Įkraunama...
Įkraunama...

Kas apmoka sąskaitas?

QUOTE(micefee @ 2018 04 26, 10:28)
Tiesiog mėnesio gale susumuojam bendras išlaidas ir padalinam per pusę.

jeigu man taip reiketu, as geriau viena gyvenciau, nei vyra pastoviai tureciau paremt finansiskai. Nes cia jau parama gaunasi. Na, paziurim. As valgau maziau. Daug maziau. Bet uz maista mokam per puse. As dar ta maista gaminu. Vyras pietauja dabar kavinej, as namie, bet uz tai irgi per puse. Nafik man toks vyras reikalingas butu, jei as ji maistu tureciau remti ir dar jam ta maista paruost, indus suplaut.... Aisku, gali but, kad kitose seimose moterys valgo tiek kiek vyrai ar daugiau uz juos, tai gal tada "islaidos per puse" ir yra teisingas varijantas. Bet dauguma tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 25, 08:31)
Galima placiau apie ta atsimokejima? biggrin.gif

Man tai idomu kaip vystosi seimose skirtingu poru finansai- tu kurie kiekvienas uz save mokejo, ir tu kur tik vyras visada vaisindavo.

Kai pradejom susitikineti, jis vaisindavo, kai jau kartu gyvenom, jis norejo,kad as viena uz viska mokeciau, nes daugiau uzdirbau.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 04 27, 15:32)
jeigu man taip reiketu, as geriau viena gyvenciau, nei vyra pastoviai tureciau paremt finansiskai. Nes cia jau parama gaunasi. Na, paziurim. As valgau maziau. Daug maziau. Bet uz maista mokam per puse. As dar ta maista gaminu. Vyras pietauja dabar kavinej, as namie, bet uz tai irgi per puse. Nafik man toks vyras reikalingas butu, jei as ji maistu tureciau remti ir dar jam ta maista paruost, indus suplaut.... Aisku, gali but, kad kitose seimose moterys valgo tiek kiek vyrai ar daugiau uz juos, tai gal tada "islaidos per puse" ir yra teisingas varijantas. Bet dauguma tikrai ne.

Jis daugiau eda, bet tu gal daugiau rankinuku batu perki? O dar kosmetika, daugybe grozio proceduru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 04 26, 15:47)
As turiu problema, nes MB man smulkiai viska paaiskina kur ka pirko, o po to prikaisioja, kad jai reikia aiskinti.
Dar buv problema, kad as jau negalejau nieko nusipirkti, nes jauciau kazkoki spaudima priekaista. Tada bandziau paaiskinti, kad sutariam kiek procentu pajamu islaidziam tam kam norim. Bet ne ji man viska paaiskina, o po to prikaisioja, kad ji man aiskina o as perku be jos palaiminimo.

Aisku as jau nesakau, nes tada geriau nieeko nepirkti,


mes tariames del didesniu ishlaidu... tikrai, esam praktishki ir ne shopaholic, bet pasitarimai vyksta, kai perkama kazkas virsh 500 pinigu... o, shiaip, pasitikim vienas kitu ir zinom, kad jei pirko tai reikejo 4u.gif
QUOTE(Leksa @ 2018 04 27, 08:32)
jeigu man taip reiketu, as geriau viena gyvenciau, nei vyra pastoviai tureciau paremt finansiskai. Nes cia jau parama gaunasi. Na, paziurim. As valgau maziau. Daug maziau. Bet uz maista mokam per puse. As dar ta maista gaminu. Vyras pietauja dabar kavinej, as namie, bet uz tai irgi per puse. Nafik man toks vyras reikalingas butu, jei as ji maistu tureciau remti ir dar jam ta maista paruost, indus suplaut.... Aisku, gali but, kad kitose seimose moterys valgo tiek kiek vyrai ar daugiau uz juos, tai gal tada "islaidos per puse" ir yra teisingas varijantas. Bet dauguma tikrai ne.
smile.gif 100% sutinku

Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 04 27, 15:32)
jeigu man taip reiketu, as geriau viena gyvenciau, nei vyra pastoviai tureciau paremt finansiskai. Nes cia jau parama gaunasi. Na, paziurim. As valgau maziau. Daug maziau. Bet uz maista mokam per puse. As dar ta maista gaminu. Vyras pietauja dabar kavinej, as namie, bet uz tai irgi per puse. Nafik man toks vyras reikalingas butu, jei as ji maistu tureciau remti ir dar jam ta maista paruost, indus suplaut.... Aisku, gali but, kad kitose seimose moterys valgo tiek kiek vyrai ar daugiau uz juos, tai gal tada "islaidos per puse" ir yra teisingas varijantas. Bet dauguma tikrai ne.


Mano vyras valgo panašiai kiek aš. O maistą gamina ir indus plauna lygiai tiek pat kiek ir aš. smile.gif

Bet mano ex valgydavo daug daugiau, aš jam ir valgyt darydavau, ir indus plaudavau, ir rūbus skalbdavau. Pinigai buvo bendri, jis uždirbdavo daugiau ir dar man prikaišiodavo jei aš kažką sau nusipirkdavau...

QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 27, 22:41)
Jis daugiau eda, bet tu gal daugiau rankinuku batu perki? O dar kosmetika, daugybe grozio proceduru biggrin.gif


Nea, čia asmeninės išlaidos. Tokios į bendras išlaidas nesiskaičiuoja. smile.gif

Tiesiog susipažinus 30ties man buvo keista imti dalintis uždirbtais pinigais. biggrin.gif

Bet tema apie pasimatymus, ne apie šeimos biudžetą. Kažkas užklausė, tai ir atsakiau.

Kalbant apie pasimatymus, tai kiekvienai skirtingai. Vienoms patinka, kai už jas moka, kitoms ne. Aš iš tų, kurioms nepatinka, bet jei pasisiūlydavo sumokėti, nesispardydavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 28 balandžio 2018 - 10:38
QUOTE(mylimuke! @ 2018 04 27, 23:41)
Jis daugiau eda, bet tu gal daugiau rankinuku batu perki? O dar kosmetika, daugybe grozio proceduru biggrin.gif

dar negirdejau, kad moteris nusipirkus sau rankinuka ar lupdazi is vyro gautu puse isleistu pinigu.
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2018 04 28, 11:25)


Kalbant apie pasimatymus, tai kiekvienai skirtingai. Vienoms patinka, kai už jas moka, kitoms ne. Aš iš tų, kurioms nepatinka, bet jei pasisiūlydavo sumokėti, nesispardydavau.

suprantama. Bet... o kokia reakcija, jei pakviecia i pasimatyma, bet nepasisiulo apmoket saskaitos?
Man taip yra buve, tai tiesiog budavo pirmas ir paskutinis pasimatymas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 04 28, 13:42)
suprantama. Bet... o kokia reakcija, jei pakviecia i pasimatyma, bet nepasisiulo apmoket saskaitos?
Man taip yra buve, tai tiesiog budavo pirmas ir paskutinis pasimatymas.


Aš jau 8 metus gyvenu Osle, čia priimta kiekvienam už save mokėti. smile.gif Be to, ir maisto kainos kavinėse smarkiai skiriasi haha. biggrin.gif Man atrodo normaliau sumokėti už draugo ar draugės kavą, alaus ar vyno taurę jei ilgai nesimatėt ar vakarienę jei koks gimtadienis, o ne tikėtis nemokamų pietų iš vaikino, kurį matai pirmą ir galbūt paskutinį kartą... smile.gif Nežinau, man sąskaitos apmokėjimas ne rodiklis. Man daug įdomiau, kas tai per žmogus ir ką jis šneka. smile.gif
Atsakyti
mes apie pasimatymus kalbam, ne apie draugu ar giminiu susitikimus.
Atsakyti

Kai pradejom susitikineti, jis vaisindavo, kai jau kartu gyvenom, jis norejo,kad as viena uz viska mokeciau, nes daugiau uzdirbau.

Sveikinu, kad issiskyret

Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 04 28, 21:11)
mes apie pasimatymus kalbam, ne apie draugu ar giminiu susitikimus.


O jums su teksto suvokimu problemų nėra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2018 04 28, 13:42)
dar negirdejau, kad moteris nusipirkus sau rankinuka ar lupdazi is vyro gautu puse isleistu pinigu.



Man aplamai neteko gyventi su normalia moterimi kuri dirba.

Siaip yra posakis, kad moters uzdirbti pinigai yra jos, o vyro uzdirbti - bendri.
As uz tai, kad butu tik bendri pinigai, tai isvada...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2018 04 28, 22:18)
O jums su teksto suvokimu problemų nėra? biggrin.gif

o jums?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 04 29, 00:03)
Man aplamai neteko gyventi su normalia moterimi kuri dirba.

Siaip yra posakis, kad moters uzdirbti pinigai yra jos, o vyro uzdirbti - bendri.
As uz tai, kad butu tik bendri pinigai, tai isvada...

posakis toks yra, bet... Lietuvoje ne tiek ir daug darbu, kuriuose dirbdami vyrai sugebetu islaikyti moteris. Juolab, jei imami kreditai butui, auto ir pan.
Atsakyti