Įkraunama...
Įkraunama...

Kas apmoka sąskaitas?

QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 08 15, 17:51)
Man tikrai neskauda kai kiti taip elgiasi. Tik gaila kad kiti negali kavinėje įpirkt to, ko nori, ir tenka valgyt iš kito lėkštės. Dar kiti ir iš konteinerių valgo, ką padarysi...Nu man nepykit, bet tokiu skurdu ir badu kvepia kai taip norisi vargšam žmonėm paragaaaaaut, kad nesvarbu nei kultūra nei kaip atrodo viešoje vietoje. O dar sugeba tuom didžiuotis. Rimtam restorane tai kitiems apetitą žiauriai sugadintumėt, bet panašu kad iki rimtų restoranų su tokiu požiūriu kaip man iki kosmoso. Gatvės kebabų lygis.

O ką, jus kažkas įleido į gerą restoraną? Ar žinot, kaip ten būna, nes esat skaičiusi ir nuotraukų mačiusi?
Atsakyti
Tai galima ir kasni i burna nesant, isteksti ant stalo. Nezinau, bet keistis maisto likuciais neatrodo nei estetiska, nei kulturinga. Kai tuo tarpu is pradziu padalinti porcijas visai estetskai ziurisi.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2016 08 19, 02:37)
O žinot, kokiu kiekiu bakterijų apsikeičia pora vieno bučinio metu? Bet vis tiek bučiuojasi smile30x30.png
Gal žmonės lengviau gyventų, jei mažiau žiūrėtų į svetimas lėkštes. Juolab, kad apsikeisti tom lėkštėm galima  aplinkiniams net nepastebint. jei porai tai priimtina , tai kitiems tas mažiausiai turi rūpėti.
Asmeniškai man irgi nepriimtina po kitas lėkštes "braidyti", bet yra buvę atvejų, kad apsikeitėm patiekalais, nes užsisakėm ne pagal savo skonį. O einant su anūkais, būna, kad ir užbaigiam. Negi dabar nusišaut reikia, kad kažkam tai nepatiko?

butent!

QUOTE(Sėlija*** @ 2016 08 19, 09:46)
Tai galima ir kasni i burna nesant, isteksti ant stalo. Nezinau, bet keistis maisto likuciais neatrodo nei estetiska, nei  kulturinga.  Kai tuo tarpu is pradziu padalinti porcijas visai estetskai ziurisi.

tai kad as nemaciau kad butu kalba apie likucius....
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2016 08 19, 09:53)
O ką, jus kažkas įleido į gerą restoraną? Ar žinot, kaip ten būna, nes esat skaičiusi ir nuotraukų mačiusi?

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2016 08 20, 05:35)
butent!
tai kad as nemaciau kad butu kalba apie likucius....

vat butent.
Beja, kai buvau Paryziui, maciau, jog uzsisakyti viena porcija dviems ar daugiau, tai netgi gan normalus dalykas. Ten zmones gali uzsisakyt koki dubeni su moliuskais (ar kitais man neaiskiais gyviais), imti rankom is to bendro dubenio ir valgyt. Ir tai ten yra normalu! Paryziui. Restorane.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 10 26, 16:14)
vat butent.
Beja, kai buvau Paryziui, maciau, jog uzsisakyti viena porcija dviems ar daugiau, tai netgi gan normalus dalykas. Ten zmones gali uzsisakyt koki dubeni su moliuskais (ar kitais man neaiskiais gyviais), imti rankom is to bendro dubenio ir valgyt. Ir tai ten yra normalu! Paryziui. Restorane.

Siaip yra toks dalykas kaip stalo etiketas. Tai kad moliuska galima valgyt is bendro nereiskia kad kotleta irgi gali imt su ranka is kito lekstes.
Nors vat is tikro nezinau ka etiketas sako apie dalinimasi maistu. Reiktu paskaityt. Bet kokiu atveju bent lt tiek "daug" auksciausio lygio etiketo vertu restoranu kad matyt maziausiai reiktu rupintis tuo.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 10 26, 15:32)
Siaip yra toks dalykas kaip stalo etiketas. Tai kad moliuska galima valgyt is bendro nereiskia kad kotleta irgi gali imt su ranka is kito lekstes.
Nors vat is tikro nezinau ka etiketas sako apie dalinimasi maistu. Reiktu paskaityt. Bet kokiu atveju bent lt tiek "daug"  auksciausio lygio etiketo vertu restoranu kad matyt maziausiai reiktu rupintis tuo.

O kas jau cia kalba apie kotletu ar kitu patiekalu emima is kito zmogaus lekstes su RANKA? Gal tuomet dar pakalbekime apie valgyma nuo grindu?
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 08 15, 17:51)
Man tikrai neskauda kai kiti taip elgiasi. Tik gaila kad kiti negali kavinėje įpirkt to, ko nori, ir tenka valgyt iš kito lėkštės. Dar kiti ir iš konteinerių valgo, ką padarysi...Nu man nepykit, bet tokiu skurdu ir badu kvepia kai taip norisi vargšam žmonėm paragaaaaaut, kad nesvarbu nei kultūra nei kaip atrodo viešoje vietoje. O dar sugeba tuom didžiuotis. Rimtam restorane tai kitiems apetitą žiauriai sugadintumėt, bet panašu kad iki rimtų restoranų su tokiu požiūriu kaip man iki kosmoso. Gatvės kebabų lygis.


Tapas bare arba indiskame restorane, kur dalijamasi bendru maistu, jus turbut apalptumet.
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2016 07 13, 15:10)
Po labai ilgos pertraukos vėl pardėjau vaikščioti į pasimatymus. Iškilo klausimas - ar visada moka vyras. Aš suprantu, kad pirmo ir antro pasimatymo metu tai aišku, kad be kalbų. O kaip toliau?Iš vienos pusės kažkaip man lyg ir pradeda darytis nepatogu, kai visą laiką už mane moka. Bet kad tos išlaidos nedidelės 4-5 eur. Tai negi siūlysies susimokėt. Man pinigų negaila, bet kažkaip nepatogu. Dar įsižeis.

Tai kaip būna ir kaip normalu?


Manau, kad net ir per pusę mokėti normalu, na bent jau mergina gali arbatpinigių palikti biggrin.gif
Atsakyti
Aš galvoju, kad pirmuosius pasimatymus apmoka vyras, paskui pagal susitarimą smile.gif Niekada nėra buvę sunku sumokėti už moterį, bet labai malonu, kai ji ir pati pasisiūlo, man tai parodo, kad moteris yra užtikrinta ir savimi pasitikinti asmenybė, turinti savo nuomonę ir tvirtą charakterį smile.gif)
Atsakyti
Aisku tik vyras lotuliukas.gif As savim pasitinkinti asmenybe ir zinau, ko noriu, o pirmiausia, kad vyras butu vyras ir bent sugebetu saskaita kavinei sumoketi pradziai, jei vyras pasiulytu per puse sumoketi pats pakvietes - tai sumokeciau, tik daugiau jo akyse nenoreciau matyti lotuliukas.gif O pakvietes pats, nes niekad nekviesciau vyro i kavine.
Atsakyti
Na tai mano vyras pagal kai kurias ne vyras, mes per pirma pasimatyma kiekvienas mokejom uz save, nors kviete jis biggrin.gif Net idomu, cia gal is tu laiku, kai moterys nedirbdavo, ateina tas isitikinimas, kad tik vyras turi moket.
Atsakyti