ten as nevirskinau,o cia atvirksciai ax.gif
Emiras- wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif
Korajus-superinis zmogiukas,nu ,bet jo eisena doh.gif doh.gif doh.gif perlinkes kazkoks biggrin.gif.Vat Chandes nevirskinu,ji man tokia gryna ziurkike blush2.gif
Zehra,man kaip motina ir moteris labai patinka.O ta Ferihos drauge,pasidare aborta 4u.gif
Atsakyti
man su vardais dar sunkoka biggrin.gif
bet ta vilioklė tai turbūt broliuką suvystys? ta iš gretimos parduotuvės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2016 07 22, 20:35)
man su vardais dar sunkoka biggrin.gif
bet ta vilioklė tai turbūt broliuką suvystys? ta iš gretimos parduotuvės biggrin.gif

Oi!Ji tai pagerinta bus lotuliukas.gif Sanem ji vardu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 22 liepos 2016 - 20:19
Užsikabinau ant šio serialo, pirmas turku kurį žiuriu, bet labai patinka thumbup.gif
Mano vyras jau ta filmo melodija nuniuoja istrigo ji jam, nors jis serialo kartu nežiūri biggrin.gif

Skaičiau xiuke posta ir balsu juokiausi ypač apie Ferihos batus... lotuliukas.gif bet apskritai ji mane jau nervinti pradeda, tokia tyli visada, tai pasakytu tiesa ir viskas... doh.gif

Ferihos mama tokia super pradžioje buvo kol nesutiko ištekinti dukros, bet vistiek ji man patinka, o tetis tai...labai jau tradiciškas ir su pasenusim pažiurom doh.gif

Ferihos sužadetini kai pamatau ( vardo nepamenu) tai nupurto, jau toks šliužas, šleikštulį jis man kelia su savo šypsenelem ir mandagumu, jaučiu bus bedos su juom g.gif

Emiras tikras gražuolis, neisivaizduoju kito aktorio tame vaidmenyje, o jau kai nusišypso... wub.gif

Hande personažas patinka, intrigante tokia ir rengiasi neblogai, tik nervina kad pastovei verkia del to Emiro, tik kas jau žiurek ašara bėga doh.gif

Korajus labai fainas, lovelasas bet Hande jam vistiek numeris vienas biggrin.gif

Aj dar ta Dzansu...susisvaigus del to Emiro, iš jos irgi laukiu daugiau šposu,jeigu drauge pakišo su tuo žurnalu tevui, tai kai sužinos apie Emira ir Feriha pablus jaučiu , nors šeip ji mane labai erzina doh.gif

Ferihos brolio vardo nepamenu, visai nieko iš išvaizdos, idomu bus kas toliau su ta kaimyne pardaveja / sekretore bus, ir foto po pagalve kiša ir į iškirpte, o ji irgi tokia viliokle biggrin.gif


Atsakyti
Nemačiau vakarykštės serijos. Ar įvyko kas nors labai svarbaus?
Atsakyti